brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tristan87 nikt, wystarczy sobie przypomnieć jego wyjebczone w kosmos ego w trakcie burzy z Paczulem w Kanale Zero
0
@Marian_Pazdzioch liczby nie grają roli jak dla mnie, liczy się całokształt.
0
@TheNekro94 goat bez dwóch zdań.
3
Najlepszy z najlepszych! Z całym szacunkiem, ale tenisiści pokroju Novaka, Rogera i innych z topu mogą mu lizać buty. Rafael Nadal!
0
@esem91 Leszek sigma.
0
@FcPortoFan1999 ta, złoty tydzień, a w środę dostali na łeb z Unią Skierniewice XD
0
@hasan 7 zdrówka dla młodego, ale tylko i wyłącznie prywatna opieka medyczna.
0
@bartas97 ale tam się nie lubi Grabary, oj bardzo
1
a ja życzę dobrego dnia dla wszystkich ramblowiczów i zwolnienia Feio!
0
@BorzyKrzys mam nadzieję, że wiesz, że ludzie starający się o tytuł doktora sztuk teatralnych nie muszą nic publikować? ich portfolio to role, w których grali.
1
@fart chu w ten gol, jak on wyskoczył na końcu filmiku XDDD
0
gitara siemano, Motor odpadł po karnych z Unią Skierniewice :)
1
@Stinger_ Unia awansowała po karnych :)
0
@Stinger_ ja tym bardziej życzę im awansu, bo w drużynie gra kilku moich dobrych znajomych ze starych, piłkarskich czasów. takie czarne koniki mogą naprawdę zrobić szum.
1
@Stinger_ pozdrowienia ze stadionu przy ul. Pomologicznej! na trybunach kocioł i wynik wspaniały! :-)
1
no i elegancko :)
0
8 minut, no to nieźle XDDDD
2
@Pingwinek ja osobiście karnego bym nie dał, ale solidnego kloca na prześcieradło już tak :)
1
??????????? gdzie tam był faul Correi XDDDDDd
0
@fart wierzę, że Pogoń jest w stanie zrobić 1/4 Pucharu.
0
ja to bym chciał, żeby w tym roku mniejszy klub ugrał coś więcej, np. Pogoń Grodzisk Mazowiecki lub Unia Skierniewice.
2
@Trojanek23 patrząc na to, że go nie oznaczyłeś, może mieć w dupie Twoje wypociny.
1
wtf, przecież tam nie było nic, trzymania, podcinania i tak dalej..
0
@D10SLEO mógłby zacząć używać spacji.
2
@MichuZ44 Borek coraz bardziej się pogrąża - najpierw skończy się kanał sportowy, a potem on.
0
@Roobo doświadczenie ma, Gebbelsa w Pitbullu zagrał mistrzowsko :)
1
@PIWOSZ89 odpowiedź jest prosta, mówisz za dużo - nie jedziesz na igrzyska.
0
robią nas jak chcą, szkoda
0
@Colon 11.74, finał eliminacji do MP w lekkiej.
0
@kanver_ nie jestem obiektywny, ale chciałbym tam widzieć Widzew.