3

@tristan87 nikt, wystarczy sobie przypomnieć jego wyjebczone w kosmos ego w trakcie burzy z Paczulem w Kanale Zero

0

@Marian_Pazdzioch liczby nie grają roli jak dla mnie, liczy się całokształt.

0

@TheNekro94 goat bez dwóch zdań.

3

Najlepszy z najlepszych! Z całym szacunkiem, ale tenisiści pokroju Novaka, Rogera i innych z topu mogą mu lizać buty. Rafael Nadal!

0

@esem91 Leszek sigma.

0

@FcPortoFan1999 ta, złoty tydzień, a w środę dostali na łeb z Unią Skierniewice XD

0

@hasan 7 zdrówka dla młodego, ale tylko i wyłącznie prywatna opieka medyczna.

0

@bartas97 ale tam się nie lubi Grabary, oj bardzo

1

a ja życzę dobrego dnia dla wszystkich ramblowiczów i zwolnienia Feio!

0

@BorzyKrzys mam nadzieję, że wiesz, że ludzie starający się o tytuł doktora sztuk teatralnych nie muszą nic publikować? ich portfolio to role, w których grali.

1

@fart chu w ten gol, jak on wyskoczył na końcu filmiku XDDD

0

gitara siemano, Motor odpadł po karnych z Unią Skierniewice :)

1

@Stinger_ Unia awansowała po karnych :)

0

@Stinger_ ja tym bardziej życzę im awansu, bo w drużynie gra kilku moich dobrych znajomych ze starych, piłkarskich czasów. takie czarne koniki mogą naprawdę zrobić szum.

1

@Stinger_ pozdrowienia ze stadionu przy ul. Pomologicznej! na trybunach kocioł i wynik wspaniały! :-)

1

no i elegancko :)

0

8 minut, no to nieźle XDDDD

2

@Pingwinek ja osobiście karnego bym nie dał, ale solidnego kloca na prześcieradło już tak :)

1

??????????? gdzie tam był faul Correi XDDDDDd

0

@fart wierzę, że Pogoń jest w stanie zrobić 1/4 Pucharu.

0

ja to bym chciał, żeby w tym roku mniejszy klub ugrał coś więcej, np. Pogoń Grodzisk Mazowiecki lub Unia Skierniewice.

2

@Trojanek23 patrząc na to, że go nie oznaczyłeś, może mieć w dupie Twoje wypociny.

1

wtf, przecież tam nie było nic, trzymania, podcinania i tak dalej..

0

@D10SLEO mógłby zacząć używać spacji.

2

@MichuZ44 Borek coraz bardziej się pogrąża - najpierw skończy się kanał sportowy, a potem on.

0

@Roobo doświadczenie ma, Gebbelsa w Pitbullu zagrał mistrzowsko :)

1

@PIWOSZ89 odpowiedź jest prosta, mówisz za dużo - nie jedziesz na igrzyska.

0

robią nas jak chcą, szkoda

0

@Colon 11.74, finał eliminacji do MP w lekkiej.

0

@kanver_ nie jestem obiektywny, ale chciałbym tam widzieć Widzew.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?