0

@PuszkinFan oj tak, a jeszcze w międzyczasie był epuls, nasza-klasa i kluski na mleku mojej babci, ja jebia

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

@partymaker decider tak zwany, poczytaj ziomek

0

jedziemy Iga, do samego końca!

3

@norbi77 uzasadnione i szczegółowo udokumentowane zaniedbanie obowiązków zawodowych jest podstawą do zwolnienia dyscyplinarnego, a co za tym idzie rozwiązania umowy o pracę również w trakcie okresu ochronnego, a co więcej - pokusiłbym się o kontrolę zwolnień lekarskich.

0

@barteq pewnie, jeśli się w sprawdzi w Milanie, któremu podobno powiedział "tak" ;)

3

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

Sabaka na 2:1, Vamos Badoska!!!

1

@July_6_BcN z Tsitsipasem

0

kostka posypana u Nole, essa

0

@Derean se queda

0

@Jakchcesz śmiechem żartem, ciekawe jak bardzo piekłaby dupa tych, którzy go sprzedali a okazałoby się, że w Juve odpalił i był topowym ŚO.

2

@Bobo25 @clyde to wskażcie mi kogoś, kto byłby wart tego stołka :)

0

@th@les co głośnik to większy

16

no i super, Vini pakuj banany do walizy i do domu

0

Komentarz usunięty

0

Cubarsi wyjaśnia Alvareza, miód na moje oczy i uszy

1

@Criss18Barca generalnie od stycznia Ruch będzie przechodził sporą rewolucję :)

3

są jakieś wieści dotyczące Schlotterbecka? tam może być poważna kontuzja..

0

siema ekipa! od pewnego czasu mam możliwość zmiany dostawcy internetu i telewizji, do wyboru - orange, t-mobile, netia, play, plus, inea. mógłby ktoś polecić ciekawy pakiet, a może sam z takiego korzysta? na dzień dzisiejszy zastanawiam się nad Netią - internet do 600 mb/s + eleven i polsat sport za 90 zł (3mc za 0 zł)

0

i brama dla Kolumbii :)

0

@daniel32778 okulary to jest nic, ile razy był zlany potem jak świnia w poniedziałkowych programach - osłabienie, zmęczenie i alko robią swoje.

0

@Lucyfffer ale bitka ma być ~ 4:30

0

ale golazo o ja jebie

0

@Irmscher10 myślę o tym, bo może to też kwestia stresu.

1

@norbi77 tak, usg bez uwag, wszystkie parametry z krwi prawidłowe.

0

@Bogan jeszcze go nie ma, być może dzisiaj będą w domu :)

0

@brzucho co innego, że zawsze mam największy kryzys energetyczny po zmianie czasu i jak tylko rozkręci się okres jesienny.

0

@Tasde no czasem tak mam, że potrzebuję power napa 15-20 minut i jestem jak nowo narodzony, ale problem tkwi w tym, ze wieczorem nie jestem w stanie zasnąć o normalnej godzinie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?