brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PuszkinFan oj tak, a jeszcze w międzyczasie był epuls, nasza-klasa i kluski na mleku mojej babci, ja jebia
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
1
@partymaker decider tak zwany, poczytaj ziomek
0
jedziemy Iga, do samego końca!
3
@norbi77 uzasadnione i szczegółowo udokumentowane zaniedbanie obowiązków zawodowych jest podstawą do zwolnienia dyscyplinarnego, a co za tym idzie rozwiązania umowy o pracę również w trakcie okresu ochronnego, a co więcej - pokusiłbym się o kontrolę zwolnień lekarskich.
0
@barteq pewnie, jeśli się w sprawdzi w Milanie, któremu podobno powiedział "tak" ;)
3
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
Sabaka na 2:1, Vamos Badoska!!!
1
@July_6_BcN z Tsitsipasem
0
kostka posypana u Nole, essa
0
@Derean se queda
0
@Jakchcesz śmiechem żartem, ciekawe jak bardzo piekłaby dupa tych, którzy go sprzedali a okazałoby się, że w Juve odpalił i był topowym ŚO.
2
@Bobo25 @clyde to wskażcie mi kogoś, kto byłby wart tego stołka :)
0
@th@les co głośnik to większy
16
no i super, Vini pakuj banany do walizy i do domu
0
Komentarz usunięty
0
Cubarsi wyjaśnia Alvareza, miód na moje oczy i uszy
1
@Criss18Barca generalnie od stycznia Ruch będzie przechodził sporą rewolucję :)
3
są jakieś wieści dotyczące Schlotterbecka? tam może być poważna kontuzja..
0
siema ekipa! od pewnego czasu mam możliwość zmiany dostawcy internetu i telewizji, do wyboru - orange, t-mobile, netia, play, plus, inea. mógłby ktoś polecić ciekawy pakiet, a może sam z takiego korzysta? na dzień dzisiejszy zastanawiam się nad Netią - internet do 600 mb/s + eleven i polsat sport za 90 zł (3mc za 0 zł)
0
i brama dla Kolumbii :)
0
@daniel32778 okulary to jest nic, ile razy był zlany potem jak świnia w poniedziałkowych programach - osłabienie, zmęczenie i alko robią swoje.
0
@Lucyfffer ale bitka ma być ~ 4:30
0
ale golazo o ja jebie
0
@Irmscher10 myślę o tym, bo może to też kwestia stresu.
1
@norbi77 tak, usg bez uwag, wszystkie parametry z krwi prawidłowe.
0
@Bogan jeszcze go nie ma, być może dzisiaj będą w domu :)
0
@brzucho co innego, że zawsze mam największy kryzys energetyczny po zmianie czasu i jak tylko rozkręci się okres jesienny.
0
@Tasde no czasem tak mam, że potrzebuję power napa 15-20 minut i jestem jak nowo narodzony, ale problem tkwi w tym, ze wieczorem nie jestem w stanie zasnąć o normalnej godzinie.