brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
21
@DiSBlaDE likwidacja moderacji | bo są bezużyteczni i nie pozwalają na obrażanie madrycioków
0
@Starrk po prostu przyznaj się, że matematyka nie jest Twoją mocną stroną
0
o skurweeeeeeeesyn
0
@regatta52 a tam, urlop na żądanie się weźmie
2
qrwa, wziąłem urlop na dzisiejszy wieczór a okazało się, że gramy jutro XDD
1
@draxidox a jak dla mnie powinien zostać dłużej w Amsterdamie i potwierdzić zajebisty sezon.
0
@LukaszFan jedyne o co się obawiam, to jego zdolność do kontuzji - w poprzednim sezonie 56 dni kontuzjowany, opuścił 12 spotkań.
1
@turhiay +1 zdecydowanie, Lasyk się nadaje co najwyżej do zbierania bawełny pod stadionem Ległej
1
@Karzel Tanzania, Zanzibar, Bali, Sri Lanka.
2
@MesQueUnClub96 top :)
0
@Rupert_Haubica no dlatego tam się nie wchodzi, bo ilość mentali tam się zbierających jest ogromna.
1
@Aragorn33 nie jestem po tej stronie mocy totalnie, ale nie oszukujmy się - wiele z tych postulatów wydaje się być marzeniem ściętej głowy, tym bardziej nie mając siły w parlamencie.
i tak, uważam, że od cholery podatków powinno być zlikwidowane, między innymi ten od darowizn, czy pcc.
1
@Herato no to ostatni strzał, Austria Wiedeń.
0
@Herato Hertha Berlin? Czy znowu nie trafiłem?
0
@Domas01 sam się zastanawiam nad Octavią RS, Megane GT lub Talismanem z silnikiem 1.8, 225 km. Co myślisz o Octavii?
0
@Danny Gaucho nigdy nie wyjdzie pierwszy strzał :)
0
@Herato Thierry Henry :)
5
@Cule2013 generalnie świniobicie to były zawsze dobre biby, wódeczka, świeżonki i takie tam.
3
@okiemtypera_lucaxx95 pytanie który Szczęsny?
1
@Herato no tak, w zasadzie. Pasuje mi tu jeszcze Mandzukić.
0
@Herato Diego Godin?
3
NO TO FAJNE TO SERIE A W LIDZE MISZCZUW
3
ten Paixao długo w Feye nie zagości, co za grajek
0
a jak Modziu, na plus w dzisiejszym meczu?
0
Pepe, jeśli City ma wracać do formy to właśnie od meczu z prześcieradłami, ciao
1
Monaco - Benfica może być naprawdę fajnym meczykiem
4
@Safrani jest wystawiony nakaz niezwłocznego zatrzymania i doprowadzenia, więc dla mnie ten pajac może mieć nawet audycje u papieża, a powinien być zgarnięty bez zbędnego pierdo
2
@gumaz a służby czekają chu wie na co, zamiast wparować
0
@BorzyKrzys idealnie pasuje tutaj cytuję "Ch** w Milan"
0
@Zoker cała prawda - lata temu rodzice wmawiali mi, że mój ukochany pies uciekł w trakcie spaceru, a w rzeczywistości zdechł bo był starym dziadziuniem. Do dzisiaj im to wypominam.