21

@DiSBlaDE likwidacja moderacji | bo są bezużyteczni i nie pozwalają na obrażanie madrycioków

0

@Starrk po prostu przyznaj się, że matematyka nie jest Twoją mocną stroną

0

o skurweeeeeeeesyn

0

@regatta52 a tam, urlop na żądanie się weźmie

2

qrwa, wziąłem urlop na dzisiejszy wieczór a okazało się, że gramy jutro XDD

1

@draxidox a jak dla mnie powinien zostać dłużej w Amsterdamie i potwierdzić zajebisty sezon.

0

@LukaszFan jedyne o co się obawiam, to jego zdolność do kontuzji - w poprzednim sezonie 56 dni kontuzjowany, opuścił 12 spotkań.

1

@turhiay +1 zdecydowanie, Lasyk się nadaje co najwyżej do zbierania bawełny pod stadionem Ległej

1

@Karzel Tanzania, Zanzibar, Bali, Sri Lanka.

2

0

@Rupert_Haubica no dlatego tam się nie wchodzi, bo ilość mentali tam się zbierających jest ogromna.

1

@Aragorn33 nie jestem po tej stronie mocy totalnie, ale nie oszukujmy się - wiele z tych postulatów wydaje się być marzeniem ściętej głowy, tym bardziej nie mając siły w parlamencie.

i tak, uważam, że od cholery podatków powinno być zlikwidowane, między innymi ten od darowizn, czy pcc.

1

@Herato no to ostatni strzał, Austria Wiedeń.

0

@Herato Hertha Berlin? Czy znowu nie trafiłem?

0

@Domas01 sam się zastanawiam nad Octavią RS, Megane GT lub Talismanem z silnikiem 1.8, 225 km. Co myślisz o Octavii?

0

@Danny Gaucho nigdy nie wyjdzie pierwszy strzał :)

0

@Herato Thierry Henry :)

5

@Cule2013 generalnie świniobicie to były zawsze dobre biby, wódeczka, świeżonki i takie tam.

3

@okiemtypera_lucaxx95 pytanie który Szczęsny?

1

@Herato no tak, w zasadzie. Pasuje mi tu jeszcze Mandzukić.

0

@Herato Diego Godin?

3

NO TO FAJNE TO SERIE A W LIDZE MISZCZUW

3

ten Paixao długo w Feye nie zagości, co za grajek

0

a jak Modziu, na plus w dzisiejszym meczu?

0

Pepe, jeśli City ma wracać do formy to właśnie od meczu z prześcieradłami, ciao

1

Monaco - Benfica może być naprawdę fajnym meczykiem

4

@Safrani jest wystawiony nakaz niezwłocznego zatrzymania i doprowadzenia, więc dla mnie ten pajac może mieć nawet audycje u papieża, a powinien być zgarnięty bez zbędnego pierdo

2

@gumaz a służby czekają chu wie na co, zamiast wparować

0

@BorzyKrzys idealnie pasuje tutaj cytuję "Ch** w Milan"

0

@Zoker cała prawda - lata temu rodzice wmawiali mi, że mój ukochany pies uciekł w trakcie spaceru, a w rzeczywistości zdechł bo był starym dziadziuniem. Do dzisiaj im to wypominam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?