0

@Tasde no czasem tak mam, że potrzebuję power napa 15-20 minut i jestem jak nowo narodzony, ale problem tkwi w tym, ze wieczorem nie jestem w stanie zasnąć o normalnej godzinie.

0

@bartekvisca czasem nie ma innej możliwości, a łatwiej nie będzie, bo za kilka dni dzidzi wraca ze szpitala do domu.

1

czy macie jakieś sprawdzone metody na permanentny brak energii? co kwartał robię badania krwi, które są bardzo dobre, kawa i inne dziadostwa nie działają, a nie potrafię spać dłużej niż 6 godzin na dobę.

0

@Nazio_87 dziękuję pięknie! na razie wygrzewa się w inkubatorze ale z każdym dniem będzie tylko lepiej :)

2

@Nazio_87 a u mnie wszystko dobrze, od dwóch dni jestem szczęśliwym ojcem i oby tak dalej!

4

@xvcWinterSoldier Andrzej nie mówi dobrze po angielsku, ale i po polsku dobrze nie mówi

1

@Zoker boski nektar, a zmieszany z colą robi totalną robotę

1

przykro mi, Harris > Trump zdecydowanie.

0

dobra, siku, prysznic, piżamka, czipsy i startujemy z najważniejszym meczem kolejki w ekstraklapie - Legła - Widzew !

1

brawo Unia Skierniewice! :)

2

@Stinger_ oby wynik w Skierniewicach się utrzymał, pozdrowienia ze stadionu!

0

dawać tam Gaviego!!

0

Wróciła moja Barcelona, mam dosłownie łzy w oczach..

0

słuchajcie, można się śmiać, ale niewykluczone, że te treningi z Wojciechem naprawdę zrobiły robotę i zaczął zwracać uwagę na detale.

0

Jude jaki elegancki przysiad na butlę uskutecznił! :)

1

ale tam było łapanie na spaleńca XDDDDDDd

0

co tam się odjaniepawla XDDDDDDD

0

el mono już tam ryja drze

0

akcja 1:1 z pierwszej bramy z Bayernem :)

0

trzy słowa do wszystkich kibiców - Visca el Barca! Niech wygra lepszy! VAMOS!!!!!!!!!!!!!!

0

@FCB_dimiC podstawowe pytanie - benzyna, diesel i w jakiej budzie?

1

@Sapos93 moja żona ma jutro baby shower i powiedziałem wprost, że wracam o 20:00 i gówno mnie to interesuje, ale mecz jest priorytetem. swoją drogą - moja żona jest madridistką.

0

pojedynek z Kimem brzmi dość jednostronnie, ale not this time madafaka! :)

0

Jestem w ciężkim szoku, łzy w oczach, co za partizado!

4

WRÓCIŁA MOJA BARCELONA, WRÓCIŁA!!!!!!!!!!!!!

0

@LeoMessiiBarcaPepa zaraz odżyją w wersji awaryjnej.

0

@RoberDzik Real z tarczą, Bayern na tarczy

5

@Kapitan hawk dramat, Kręcidło to taka zamuła że poezja

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDd

1

Jeśli kiedykolwiek Pep poprowadzi reprezentację to będzie to Hiszpania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?