brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
XDDDDDDDDDDD HAHAHAH
0
karaBACH hehehhe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
nie no Szwarga mistrz, Ukrainiec pyka dalej, a Cebula ciao. Dawaj mnie Kitela do ofensywy
4
XDDDD brazol 40 faul a npc bez reakcji
1
ten sędzia to jakiś NPC
2
Szwarga może nie jest królem wywiadów, ale liczę na ukazanie się nowego gigachada po dwumeczu z Qarabachem.
0
@LukaszFan ja się przesiadłem z gazu na diesla jakieś półtora roku temu i nie żałuję - pamiętam piękne czasy jak tankowałem pierwszy raz samochód po odebraniu prawa jazdy, 12 lat temu, gazem, za 1,30/L :D
1
@DLFCB a ja to sobie wyobrażam, idzie do turbanów na rok, zapewnia sobie finansową stabilność do końca życia, a po roku transfer do Realu i próby zyskania laurów.
0
@Barcasub a bardzo dobrze, tankuję sobie w normalnej cenie, czyli 6.12/L.
0
@sokot jeśli jesteś ze stolicy to mogę polecić sprawdzoną klinikę, nfz i czas oczekiwania nie dłużej jak 14 dni.
1
Vamos Alejandro! Oby pozostał z nami jak najdłużej! ;-)
1
mecz godny finału, Vamos Carlitos!
1
obejrzałem wywiad z Dele i jest mi zwyczajnie go szkoda. głowa gdzieś się zagubiła, a papiery miał i myślę, że nadal ma na wielkiego grajka.
2
@PIWOSZ89 Vex :-))
0
Fabian Piasecki vel Drewno, chłopa się oglądać nie da
1
dobra, set w dupe na własne życzenie XD
0
HUBERT KURRRRCZAKI
0
@pioz123 Chorwacja?
0
@DonCarletto oby tam nie wrócił nigdy, szkoda chłopaka.
0
chciałbym przypomnieć, że jeden Arda w naszym klubie już był i gówno z tego wyszło :-)
0
@bartoszplucinski Big Sam był w stanie zatrzymać każdego.
4
Umtiti prime > Araujo i nawet z tym nie handlujcie
1
go duperki, 2:2 w setach!
0
@PatrykBarca jednego mu nie można odebrać - głowę do biznesu ma, szczególnie jeśli chodzi o wprowadzenie Kizzersa i Sukcesiliany (która moim zdaniem jest w top 3 mrożonych placków obecnie na rynku).
1
@ArcziArtt @bobo25 szwankuje wam elektryka, sprawdźcie ładowanie akumulatora, bo jeżeli jest powyżej normy ewentualnie mocno skacze to żarówy będą się palić. u mnie skończyło się to wymianą regulatora napięcia przy alternatorze, pare złotych i gotowe.
0
@RosjaninBut wybór padł na Samsunga Q80B, dzięki za podpowiedzi!
0
@RosjaninBut
QLED/OLED, telewizor w moim przypadku to - serwisy streamingowe i Xbox One S, cena 3,5-4 tyś.
0
rozglądam się za nowym telewizorem, może ktoś, coś poleci?
55 cali, 100/120 hz, smart tv.
0
ale się zesrała Holandia