brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 głębokie :))
0
@Comentateiro weź się komentatejro kimnij przed meczami, bo pierdzielisz
0
@ElGuerrero kombi, pali jak skurwysyn ale fajnie się tym śmiga
0
@ElGuerrero 2.0T 4x4 260ps
1
@Ilka a to zależy co pijesz, Corneliusy są bardzo dobre
1
@Ilka z łódzkiego tylko i wyłącznie browar Piotrków!
0
@ElGuerrero tak trzeba żyć, tylko wymień komplet, a nie jedynie pasek :)
i witam w gronie Insigniarzy :)
0
@ElGuerrero w terminie luty-kwiecień przejeżdżałem tamtędy dokładnie 14 razy i ani razu nie trafiłem na utrudnienia, bez kitu
1
@ElGuerrero tylko nie zapomnij wymienić rozrządu
2
@macio_944 ja się przenoszę z żoną na kilka dni do szwagrów, żona w ciąży i nie wyobrażam sobie co by było gdyby jej się coś stało.
5
@jacobFCB wolałbym do Bruk-Betu
1
@Batys tak, porodówka :)
0
@gumaz on poziomem odklejenia i rzetelności zbliża się do Sakiewicza
0
@Deviler tylko i wyłącznie Cabo Verde!
0
@BorzyKrzys możę jest bezczelny i zuchwały, ale geopolityka jest nieubłagalna.
0
@RosjaninBut Niezależnie od sympatii politycznych, trzeźwo myślący obywatel wie, projekt obejmujący budowę największego lotniska w kraju, setek kilometrów nowych linii kolejowych i dróg nie mówiąc o zapleczu technicznym nie zostanie zrealizowany w 10 lat. W naszych skurwiałych realiach administracyjnych i inwestycyjnych przedstawiony harmonogram był totalnie z dupy.
0
@mekston a może Terry nadal ma bul dópy za 2009 r. ?
0
@Zoker patrząc na kolor, pewnie z dupy
0
@draxidox miałem bardzo podobną sytuację, przy czym po kilku minutach kierowca wysiadł z samochodu i machał łapami - jak to się skończyło, można się domyślić.
0
ale zapierrrrrdolił
1
@Kinginiesta nie możesz, musisz się wybrać do urzędu osobiście.
0
@Huck jak dla mnie tam będzie remis, Chorwacja nic nie zagra, a Anglia się zesra
2
Bartłomiej Pawłowski pożegnał się z Widzewem Łódź.
https://www.facebook.com/share/p/1UcsiSXzeA/?mibextid=wwXIfr
0
Mielcar skończ pierdolić Madrycioku, nie trafił w piłkę ani nogę, noga wykroczna uderzyła w udo Sane
0
@Croocers kwikłem XDD
4
delaFuente out po mistrzostwach jak nic.
0
@vangoor a tam przez cały rok stałe ciśnienie atmosferyczne, wysoki poziom jodu i dolce vita - byłem, przeżyłem :)
2
jestem w kontakcie ze znajomą, która mieszka w Republice Zielonego Przylądka, dokładniej na Sal - ludzie tam dosłownie szaleją, jedna wielka impreza, restauracje oblężone, telewizory na ulicach. jeden wielki kosmos i la zabawa :)
0
@arasz1819 z tym antyfutbolem to Ty pomyliłeś odwagę z odważnikiem
1
JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA