1

@Kgorecki2500 głębokie :))

0

@Comentateiro weź się komentatejro kimnij przed meczami, bo pierdzielisz

0

@ElGuerrero kombi, pali jak skurwysyn ale fajnie się tym śmiga

0

@ElGuerrero 2.0T 4x4 260ps

1

@Ilka a to zależy co pijesz, Corneliusy są bardzo dobre

1

@Ilka z łódzkiego tylko i wyłącznie browar Piotrków!

0

@ElGuerrero tak trzeba żyć, tylko wymień komplet, a nie jedynie pasek :)

i witam w gronie Insigniarzy :)

0

@ElGuerrero w terminie luty-kwiecień przejeżdżałem tamtędy dokładnie 14 razy i ani razu nie trafiłem na utrudnienia, bez kitu

1

@ElGuerrero tylko nie zapomnij wymienić rozrządu

2

@macio_944 ja się przenoszę z żoną na kilka dni do szwagrów, żona w ciąży i nie wyobrażam sobie co by było gdyby jej się coś stało.

5

@jacobFCB wolałbym do Bruk-Betu

1

@Batys tak, porodówka :)

0

@gumaz on poziomem odklejenia i rzetelności zbliża się do Sakiewicza

0

@Deviler tylko i wyłącznie Cabo Verde!

0

@BorzyKrzys możę jest bezczelny i zuchwały, ale geopolityka jest nieubłagalna.

0

@RosjaninBut Niezależnie od sympatii politycznych, trzeźwo myślący obywatel wie, projekt obejmujący budowę największego lotniska w kraju, setek kilometrów nowych linii kolejowych i dróg nie mówiąc o zapleczu technicznym nie zostanie zrealizowany w 10 lat. W naszych skurwiałych realiach administracyjnych i inwestycyjnych przedstawiony harmonogram był totalnie z dupy.

0

@mekston a może Terry nadal ma bul dópy za 2009 r. ?

0

@Zoker patrząc na kolor, pewnie z dupy

0

@draxidox miałem bardzo podobną sytuację, przy czym po kilku minutach kierowca wysiadł z samochodu i machał łapami - jak to się skończyło, można się domyślić.

0

ale zapierrrrrdolił

1

@Kinginiesta nie możesz, musisz się wybrać do urzędu osobiście.

0

@Huck jak dla mnie tam będzie remis, Chorwacja nic nie zagra, a Anglia się zesra

2

Bartłomiej Pawłowski pożegnał się z Widzewem Łódź.

https://www.facebook.com/share/p/1UcsiSXzeA/?mibextid=wwXIfr

0

Mielcar skończ pierdolić Madrycioku, nie trafił w piłkę ani nogę, noga wykroczna uderzyła w udo Sane

0

@Croocers kwikłem XDD

4

delaFuente out po mistrzostwach jak nic.

0

@vangoor a tam przez cały rok stałe ciśnienie atmosferyczne, wysoki poziom jodu i dolce vita - byłem, przeżyłem :)

2

jestem w kontakcie ze znajomą, która mieszka w Republice Zielonego Przylądka, dokładniej na Sal - ludzie tam dosłownie szaleją, jedna wielka impreza, restauracje oblężone, telewizory na ulicach. jeden wielki kosmos i la zabawa :)

0

@arasz1819 z tym antyfutbolem to Ty pomyliłeś odwagę z odważnikiem

1

JAZDAAAAAAAAAAAAAAAAA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?