La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

4

Tak patrzę na zestawienia najlepszych graczy MŚ z sofascore i widzę.

2014:
1. Rodrigues 8.16, 2. Robben 8.14, 3. Neymar 8.14, 4. Howard 8.00,
5. Navas 7.92, 6 Messi 7.91, 7. Kroos 7.89
2018:
1.Isco 8.43, 2. Hazard 8.42, 3. Kroos 8.37, 4. Schmeichel 8.33, 5. Messi 8.10
6. Trippier 8.03, 7.Kimmich 7.97
2022:
1. Messi 8.53, 2. B. Fernandes 8.50, 3. Szczęsny 8.03, 4. Mbappe 7.99,
5. Kudus 7.90, 6 Kimmich 7.80, 7. Griezman 7.74

Messi jest w top 6 każdej imprezy. Ciekawostka, nawet w MŚ 2010 roku, gdzie Argentyna miała Maradonę jako (pseudo) trenera, Messi miał najwyższa średnią 8.12, przed Mullerem 7.98, Xavim 7.84, Iniestą 7.80 i Sneiderem 7.74.

Słowem perturbacje w repce i federacji nie zmieniały tego, że Messi grał zawsze wybitnie lub świetnie. Teraz znowu ma 9.60, a jedyne nazwisko w top 7 pojawiające się znowu to Mbappe. W 2018 mimo 4 goli i tytułu MŚ Mbappe był z notą 7.41 dopiero 38.
Messi to po prostu geniusz.

A widzicie kogo tam konsekwentnie nie ma? Tak, tak, ze świecą szukać, sztucznie pompowanego do rozmiarów Messiego, CR7.

0

@Comentateiro Wszystko super, ale mimo wszystko te oceny na sofie są zawyżane np. przez udane dryblingi

Ale oczywiście Messi > Ronaldo

0

@Piotrek1993 A mają być zaniżane za dryblingi? Przecież to ważny element futbolu. Przecież tam są też bramkarze i Kroos, który nie drybluje, więc inni punktowali za inne aspekty.

A ten komentarz "Ale oczywiście Messi > Ronaldo" jest dla mnie zupełnie nie zrozumiały.

0

@Comentateiro weź się komentatejro kimnij przed meczami, bo pierdzielisz

1

@Comentateiro bo Messi zagrał na MŚ 2010 4 bardzo dobre mecze - mimo, że tylko z 1 asystą. (formalna asysta)

Bo po jego akcjach padały bramki dla repki

Nawet z Niemcami przy tym 0-4 był najgrożniejszy i nawet bramkę mógł upolować

1

@mekston Wiem, pamiętam doskonale, w meczu z Niemcami mocno wyrastał ponad zespół, który nie miał nakreślonego planu gry ani żadnej strategii.
Dla nie niesłychana jest konsekwencja z jaką pokazuje najwyższą jakość przez tyle lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?