La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1040 Culés

3

1

@ElGuerrero xD Szacun

1

@ElGuerrero Tylko nie przesadź z prędkością.

1

@ElGuerrero co to za diselek i ile pali?

2

@ElGuerrero i to sie nazywa bogactwo

3

1

@Azi Insignia z 2014 po lifcie, w trasie 4,5 - 5 a na mieście 6,5 - 8

0

@ElGuerrero no tak mogłem się domyślić po zegarach :)
Ecoflexik znaczy. Pewnie 2.0 163 kunia bo to u nas najpopularniejsza odmiana.

0

@ElGuerrero pacifica?

1

@ElGuerrero tylko nie zapomnij wymienić rozrządu

0

@Azi i tu Cię zaskoczę :) 2.0 się zgadza ale 120KM i myślę nad Stage 1 do 160 KM

@draxidox Insignia

@brzucho właśnie mam umówiony rozrząd :))

0

@ElGuerrero tak trzeba żyć, tylko wymień komplet, a nie jedynie pasek :)

i witam w gronie Insigniarzy :)

0

@brzucho wiadomka, że komplet

A co posiadasz?

0

@ElGuerrero Ten silnik występował chyba w wersji nawet około 190 kunia więc podniesienie mocy nie powinno być szczególnie trudne - chyba że w tych słabszych wersjach zastosowali jakieś inne podzespoły, które nie dadzą rady ale to już nie moja działka

0

@ElGuerrero 2.0T 4x4 260ps

1

@Azi no właśnie te silniki mają zapas i można je dobrze podnieść bez katowania i mam.zamiar zrobić Stage 1, a ze 120 do 160 będzie odpowiednio czuć moc

0

@brzucho elegancko! A limuzynka czy kombi?

0

@ElGuerrero kombi, pali jak skurwysyn ale fajnie się tym śmiga

0

@brzucho nie lubie kombi :)) na pewno, kiedyś miałem Vectre 3.2 V6, to był smok

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?