1

XDDDDDDDDDDDDEEEE

0

co za partizado Zalewskiego

1

@joloskyy różnie bywa z Hiszpanami prawdę mówiąc, szczególnie tymi, którzy pochodzą z regionów walczących o autonomię. równie dobrze mógł mieć tłumacza ;)

0

pewnie było już setki razy, ale jestem totalnie wzruszony tym jaki szacunek mają wobec siebie piłkarze ze starej gwardii - patrz ostatni wywiad Xaviego (który swoją drogą naprawdę dobrze sobie radzi w jęz. angielskum) i Thierrego Henryego.

Klasa!


3

tymczasem Kessie na 1:1 w PNŚ :-)

0

Komentarz usunięty

0

Najbardziej mnie boli to, że żaden z trenerów który był w Barcelonie nie był w stanie wyciągnąć z Frenkiego tego, co miał w sobie będąc w Ajaxie. Dziś zagrał totalny piach, ale w życiu go nie skreślę jeśli chodzi o zawodnika. Dobrego wieczoru!

2

@Popitek12 Puchar Polski 98'

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

0

@FcPortoFan1999 jaka liga, taki sędzia.

0

@FcPortoFan1999 a tam nie było spalonego?

1

Franek, profesorze..

0

@Deviler zgadza się :)

0

@barcelonaLM myślę, że opozycja odpłaci się im wicemarszałkiem w postaci Bosaka.

1

@Comentateiro od dość dawna się o tym mówi przecież - raz intensywniej, a raz nie.

1

@RafiVeB nie wprowadzaj ludzi w błąd co do stażu poselskiego.

0

dobra Usyk, porządne przygotowanie i ten ćpun do uwalenia

0

generalnie nie jestem fanem boksu i nie oglądam go od czasu jak nasi coś znaczyli, ale Gypsy ma jakiś dziwny sposób chodzenia i ustawienia ciała xD

0

jeśli Gypsy nie trolluje, to Usyk go porobi easy

0

nawet porządnego streama z tej patoli nie ma XD

0

witam, siema, jakiś link do clouta? obejrzę se gohe

0

Cześć!

Rambla wszystko wie, Rambla wszystko widziała.
W najbliższym czasie zamierzam zmienić dostawcę telewizji. Mam na dachu bloku antenę zbiorczą i jedyna, realna opcja na telewizję to Canal+ / Polsat Cyfrowy. Minimum kanałów (przydadzą się te informacyjne), ale chciałbym mieć pełen pakiet sportowy - Polsat, Canal+, Eleven i Via.

Co warto wybrać? Polsat czy Canal+?

0

@Torpeda0991 dziwne podejście, idziesz dokonać wyboru i nie nastawiasz się na nic?

0

@Torpeda0991 dlatego życzę sobie i każdemu wygranej opozycji ;-)

2

krótko i na temat - spokojnej niedzieli i niespokojnego poniedziałku w oczekiwaniu na wyniki!

0

widzę, że znawcy wiedzą najlepiej - przecież tu nie chodzi o głosy KO, a Trzeciej Drogi i Lewicy. Jeśli ktoś nie zagłosuje na PiS, to prędzej zwróci się w stronę Trzeciej Drogi.

1

XDDDDD GROSIK SIE WYLAŁ

2

ALE GOLAZO XDDD

1

uwielbiam Bałkany, ale Albania to takie kasztany, że głowa mała

1

@tomek8756 Maciek mistrz, pracowaliśmy razem i już wtedy miał totalnie cięty język ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?