brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
XDDDDDDDDDDDDEEEE
0
co za partizado Zalewskiego
1
@joloskyy różnie bywa z Hiszpanami prawdę mówiąc, szczególnie tymi, którzy pochodzą z regionów walczących o autonomię. równie dobrze mógł mieć tłumacza ;)
0
pewnie było już setki razy, ale jestem totalnie wzruszony tym jaki szacunek mają wobec siebie piłkarze ze starej gwardii - patrz ostatni wywiad Xaviego (który swoją drogą naprawdę dobrze sobie radzi w jęz. angielskum) i Thierrego Henryego.
Klasa!
3
tymczasem Kessie na 1:1 w PNŚ :-)
0
Komentarz usunięty
0
Najbardziej mnie boli to, że żaden z trenerów który był w Barcelonie nie był w stanie wyciągnąć z Frenkiego tego, co miał w sobie będąc w Ajaxie. Dziś zagrał totalny piach, ale w życiu go nie skreślę jeśli chodzi o zawodnika. Dobrego wieczoru!
2
@Popitek12 Puchar Polski 98'
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
0
@FcPortoFan1999 jaka liga, taki sędzia.
0
@FcPortoFan1999 a tam nie było spalonego?
1
Franek, profesorze..
0
@Deviler zgadza się :)
0
@barcelonaLM myślę, że opozycja odpłaci się im wicemarszałkiem w postaci Bosaka.
1
@Comentateiro od dość dawna się o tym mówi przecież - raz intensywniej, a raz nie.
1
@RafiVeB nie wprowadzaj ludzi w błąd co do stażu poselskiego.
0
dobra Usyk, porządne przygotowanie i ten ćpun do uwalenia
0
generalnie nie jestem fanem boksu i nie oglądam go od czasu jak nasi coś znaczyli, ale Gypsy ma jakiś dziwny sposób chodzenia i ustawienia ciała xD
0
jeśli Gypsy nie trolluje, to Usyk go porobi easy
0
nawet porządnego streama z tej patoli nie ma XD
0
witam, siema, jakiś link do clouta? obejrzę se gohe
0
Cześć!
Rambla wszystko wie, Rambla wszystko widziała.
W najbliższym czasie zamierzam zmienić dostawcę telewizji. Mam na dachu bloku antenę zbiorczą i jedyna, realna opcja na telewizję to Canal+ / Polsat Cyfrowy. Minimum kanałów (przydadzą się te informacyjne), ale chciałbym mieć pełen pakiet sportowy - Polsat, Canal+, Eleven i Via.
Co warto wybrać? Polsat czy Canal+?
0
@Torpeda0991 dziwne podejście, idziesz dokonać wyboru i nie nastawiasz się na nic?
0
@Torpeda0991 dlatego życzę sobie i każdemu wygranej opozycji ;-)
2
krótko i na temat - spokojnej niedzieli i niespokojnego poniedziałku w oczekiwaniu na wyniki!
0
widzę, że znawcy wiedzą najlepiej - przecież tu nie chodzi o głosy KO, a Trzeciej Drogi i Lewicy. Jeśli ktoś nie zagłosuje na PiS, to prędzej zwróci się w stronę Trzeciej Drogi.
1
XDDDDD GROSIK SIE WYLAŁ
2
ALE GOLAZO XDDD
1
uwielbiam Bałkany, ale Albania to takie kasztany, że głowa mała
1
@tomek8756 Maciek mistrz, pracowaliśmy razem i już wtedy miał totalnie cięty język ;-)