brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dobra, spadam spać, dobranoc! :)
1
dobra, gramy dalej i El Presidente ładuje dzisiaj dwie bramy
0
@Pewex @Transu96 jest szansa na dodatkowy urlop
0
@Culers na chwilę obecną nic nie przebije moich emocji jak widziałem na żywo, jak robili każdego na IEM Katowice.
1
@MesQueUnClub_87 Harry Potter, zamykam temat.
0
@LaRoja ja jestem za - jeżeli kary finansowe za jazdę na podwójnym nie przynoszą żadnego efektu, a ludzie nawet bez prawa jazdy poruszają się pojazdami to konfiskata pojazdów może być jedyną skuteczną metodą na poprawę bezpieczeństwa na drogach.
0
XDDDDDD rąbanie sędziego czas start
0
@haryveb944 1. La Rambla fcbarca.com, 2. notatnik prześcieradeł
0
Rafał, nogą qrwa a nie głową!
1
cześć! znajdą się dobrzy ludzie, którzy podeślą działający link do wiadomej gali dzisiejszego wieczora? :-)
1
@SpainFanRM89 jedyny normalny, bo większość notatnika powinna wylądować w Tworkach. Powodzenia!
1
Boras w stylu ogniem i mieczem aż dupa zapieczem
4
Boras w studio ze smutku szykuje wyjazd do Tajlandii, hehe
0
dobra Benzema, idź tam opędzluj siura temu sędziemu
VAMOS BARCA
0
ten sędzia też już psycha sitting
0
Araujo zaraz w pole prześcieradeł wejdzie, co za kolo
0
XDDDd nie no kocham Cię Arajo XD
1
Co tam się dzieje na stronie prześcieradeł to poezja XDD
0
Sporting - Arsenal,
Roma - Sociedad
i nic więcej w sumie nie grzeje :)
0
Adeyemi > jakiś kasztan Enzo za 100 baniek :-)
0
dobra Hubi, we kończ tego mentala i go do następnej rundy!
0
@JimMorrisonFCB w tym przypadku nie jest kolorowo, tym bardziej, że chcę zmienić etatową robotę, ale nie ma żadnych odpowiedzi na ogłoszenia - licencjat, nie za duże doświadczenie i jest..
1
@JimMorrisonFCB każdego dnia, stary! nie jest tak, że tyram 16 godzin dziennie. etat to podstawa, a cała reszta w zależności od potrzeb.
0
@tomek8756
brzucho, 29 lat, 7,5-8k, ale nie z jednej a trzech prac.
takie życie, za dużo zesrało mi się w życiu żeby mieć to samo ale z jednej.
1
@Kondziubarca w Polsce wybór może być tylko jeden - Papszun i nikt więcej.
0
@LewoSkrzydlowy11 wstań z krzesła, zdejmij spodnie i sprawdź, czy nie zarysowałeś majtasów :)
9
@Lionel_Messi10 ankara Messi
0
@LewoSkrzydlowy11 Riad Marez?
0
Panie i Panowie, gdzie mogę obejrzeć serial Ślepnąc od świateł?
Ktoś wie?
0
Pan Szef Dariusz Szpakowski - pod względem kunsztu komentatorskiego nigdy nie przebije Pana Mistrza Włodzimierza Szaranowicza, ale dziękuję - za wszystko! :)