0

@GeneralXavi pewnie masz rację, a z drugiej strony musiał dostać konkretne medykamenty.

0

nie no, Modziu ez podanie

0

@Cule1234 what, to jakiś random?

0

@KmN mogę z czystym sumieniem polecić Peugeota 508
sam jestem właścicielem takiego od 4 miesięcy, naprawdę przyjemne, zrywne, ale i ekonomiczne auto.

wersja 2.0 HDI, automat, 163 konie, jeden z lepszych silników diesla w historii, zdecydowanie.

0

@Gavinho ja swojego kupiłem w komisie, ale sprawdzonym dość dokładnie i nie narzekam.

jeśli chodzi o samochód, no nie będzie to demon prędkości i ekonomii też w nim nie będzie.

1

prawdę mówiąc, to jeden z kilku transferów z których naprawdę byłem zadowolony, a wręcz szczęśliwy!

0

@messi564 swoją drogą, jaka młoda kadra!

0

@Ronmes już dzwonię do Marka Dziewickiego z pytaniem, czy warto ;-)

0

@Jakub1513 też tak sądzę, chociaż Fabrizio na twitch.tv powiedział, że pojawiają się plotki apropo Icardiego.

0

@Objectivo szmulka

0

@NaFazieHitman a to jest pewniak, że Antonella przeniesie się do Paryżewa?

0

@marcin62 patrząc na to, co robią służby na legalnie zorganizowanych manifestacjach, nie wróżę optymistycznej przyszłości.

0

@marcin62 serio, powiem więcej - odbiorą.

0

@ElTomas no niestety, pewnie tak się skończy.

6


Oby to był początek końca.

0

Klich kontuzja, dziękuję.

0

@fcbarcafan19 tak więc mowa o de Ligcie, a nie Lighcie.

1

@Zoker ta, trzech z czego dwóch ma podwójne obywatelstwo.

0

@adambądkowski93 nie znam, z którego klubu?

1

Zapalmy świeczkę, bo w klubie zaczyna się budowa holenderskiej kolonii.

https://x.com/FabrizioRomano/status/1397488431446511620

0

@adasko1998 pijany? XD

1

@Colon nadzieja olimpijska! :)

0

Piosenka naprawdę nie jest zła, ale wykonanie, kontrowersje związane ze zmianą wykonawcy i sytuacja polityczna nie pozwalają myśleć o wyższej lokacie niż ostatnia ;-)

2

https://x.com/mszkolnikowski/status/1394986179637006339
Czy tylko mnie się wydaje, że zerżnięte z czołówki BundesTalk w Kanale Sportowym?

2

@puyol_presidend5
masz pełne prawo, a ja zostaję przy swojej wersji.
dla mnie Drągowski na chwilę obecną lepiej wygląda niż Szczęsny.

7

"Felix to jeden z naszych najlepszych zawodników."
szkoda, że Simeone średnio się z tym zgadza.

5

@puyol_presidend5
ostatnio jak napisałem, że Drągowski > Szczęsny, to znawcy mnie wykpili.

2


fakt, nie opinia?

23

1

dorzuciłbym jeszcze szacun dla Lukaku i Zlatana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?