brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88
różnica taka, że Ronaldinho przyszedł do klubu jako mocno ukształtowany piłkarz, a Quaresma jako szczypiorek :)
0
@AmigoBlancos
W to nie wątpię, że akurat tam coś było nie tak. Zastanawia mnie jedynie to, czy do jego upadku w Barcelonie nie przyczynił się też Rijkaard.
0
Wczoraj słuchałem podcastu, którego głównym bohaterem był Ricardo Quaresma. I dzisiaj naszła mnie taka myśl (a jednocześnie pytanie do starszych kibiców).
Czy Quaresma miał jakiekolwiek szanse na to, żeby stać się gwiazdą klubu? Nie wątpię, że sam zmarnował sobie karierę przez słabą głowę, ale czy problem nie tkwił w tamtym czasie również w klubie?
0
siema Ramblo!
rozglądam się za internetem mobilnym na jakiś czas, najlepiej bez umowy, bądź z umową ale z możliwością rozwiązania. spora ilość danych, ale przy możliwie najniższej cenie, bez urządzenia.
ktoś, coś?
0
@argonz dołączam się do pytania!
0
@NeroTFP jem granolkę.
0
@ShinobiQWE ja równo rok temu kupiłem One S, dwa pady i FIFA 20 za 999.
@chudymc przegladaj codziennie ofertę EURO RTV AGD.
4
książę Cieszyna, jesteś najlepszy!
6
Luis, będziemy tęsknić! Jest mi tak cholernie przykro, że kończy się pewna era.
8
@Pogba Jose Rudinho dzisiaj?
0
halo, halo!
czy w ramach naszej strony istnieje jakaś grupa na fb.com, która zrzesza użytkowników?
6
@gurales olać politykę, patrzcie jaka dobra dupka!
18
@ObywatelPL Sasin, Suski to dwie największe spitoliny umysłowe naszej polityki.
0
@DawidekFCB pewnie, że dobry, chociaż ja będę pierwszy raz w życiu grał w tę gierkę. pewnie po pierwszej przegranej ją odinstaluję.
4
@Chakalaka kibel w sypialni, jak w gruzji.
0
@laikike1 widocznie dzień na robocie mi tak zleciał jak nigdy!
0
@JarekS no dobra, tylko co on tam robi, skoro miał iść do Juve?
27
@BarcaInfo wtf, a dopiero co wjeżdżał z Leo na obiekty Barcelony.
11
Juan Bernat z zerwanymi więzadłami. Wstępnie pół roku bez gry.
0
@lucca87 bez doświadczenia co do project managementu, ale z doświadczeniem w branży transportowej.
0
@DanielVeB wymagania znam. bardziej mi chodzi o to, czy warto choć odrobinę wdrożyć się w cały proces project managementu, czy wszystko przyjdzie z czasem ;-)
0
siema!
czy ktoś z szanownych ramblowiczów pracuje zawodowo jako project maganger? pojawiła się ciekawa oferta pracy i nie wiem sam, czy zwyczajnie w świecie jest sens wysyłać papiery bez jakiegokolwiek doświadczenia.
0
jakiś stream do meczu Widzew - ŁKS?
2
cóż, kolejny prawie pan piłkarz, który zapewne mało co da temu klubowi, choć transfer ciekawy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lincolm Możdżeń strzał życia, a teraz kręci się w I lidze.
0
@DonMatteo901 jezu, pamiętam jak darłem japę po tej bramce, piękne czasy!
0
@Baaarca95 naszym klubem RTS, cała Polska o tym wie, że czerwona armia ta, to kibice Widzewa! ;-)
0
@matheo no ja w poprzedniej pracy byłem analitykiem kosztów w życia, dwa razy w roku wyjazd służbowy na tak zwany "pricing", wynagrodzenie jakieś 3500, wszelkie benefity - praca bardzo mi się podobała, ale był jeden szkopuł - umowa na zastępstwo.
0
nawet myślałem przez pewien czas o nieruchomościach albo logistyce..