brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Janiama nie jesteś sam :)
1
@Criss18Barca widzę źródło i nie wchodzę w polemikę, najwyższy poziom wiarygodności.
0
@Irmscher10 a co ma do tego edukacja? przede wszystkim publiczna telewizja, której retoryka mówi sama za siebie.
0
@VbamboeB jedynie ideologicznie.
1
@NeroTFP przecież na tym polega polityka, na składaniu pustych obietnic, bądź takich, na których cierpią jedni, kosztem drugich.
1
@Criss18Barca źródło daj, nie banialuki.
4
osobiście uważam wynik Trzaskowskiego za dość optymistyczny, ale problem tkwi w tym, że nie wydaje mi się, żeby chciał z powrotem wejść w głębszą politykę (tj. wyjść ze strefy komfortu jakim jest samorząd).
co więcej, koalicja potrzebuje lidera z prawdziwego zdarzenia, a nie przypadkowych mośków jak Budka i cała świta. kandydat opozycji bardzo dobrze by się tutaj sprawdził.
pls, bez hejtu, ale wygrała podkarpacka wieś, galopujący emeryci i polskie madki pięćsetki :)
0
Komentarz usunięty
14
@Janiama XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
3
kutwa, trochę się stresuję, serio - choć jestem po stronie dżemu.
0
warto dzisiaj obejrzeć UFC? ktoś naprawdę warty, godny obejrzenia?
0
@Gomess nie ma opcji, jak dla mnie sytuacja na remis.
0
@VenoM turbo prawdziwe.
0
@Misugi14 ta, masz jakiś stream?
2
@Arkon ta, poczekaj jak trafią na zespół z Malty, Luksemburga lub Watykanu
0
@arkasath niestety
0
pany, jakieś streamy z ksw? okazało się, że żeby kupić transmisję muszę mieć pin do dekodera (którego nigdzie nie mam).
1
@msmsms i raczej tak będzie, chociaż wierzę, że się uda.
0
@Jaca27 pewnie tak, że Mioduski będzie miał ból dupy, że przedłużył kontrakt z tym pseudo trenerem.
3
@NeroTFP kosmetycznie, 2014 *
6
oglądam te powtórki z wczoraj, Milan - Juve i wydaje mi się, że Wojtek mógłby się trochę bardziej postarać.
edit: brawo Cracovia, pokazali wczoraj, że gdybyśmy mieli kilka kolejek więcej, Legła prawdopodobnie straciłaby tego majstra.
0
i on nie jest pierwszym bramkarzem reprezentacji? tfu glutożerco
1
@FeloRPS a proszę bardzo, też dzisiaj świętuję!
0
@pt9 ja też nie mogę przeboleć, serio.
8
imieninowe wszystkiego najlepszego wszystkim Piotrom i Pawłom!
1
no nie oszukujmy się, rozdawnictwo się sprawdziło.
9
@Zoker cytuję mojego dziadka - "może bym zagłosował na kogoś innego, ale Duda mi dał 70 złotych do emerytury". kurtyna :)
0
@Janiama jest nadzieja, bo duże miasta to głównie bastiony KO.
0
@urbipl a to nie jest przypadkiem ulga 0%?