1

Unia Skierniewice remisuje z Piastem Gliwice! ;-)

0

Widzew Łódź 2 - 0 Śląsk Wrocław, dziękuję, dobranoc!

2

Widzew wygrywa ze Śląskiem!

0

jedziemy dalej z Pucharem Polski! zdecydowanie najciekawszy mecz dzisiaj, Widzew Łódź-Śląsk Wrocław.

nieskromnie powiem, że zespół z mojego rodzinnego miasta gra w czwartek z Piastem Gliwice.

0

@Krisgum również poproszę!

0

@MarioVeB! ciekawe czy powiesz to samo, jeśli odezwą się petrodolary.

1

produkować aneks, zwiększyć klauzulę!

0

siedzę w pracy i słucham sobie wczorajszej Misji Futbol i nasunęło mi się takie pytanie, kto teraz, aktualnie, w tej chwili mógłby zastąpić Brzęczka i jednocześnie realnie wzmocnić reprezentację?

z naszych rodzimych postawiłbym na jednego, Jacka Magierę, a zagraniczny?

0

@rafal314 19 września ;-)

0

@MasterKrzych jestem w tej samej sytuacji, czyżby kierunek Modlin-Warszawa?

0

@dziaraka finanse mi raczej nie pozwolą na zakup next gen'a.

0

@dominik127pl akurat w moim przypadku jest trochę inaczej, ale co kto lubi.

0

siema!

ponieważ zbliża się wielki moment rezygnacji z komputera na rzecz konsoli, czy ktoś widział, sprawdzał, szukał fajnych zestawów konsola+akcesoria+gry w naprawdę przystępnych cenach i różnych konfiguracjach?

przeglądałem nasze rodzime strony internetowe, ale może znajdą się takie zestawy na zagranicznych stronach?

czekam na wszystkie propozycje, sugestie!
xbox>ps4.

0

@Cochise czy ja wiem, czy na pewno zagraniczny byłby lepszy? wczoraj tak sobie myślałem kto mógłby zająć się naszą reprezentacją i wydaje mi się, że Jacek Magiera mógłby być najlepszym wyborem.

1

ARRRRRON CEEEL!!!

0

@NeroTFP tymczasem znów festiwal niecelności.

4

jechać z sabakami! brawo! ;)

0

@NeroTFP mówisz, masz, go Koszar!

0

@NeroTFP byłoby bajecznie wygrać, ale Rosjanie są nie do przejścia.

0

@NeroTFP właśnie dlatego wydaje mi się, że dzisiaj dostaniemy po tyłku.

1

@VamosRakieta 41-42 aktualnie.

1

@VamosRakieta wydaje mi się, że strasznie statycznie, a w obronie nie jest najlepiej, mało zbiórek, nie poddajemy się.

0

@kewin fajnie, ale gdzie?

0

niech ktoś mi powie, jak to weszło :)

4


nic więcej dodawać nie trzeba.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

de Jong, królu złoty!

0

@dawo17 każdy będzie miał swoje zdanie, ale moim zdaniem naprawdę przyzwoicie, stara się iść do przodu, nie boi się dryblingu.

1

co Alaba ustrzelił, to jego.

0

@krzychu1526 kumplu, podziel się!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?