0

@VenoM nikt mi nie wmówi, że jeśli zapłaci koszty sądowe, to zbiednieje. reklamy, sponsorzy i wszelakie wydarzenia mu w tym pomogą.

0

teraz tak sobie pomyślałem - jeśli Neymarowi zależy na powrocie do Barcelony, czemu nie dołoży do własnego transferu?

na pewno zebrał dobrą sumę przez ten czas w Paryżu, a z tego co mi wiadomo, sporo inwestuje.

0

@BieVo sercem wolałbym żeby ŁKS przegrał, a realistycznie patrząc, stawiam na remis, 2:2.

1

@BarcaInfo wakacje z wariatami, 1972, koloryzowane.

0

@kewin swoją drogą, Spiridonov to najwiekszy rak rosyjskiej siatkówki, jako człowiek jest skończony, tym bardziej jako sportowiec.

0

@Kamiloza91 "Polska k****" :)

0

@Odesseiron obecny ŁKS jest w stanie na spokojnie pyknąć Legię, imo.

0

@BieVo jako kibic Widzewa życzę szybkiego spadku; patrząc realistycznie, stawiam remis, nieznaczną wygraną Lechii.

0

trochę mi przykro, że De Ligt wybrał Juventus (co mnie nie dziwi, mają naprawdę dobrą pakę), a trochę wierzę, że Todibo w tym sezonie odpali, cóż począć?

0

@masq nie wydaje mi się, żeby Pep go chciał; wysłałbym go bardziej do Chin, Stanów.

0

@BarcaInfo no dobrze, ale czy De Ligt już oficjalnie w Juve?

2

@macio_944 cóż, nie pozostaje mi innego jak napisać +1

2

@PizzerMan jeśli można, dodałbym opcję kartę debetową, kredytową w odpowiedziach do pytania co trzymamy w portfelu (tym bardziej, że w kolejnym pytaniu dopytujesz o ich ilość).

edit: zrobione, powodzenia! ;)

0

@Lord_Vader argumenty?

0

0

@owczar0005 po konferencji Verattiego i Balotellego!

3

@macio_944 ja tam nadal wierzę, że De Ligt przyjdzie do nas.

0

@barteq pewnie tak, chociaż jest to dość ciekawe rozwiązanie. zakładam też, że czek dostają przedstawiciele LaLigi, a później przechodzą na konto klubu?

0

@Pawelec7 ciekaw jestem jak przyjmie się Rymaniak w Piaście, oby to było realne wzmocnienie! :)

0

@barteq no tak, ale właścicielem karty zawodnika jest klub, a nie LaLiga, dobrze myślę?

0

@BarcaInfo wiesz może, czemu takie sprawy trzeba załatwiać przez siedzibę LaLigi? chodzi o wysokość kwot, licencje, karty zawodników?

1

@Mns21 z pełną świadomością mówię, że obecna Legia to nic innego jak kiszone ogóry.

0

@dzagos 3:0 dla naszych, łatwo!

8

@IronSanHybrid jezu, jakie to jest złoto XD

0

@FC1899Barca zastanawiam się co oni widzą w tym Vukoviciu, kogo właściwie?

0

@Encore wydaje mi się, że Jović.

1

@Kamilos84 sędziować też będzie Pan Turek?

0

@Mroziu sory, że dopiero teraz, priv :)

1

@SelloutCrowd uliczny densier?

0

@Bruttal bramkach? przecież tam bramki wejściowe na poziomie polskich bramek weselnych; dajesz gorzką i jedziesz dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?