1

@Bykunn siema, pozdro ze Skierniewic!

0

@ViscaElBarca321 skoro nie Kidawa, to kto?

2

@macio_944 nie, mnie śmiga bez problemu.

3

Jeden z wielkich talentów Ajaxu Amsterdam, Abdelhak Nouri obudził się po prawie trzech latach w śpiączce!

"Appie, gdzie powinien iść Frenkie? Do Barcelony?" Gdy tylko powiedziała to, on wyraźnie uniósł brew. To był wyjątkowy moment - powiedział De Jong."

1

@macio_944 wśród tych 90 osób jest również moja matka chrzestna, odetchnąłem z ulgą jak dostałem telefon dwa dni temu.

0

@barcowy1899 jedyne co było w tym filmie dobre, to muzyka Jimka.

0

@kuz cóż, moja liczy siano, dopiero wczoraj (łaskawie) pozwolili na dwa tygodnie pracy z domu, liczą się tylko wyniki, nie pracownik.

2

powiem tak, po pierwsze nie siać paniki, chociaż sytuacja jest dość słaba. moja matka chrzestna pracuje w szpitalu na ul. Banacha w Warszawie i jest naprawdę słabo, w kolejkach stoją ludzie, jednych boli noga, drugich dupa a trzeci w rzeczywistości są chorzy. brakuje dosłownie wszystkiego, maseczek, rękawiczek, a przede wszystkim testów na obecność wirusa. władza krzyczy, że nie zamkną miast, ale w kuluarach pojawiają się zupełnie inne głosy.

1

@Karlik08 pamiętaj, nie bierz dupy z własnej grupy!

1

HAHAHAHAHAHHAAAAA

0

@dariooo właśnie dlatego jeśli dzisiaj bagieciarze odpadną, to Tuchel wyleci.

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

mnie jest go trochę szkoda, bo miał zadatki na naprawdę dobrego pięściarza, gdyby nie głupota i buta w głowie ;)

0

@Pogba różnicą jest bycie graczem ekstraklasy, a graczem z ekstraklasową przeszłością. aktualnie jedynie Robak daje radę, a swoją drogą bardzo szkoda mi Możdzenia, bo gość miał papiery na granie.

0

@El dominatore powiem Ci szczerze, że tez lubię, chociaż miałem okazję ostatnio być służbowo w NI i smak jest zupełnie inny, a nawet lepszy.

0

@contowsky jeśli przepadasz za słodkimi, polecam włoskie Monteverdi, butelka do złapania w cenie 30-50 pln.

0

@contowsky Cornelius (banan, owoce tropikalne)

0

@Pogba śmieję się oczywiście, bo gość dopiero co zaczął pracę w Widzewie, ledwo co potrenował, a już wpadł do pierwszego składu.

0

Wołąkiewicz jak zwykle swoje, dzięki Hubert!

0

@Avada Kedavra Kike powinien tutaj wchodzić.

0

@MichalZZZ, dań jako takich brak, ale jeśli chodzi o produkty -
a) kolendra,
b) bakłażan,
c) szeroko pojęta wieprzowina.

0

kocham te gównoburzę na stronach prześcieradeł, wszyscy trenerzy, oni wiedzą najlepiej którą stroną prowadzić akcje.

0

no to niezła Wisła Płock, śmiech na sali

1

swoją drogą, Saul obleciał Kasemiro jak chciał :)

0

https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=fCgLxg41xaI&feature=emb_title

wtf :O

0

@Hushovt na pewno da radę, ja oglądam towarzystwo ze Sławacinka, a przed ich przylotem Sokoła Lotosu :)

0

@Hushovt niedługo? w piątek widziałem spory klucz lecący w stronę Warmii :)

0

@Transu96 i knage jak słoń :O

0

@Transu96 Edge mocno się postarzał, ale w formie niebywałej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?