brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DanielVeB wymagania znam. bardziej mi chodzi o to, czy warto choć odrobinę wdrożyć się w cały proces project managementu, czy wszystko przyjdzie z czasem ;-)
0
siema!
czy ktoś z szanownych ramblowiczów pracuje zawodowo jako project maganger? pojawiła się ciekawa oferta pracy i nie wiem sam, czy zwyczajnie w świecie jest sens wysyłać papiery bez jakiegokolwiek doświadczenia.
0
jakiś stream do meczu Widzew - ŁKS?
2
cóż, kolejny prawie pan piłkarz, który zapewne mało co da temu klubowi, choć transfer ciekawy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lincolm Możdżeń strzał życia, a teraz kręci się w I lidze.
0
@DonMatteo901 jezu, pamiętam jak darłem japę po tej bramce, piękne czasy!
0
@Baaarca95 naszym klubem RTS, cała Polska o tym wie, że czerwona armia ta, to kibice Widzewa! ;-)
0
@matheo no ja w poprzedniej pracy byłem analitykiem kosztów w życia, dwa razy w roku wyjazd służbowy na tak zwany "pricing", wynagrodzenie jakieś 3500, wszelkie benefity - praca bardzo mi się podobała, ale był jeden szkopuł - umowa na zastępstwo.
0
nawet myślałem przez pewien czas o nieruchomościach albo logistyce..
0
@mnawara90 z tych dwóch Note 9.
0
@Ghotti u mnie kierunek jako tako się zamyka, do nadrobienia byłoby jakieś 8 przedmiotów.
0
@Ghotti różnice programowe.
0
@Geble ja akurat mam 27 lat, studia powinienem skończyć dwa lata temu a zarabiam 3200-3500 (zależy do premii).
0
@Ghotti właśnie jeden z moich znajomych przebranżowił się na programowanie, ale bez bicia się przyznaję, że mój mózg tego nie ogarnia. drugi zaś ostatnio skończył jakiś kurs, szkolenie na testera oprogramowania.
0
posłuchajcie mnie uważnie, bo sprawa jest dość poważna.
aktualnie jestem człowiekiem po zaledwie studiach licencjackich z gospodarki przestrzennej, pracuję (można tak powiedzieć) w zawodzie, sektor publiczny. przesrałem trochę sprawę magisterki, bo się nie obroniłem mając absolutorium.
z tego względu pytam się wszystkich zainteresowanych, a może doświadczonych w temacie - które branże aktualnie są na topie pod względem możliwości rozwoju i zarobku?
zastanawiam się nad jakimiś kursami, szkoleniami, żeby zacząć zarabiać uczciwe pieniądze, a nie jakieś grosze. trochę przypał, jeśli wynajmując mieszkanie nie możesz odłożyć nawet złotówki.
dzięki, proszę bez zbędnych komentarzy.
0
@matheo gdzie taka praca? ja chętnie się zatrudnię..
0
@Michael24 również za Widzewem, ale realnie patrząc na ich grę, mogą dostać w dupę.
liczę po cichu na ogromną motywację i wsparcie kibiców na tym meczu.
0
@czółkovsky XDDDD
10
@BorzyKrzys uwielbiam tatuaże, ale łza mi z oka płynie, kiedy ładna dziewczyna robi je sobie na twarzy.
0
@norbi77 ja myślę nad M31s
0
@Breakdrowser jeszcze gorzej ;-)
0
@Filip_10 ten aparat wygląda fatalnie..
0
siema!
mam do wydania 1500 polskich złotych na nowy telefon, smartfon, etc. może ktoś mi polecić naprawdę dobry sprzęt w tej cenie?
1
@LucaBrasi płakać mi się chce, serio
6
nie zapominajmy o tym, co miało miejsce 11 września 2001 r.
tego dnia wydarzyła się również moja prywatna tragedia, bo w ataku zginęła bardzo bliska mi osoba.
2
31 lat temu, 1 września 1989 roku, w wypadku samochodowym w USA zginął jeden z najlepszych polskich piłkarzy w historii. Maestro.
0
@kkbarca jeśli mam być szczery - nigdy w swoim życiu nie skorzystam z usług publicznej opieki zdrowia. jeśli masz możliwość, prywatna, tylko i wyłącznie.
1
Skoro już poruszyliśmy temat II Wojny Światowej - naprawdę warto pamiętać o tych, którzy walczyli za nasz kraj. warto pamiętać o tragicznym poranku w Wieluniu.
Cześć i chwała bohaterom!
2
@Kajtek77 w ustach J. Małgorzewskiego te słowa miały ogromną moc.