brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
dorzuciłbym jeszcze szacun dla Lukaku i Zlatana.
0
1. Fabiański,
2. Drągowski,
3. Szczęsny,
4. Boruc (a uj tam, doświadczony zawodnik, autorytet w szatni, motywator treningowy)
śmiejcie się, ale z tym numerem cztery mówię serio.
2
@kamilop Borek sam kiedyś powiedział, że nie wypowiada się na tematy na które nie ma pojęcia.
1
dobra, panie Sousa, skończ Pan i przeproś następujące osoby
a) naród,
b) Drągowskiego,
c) piłkawczaków,
d) kibiców Barcelony
2
@Hosh brak powołania to straszna demotywacja dla Bartka, smutne to.
23
Drągowski > Majecki.
fakt, nie opinia.
6
MAJECKI JAKO CZWARTY BRAMKARZ XDD
1
nie wiem czemu ludzie widzą taki problem w zmianie trenera na Xaviego, wszak Guardiola dostał posadę po roku trenowania drugiego zespołu.
tak, zaraz się każdy zesra, że to nie ta półka, nie ten mental, tamten miał duże szczęście i samych goat-ów.
jak dla mnie to bardzo dobry pomysł, tym bardziej, że zespół nadaje się do głębokiej przebudowy.
1
@dv7wisnia Audi to Ty szanuj! ;-)
2
@DonMatteo901 właśnie od tamtego meczu ich kocham, choćby nie wiem co!
0
@AlexDark00 nie oszukujmy się, ale Malczyński nie był jakimś dzikiem od samego początku.
jeśli chodzi o Polaka, zgadzam się, nabrał umiejętności i zajebistej tężyzny fizycznej.
2
omijając walkę Kasjo i Parka, trzeba przyznać, że w trakcie dziesiątej gali wkradło się naprawdę dużo profesjonalizmu.
jeśli chodzi o mnie, bardzo mi się podobał Arab.
0
@aldewir 23,99 w wersji basic, 33,99 w wersji premium.
0
@MaziFCB prawda jest taka (i Borek to powtarza), że federacja nie jest topowa pod względem technicznym, ale marketingowo to jest złoto.
6
Potężny Bór obecny na gali Fame MMA! ;-)
0
może mi ktoś powiedzieć, co to za piosenka do której wychodzi Kamiszka?
0
@kaamil1910 potęga judo, mordo! ;-)
0
@draxidox czy wersję premium można kupić w ograniczonym czasie? mogłem jedynie basic wziąć..
1
@Michvl akurat tego chciała również poprzednia władza, setki urbanistów, społeczników i historyków.
1
Nowy Ład zapewni Kaczorowi trzecią kadencję, a przy dobrych wiatrach również czwartą.
Prosty przekaz, programy dla ich elektoratu - pełen socjal, rozdawnictwo, pieniądze z dupy.
0
@jeyx77x nawiń na priv o tym! ;-)
1
Czy mamy na Rambli czynnych, zawodowych żołnierzy? Prosiłbym o kontakt! ;-)
0
@msmsms kolego, w chwili obecnej wziąłbym nawet Świerczoka zamiast Piątka.
0
@Dominik1511 XDD
0
@Mroziu wydaje mi się, że gość ma dużo więcej oleju w głowie i woli iść do Goczałkowic, niż do Legły.
1
@Zoker właśnie dzisiaj wydałem 650 złotych, podzespoły przedniego zawieszenia. generalnie rocznie liczę około tysiąca, może ciut więcej.
Citroen C4, 2007 r., 1.6 16v.
6
@adambądkowski93 ciekawi mnie, czemu miałby w ogóle jechać na Euro.
0
@derlysy1979 masz? :)
0
@derlysy1979 priv.
0
Czy mamy na Rambli czynnych, zawodowych żołnierzy? Prosiłbym o kontakt! ;-)