1

dorzuciłbym jeszcze szacun dla Lukaku i Zlatana.

0

1. Fabiański,
2. Drągowski,
3. Szczęsny,
4. Boruc (a uj tam, doświadczony zawodnik, autorytet w szatni, motywator treningowy)

śmiejcie się, ale z tym numerem cztery mówię serio.

2

@kamilop Borek sam kiedyś powiedział, że nie wypowiada się na tematy na które nie ma pojęcia.

1

dobra, panie Sousa, skończ Pan i przeproś następujące osoby
a) naród,
b) Drągowskiego,
c) piłkawczaków,
d) kibiców Barcelony

2

@Hosh brak powołania to straszna demotywacja dla Bartka, smutne to.

23

Drągowski > Majecki.

fakt, nie opinia.

6

MAJECKI JAKO CZWARTY BRAMKARZ XDD

1

nie wiem czemu ludzie widzą taki problem w zmianie trenera na Xaviego, wszak Guardiola dostał posadę po roku trenowania drugiego zespołu.

tak, zaraz się każdy zesra, że to nie ta półka, nie ten mental, tamten miał duże szczęście i samych goat-ów.

jak dla mnie to bardzo dobry pomysł, tym bardziej, że zespół nadaje się do głębokiej przebudowy.

1

@dv7wisnia Audi to Ty szanuj! ;-)

2

@DonMatteo901 właśnie od tamtego meczu ich kocham, choćby nie wiem co!

0

@AlexDark00 nie oszukujmy się, ale Malczyński nie był jakimś dzikiem od samego początku.

jeśli chodzi o Polaka, zgadzam się, nabrał umiejętności i zajebistej tężyzny fizycznej.

2

omijając walkę Kasjo i Parka, trzeba przyznać, że w trakcie dziesiątej gali wkradło się naprawdę dużo profesjonalizmu.

jeśli chodzi o mnie, bardzo mi się podobał Arab.

0

@aldewir 23,99 w wersji basic, 33,99 w wersji premium.

0

@MaziFCB prawda jest taka (i Borek to powtarza), że federacja nie jest topowa pod względem technicznym, ale marketingowo to jest złoto.

6

Potężny Bór obecny na gali Fame MMA! ;-)

0

może mi ktoś powiedzieć, co to za piosenka do której wychodzi Kamiszka?

0

@kaamil1910 potęga judo, mordo! ;-)

0

@draxidox czy wersję premium można kupić w ograniczonym czasie? mogłem jedynie basic wziąć..

1

@Michvl akurat tego chciała również poprzednia władza, setki urbanistów, społeczników i historyków.

1

Nowy Ład zapewni Kaczorowi trzecią kadencję, a przy dobrych wiatrach również czwartą.

Prosty przekaz, programy dla ich elektoratu - pełen socjal, rozdawnictwo, pieniądze z dupy.

0

@jeyx77x nawiń na priv o tym! ;-)

1

Czy mamy na Rambli czynnych, zawodowych żołnierzy? Prosiłbym o kontakt! ;-)

0

@msmsms kolego, w chwili obecnej wziąłbym nawet Świerczoka zamiast Piątka.

0

0

@Mroziu wydaje mi się, że gość ma dużo więcej oleju w głowie i woli iść do Goczałkowic, niż do Legły.

1

@Zoker właśnie dzisiaj wydałem 650 złotych, podzespoły przedniego zawieszenia. generalnie rocznie liczę około tysiąca, może ciut więcej.

Citroen C4, 2007 r., 1.6 16v.

6

@adambądkowski93 ciekawi mnie, czemu miałby w ogóle jechać na Euro.

0

@derlysy1979 masz? :)

0

@derlysy1979 priv.

0

Czy mamy na Rambli czynnych, zawodowych żołnierzy? Prosiłbym o kontakt! ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?