0

Ale siadło XDDDD

3

Jeśli nie pozbędą się tego Piaseckiego, to nie mają na co liczyć w LE.

2

Raków dzisiaj średnio. Co jak co, ale brakuje im solidnej dziewiątki, bo Piasecki to się nadaje do pchania karuzeli.

0

chciałbym wierzyć choćby w ten remis, ale nie zapowiada się.

2

@Pasiak nie, z Ivim

3

Legia jak Lech kilka lat temu, dreszczowiec! :-)

0

TUDORRRRR!!!!!!!!!

0

@maroon

a) zbudują sobie stabilność finansową i większość z nich wróci do Europy, pod warunkiem że nie przekroczą magicznej bariery wieku,
b) wszystko idzie w kierunku powstania Ligi Światowej, w której będą konkurować ze sobą zespoły z całego świata (znając życie z krajów Azja/Afryka będą to mistrzowie + zakwalifikowani).

1

można mówić, że kasztan, że nic nie wnosił, ale ja jestem innego zdania.

Il Presidente Kessie, dziękuję za tego gola.


1

@piterheh86 a mnie jest wstyd, że takie parchy nie potrafią się zachować w trakcie hymnu i pokazują elkę akurat wtedy.

0

takie rzeczy to potrafił jedynie R10 :)

0

@lucca87 w przypadku Rakowa i ich drugiego sezonu w kwalifikacjach w europejskich pucharach osiągnięcie fazy grupowej LK to bardzo dobry wynik, a LE to już w ogóle będzie bajka. Finansowo zjedzą każdego w naszej ogórkowej lidze.

4

O KUR** FRAN!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AHHAHDAHAH

0

wygląda na to, że US Tour w sumie na plus, jeśli chodzi o mecze sparingowe.

1

@Kessie ale to Ty dzwonisz

0

ja się nie znam, ale na moje Oriol mimo że kasztan, to wczoraj naprawdę dawał radę.

0

aha? chyba mają go trochę dość

0

ciężary Janka, już bez tlenu

0

@Messi1000000 oj wyczuwam regularne przeglądanie sadistica XD

1

@michal1899 strasznie się zesrałeś, oczywiście, że są dobry alternatywami.

0

HAHHHAHA TOBIASZ I JEGO TRANSFER PAPAPA

1

@QQL5 napluj jej w twarz, a ona i tak się zapyta czy pada deszcz

0

ale ten sędzia to ebany npc

0

@Destroyer_of_Worlds przecież ja chciałem go od początku, ale jak strzelili nam bramę na 2:2 to w sumie lepiej defensywę wzmocnić.

1

Sonny tym strzałem właśnie wygrał pierwszy skład w rewanżu.

0

SONNY KITEL KOCHAM CIE KURRRREQQQQQAAQ

1

PA TERA, WCHODZI KRÓL 2. BUNDESLIGI

0

dobra, nie chce już tego Kittela

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

DAWAJ SZWARGA TEGO KITTELA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?