- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
27 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
2
właśnie w naszym kraju dobiegł koniec demokracji - sejm odrzucił weto senatu w sprawie komisji badającej rosyjskie wpływy. hańba, naprawdę
Andrzej, proszę, wetuj lub daj do pseudotrybunału.
1
@brzucho Ale na tym właśnie polega demokracja parlamentarna :) To sejm,ma większą siłę przebicia :)
2
@FcPortoFan1999 oczywiście, to jedna z wad tego typu demokracji.
0
@brzucho Kiedyś byłem gorącym zwolennikiem rządów silnej ręki,ale jak patrzę na Białoruś i Rosję,to demokracja parlamentarna na wzór Polski,jest przydatna.Bo przynajmniej władzę,co cztery lata można wymienić.
1
@FcPortoFan1999 A co ma sejm do tego jak konstytucje łamią?
1
@Gronek Moim zdaniem,nie łamali i nie łamią konstytucji.
0
@FcPortoFan1999 a kto jest w Polsce od wymierzania sprawiedliwość?
2
@Gronek Patrząc na Polską konstytucję,to politycy partii rządzącej :) I to że PiS,walczy o przychylne sobie sądy,to nic nowego.Bo poprzednicy,również robili pewne zmiany w sądownictwie,m.in. w Trybunale Konstytucyjnym.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 nigdzie tak na świecie nie ma . A jak popelnie przestępstwo to pod co ide?
1
@Gronek Idziesz wtedy pod sądy,i możesz być praktycznie bezkarny jeśli Jesteś jakimś tam działaczem dowolnej władzy której sprzyjają sądy.W naszym kraju,jest tak,że jest władza i wybiera sobie własnych,przychylnych sędziów na czas kiedy mogą rządzić.Tutaj nie ma jak w USA,gdzie sędziowie wybierani są dożywotnio.
1
@FcPortoFan1999 a jaka wladza powina wybierac sądy? Tylko w Rosji i na Białorusi tak jest:)
0
@Gronek W Polsce,przez Konstytucję 1997,niestety również tak jest :( I potencjalna nowa władza,również zrobi to samo,bo to jest normalne w Polskiej polityce.