bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
PLUSY:
1: 3 pkt
2.Świetny występ Rafinhi,Iniesty i Roberto
3.Solidy Mathieu
MINUSY
1.Kontuzja Vermalena
2.Sędziowanie.
1
Romek Kosecki no pięknie.
0
Dokładnie niektórzy to mają fantazje
2
Za grube miliony ? Za grube miliony to on przyszedł do Manchesteru.
0
Co zrobił Benteke taki gol to bym wziął za 6 Ronaldo.
1
Martial zjada Messiego.
0
Trzeba przyznać że City Ładnie idzie, bilans 11-0. Arsenal niby słabo zaczął a są na 2 miejscu i przy korzystnych wynikach spotkań zostaną na tym miejscu po 5 kolejce.
0
niestety nie prawda...
2
Nie ma Messiego ale i tak jest zajebiście....
0
Wiadomo kto komentuje mecz ? Znów jakieś cielaki czy ktoś z jajem ?
0
Po pierwsze nie kibice, tylko "kibice" Realu.
0
Ten Boateng to taki kocur a jeszcze nie dawno Leo go przewrócił jak kukłe :D !!
2
Moim zdaniem Wojtek. Pokazał wielką formą najpierw z Barceloną i teraz z Juve.
1
Ibra chyba odszedł do Malmo ?
4
Roma pokazuje moc. Zrobili dużo mocnych transferów i będą groźni. Zdecydowanie najtrudniejszy rywal z naszej grupy.
0
przecież prowadzą
0
Przecież mają chyba 11 na ławce a do tego mogą robić zmiany hokejowe.
1
25 min połowa... Już mogli po 5 min zagrać...
1
A oni grają po 30 min ? Czy 45 ?
1
Trzeba przyznać że poziom na TVnie podobny do Ekstraklasy.
4
Jedli z ręki, komora. Dobrze że już zmiana oby na jesień też po dupie dostali :)
6
W TVN brakuje tylko miłośnika PO i Komorowskiego, Kuby Wojewódzkiego :)
1
kupmy go ;d
1
Wie ktoś może kiedy to ostatnio Messi nie strzelił bramki w dwóch pierwszych meczach sezonu ? Był w ogóle taki sezon ?
4
Mówicie tak co kolejkę że Lech dogoni i to już 6 mecz i nadal przegrywają :)
1
Dobra już nic nie wmawiam, powiedziałem tylko to co myślę, niech mu się wiedzie :)
3
Ktoś tu pisał że Liga jest ciekawa bo każdy może być mistrzem, moim zdaniem to świadczy tylko o tym jak faworyci czyli Legia i Lech są słabi.
5
Tak, masz racje, James zasłużył na złotą piłkę.
5
I niech mi ktoś jeszcze powie że Skorża zasługuje na to aby być nadal trenerem Lecha, przecież jak tak dalej pójdzie to Oni naprawdę z tej ligi spadną.
6
Śmieszy mnie trochę ta wasza podnieta Jamesem. Każdy wie że to dobry gracz ale bez przesady, strzelił 2 ładnie gole beniaminkowi...Co zrobił James w dwu meczu z Juve ? czy z Atletico Madryt gdy grali w PK.