8

PLUSY:
1: 3 pkt
2.Świetny występ Rafinhi,Iniesty i Roberto
3.Solidy Mathieu
MINUSY
1.Kontuzja Vermalena
2.Sędziowanie.

1

Romek Kosecki no pięknie.

0

Dokładnie niektórzy to mają fantazje

2

Za grube miliony ? Za grube miliony to on przyszedł do Manchesteru.

0

Co zrobił Benteke taki gol to bym wziął za 6 Ronaldo.

1

Martial zjada Messiego.

0

Trzeba przyznać że City Ładnie idzie, bilans 11-0. Arsenal niby słabo zaczął a są na 2 miejscu i przy korzystnych wynikach spotkań zostaną na tym miejscu po 5 kolejce.

0

niestety nie prawda...

2

Nie ma Messiego ale i tak jest zajebiście....

0

Wiadomo kto komentuje mecz ? Znów jakieś cielaki czy ktoś z jajem ?

0

Po pierwsze nie kibice, tylko "kibice" Realu.

0

Ten Boateng to taki kocur a jeszcze nie dawno Leo go przewrócił jak kukłe :D !!

2

Moim zdaniem Wojtek. Pokazał wielką formą najpierw z Barceloną i teraz z Juve.

1

Ibra chyba odszedł do Malmo ?

4

Roma pokazuje moc. Zrobili dużo mocnych transferów i będą groźni. Zdecydowanie najtrudniejszy rywal z naszej grupy.

0

przecież prowadzą

0

Przecież mają chyba 11 na ławce a do tego mogą robić zmiany hokejowe.

1

25 min połowa... Już mogli po 5 min zagrać...

1

A oni grają po 30 min ? Czy 45 ?

1

Trzeba przyznać że poziom na TVnie podobny do Ekstraklasy.

4

Jedli z ręki, komora. Dobrze że już zmiana oby na jesień też po dupie dostali :)

6

W TVN brakuje tylko miłośnika PO i Komorowskiego, Kuby Wojewódzkiego :)

1

kupmy go ;d

1

Wie ktoś może kiedy to ostatnio Messi nie strzelił bramki w dwóch pierwszych meczach sezonu ? Był w ogóle taki sezon ?

4

Mówicie tak co kolejkę że Lech dogoni i to już 6 mecz i nadal przegrywają :)

1

Dobra już nic nie wmawiam, powiedziałem tylko to co myślę, niech mu się wiedzie :)

3

Ktoś tu pisał że Liga jest ciekawa bo każdy może być mistrzem, moim zdaniem to świadczy tylko o tym jak faworyci czyli Legia i Lech są słabi.

5

Tak, masz racje, James zasłużył na złotą piłkę.

5

I niech mi ktoś jeszcze powie że Skorża zasługuje na to aby być nadal trenerem Lecha, przecież jak tak dalej pójdzie to Oni naprawdę z tej ligi spadną.

6

Śmieszy mnie trochę ta wasza podnieta Jamesem. Każdy wie że to dobry gracz ale bez przesady, strzelił 2 ładnie gole beniaminkowi...Co zrobił James w dwu meczu z Juve ? czy z Atletico Madryt gdy grali w PK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?