1

A widziałeś jak gra Martinez ?

0

W ogóle to jestem wkur***** jak nie wiem.W środę kupiłem kablówkę z pakietem Eleven i maksymalny czas aktywacji to 3 dni robocze i oczywiście mam pecha i nadal nie aktywowana a mecz już dzisiaj...

0

Ja tam liczę że wygra Francja i będą emocje w meczu Polska- Chorwacja

0

To my mamy dostać kasę a nie Oni :)

3

Widzę że normalnie żałoba jakbyśmy przegrali. Normalni kibice cieszą się jak drużyna wygra no ale cóż tutaj wygrana liczy się gdy wygrywamy minimum 3-0. Jak dla mnie same plusy po tym meczu. Mamy 3 pkt, wolne dostali obrońcy i odpoczął Neymar.

0

Skoro nie gra to ma kontuzje niech nie mydlą oczu.

0

Moim zdaniem on nigdy nie był najlepszym obrońcą, zrobili z niego na siłę stopera bo nie było nikogo innego, oczywiście nie mówię że jest słaby ale marzy mi się silny wysoki stoper ktoś taki jak Rio Ferdinand(oczywiście jak jeszcze grał) czy John Terry, chociaż mamy Bartrę który ma potencjał tylko musi grać.

0

Moim zdaniem to powinien być ostatni sezon Masche u nas zrobił już naprawdę wiele i tyle a w jego miejsce trzeba kupić jakiegoś najwyższej klasy stopera i ustabilizować grę w obronie. Pique + ktoś nowy i Oni powinni grać 80 % spotkań.

0

Hej, o której ma być ta walka Szpilki?

0

Obstawiam1-1 chyba że Messi odpali petardę :)

0

i to jest mega smutne...

3

Podniecają się tym Zidanem nie wiem czemu. Przecież ten człowiek chyba nie ma nawet jednego argumentu który pozwoliłby mówić że może być dobrym trenerem. Pewnie gra Realu nie będzie jakaś słaba bo za dobrych piłkarzy ale wątpię żeby coś wygrali.

1

Vidal mógł grać do końca :)

1

Wyluzuj, psuje sobie reputacje ?2 Słabe mecze tylko, Luisito to najlepsza 9 na świecie :)

0

Ciekawe co się stanie jak Real zremisuje z 2 razy i przegra z raz:D

0

Bravo przebiegł 5 km, no nieźle.

0

Dali z siebie wszystko ale papużki biegały jak ***bane

5

topornie jak *uj nam idzie

7

Lubie Pepa ale muszę przyznać że to jego opuszczanie klubów jest dziwne, jaki normalny trener odchodzi z klubu w którym wszystko idzie jak należy i do tego informuje o tym pół roku wcześniej. Najpierw Barca teraz Bayern aż strach go zatrudniać bo nie wiadomo kiedy mu się znudzi i odejdzie.

0

Każdy lubi Rayo tylko problem jest taki że od każdego dostają lanie :D

0

Trzeba przyznać że teraz Leo będzie miał chyba będzie już zdecydowanie mniej strzelał, do głosu doszedł Suarez i Neymar i sporo tych golu mu zabierają. Mam nadzieje że Leo się tym faktem zbytnio nie będzie przejmował.

0

Bazylia ostatnie mistrzostwo świata zdobyła 14 lat temu. Alves oczywiście wtedy nie grał.

0

Wątpie, niby skąd by miał wiedzieć

0

A niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego wszyscy boją się bardziej spoilerów z nowych Star Wars niż śmierci ?

0

Gdyby chłopaki dali więcej z siebie w meczach z Bilbao jutro byśmy pewnie świętowali zdobycie 6 pucharów a tak, no szkoda trochę.

0

Tak, TVP 1

12

Nie ma co spekulować, rok temu graliśmy z samymi mistrzami i wygraliśmy Ligę Mistrzów.

2

Nie powiedziałbym. Dwa lata temu dostał lanie od Realu a rok później od Barcy.

0

Barcelona ma prawie 2 razy więcej goli strzelonych od Atletico ale 2 razy więcej straconych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?