0

Tak sobie oglądam mecz Realu i jeśli Oni nie znajdą motywacji w tym sezonie to wylecą po za pierwszą 4.Strasznie rozbici są mentalnie.

0

Coś czuje ze Bayern dostanie dziś lanie.

0

2

Jak jesteś kibicem Barcy to chyba nie ma się nad czym zastanawiać ?

14

Pewnie gdyby wszystkie mecze były na darmowym TVP 1 to i tak ludzie by się pytali gdzie obejrzeć mecz :D

0

sopcasthd.pl
Przy dobrym łączu nawet Gran Derbi działało bardzo dobrze :)

0

Aż sprawdziłem z ciekawości i niestety masz rację...
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/

0

Gdyby Leo trafił prawdopodobnie obronilibyśmy LM, tamten Bayern w Finale nie miał by szans.

0

Może Messi pokona w końcu Cecha.

0

Nie takie kluby miały plan na zatrzymanie nas...

4

Ja jednak postawił bym na dziecko:)

0

Chyba tylko możesz podłączyć laptopa pod TV.

0

A powinien mieć 3 brameczki wczoraj :)

1

Dla mnie to są jakieś jaja.Federacja powinna przed rozpoczęciem rozgrywek wybrać stadion i koniec a nie że kluby się wykręcają i nie pozwalają rozegrać finału. To jest nie poważne.

1

Na San Mames najlepiej :)

5

Jak widzę tego gościa od razu mi się On kojarzy z Nicolas Cage :D

0

Super ale obawiam się że Enrique pójdzie tropem Guardioli i nie będzie chciał być u nas przez wiele lat.

66

Macie spadek formy? Ciężko jest wygrywać mecze?
Jakim trzeba być debilem żeby zadać takie pytanie, wiedząc że Barca 4 dni temu pokonała Valencie 7-0 ?

1

Pewnie trzeba im zostawić na 2-3 dni. Na pewno na miejscu Ci nie zrobią.

2

Spójrz na tabele :)

0

Mimo że w tych 100 meczach lepszy bilans ma Enrique to chyba jednak, Barca Guardioli miała o 1 puchar więcej ?

4

To ciekawe kto zabierze teraz piłkę do domu Messi czy Suárez hehe

3

Jak widzę ten rozbieg Neymara to już wiem że będzie źle.

0

Tu na pewno znajdziesz. http://www.cmrev.com

0

Tak wiem ruskie są bardzo dobre, też korzystam z takich. Jednak chciałbym po polsku :)

0

Wie ktoś może gdzie są jakieś sopcasty z polskim komentarzem ?

0

Sevilla na wyjeździe to dla nas przeciwnik taki sam Jak Real na Bernabeu czy Atletico na Calderon więc raczej nikt nie myślał wtedy o jakimś laniu Sevilli.

0

Obstawiam 4-1 dla nas. Valencia strzeli pierwsza a potem my się obudzimy:)

0

Hej ! Pytanie dla posiadaczy kanału nsport. Czy są tam jakieś ciekawe mecze czy tylko powtórki ? Pytam bo kupiłem sobie telewizję żeby mieć Eleven i do tego mam jeszcze ten kanał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?