bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie oglądam mecz Realu i jeśli Oni nie znajdą motywacji w tym sezonie to wylecą po za pierwszą 4.Strasznie rozbici są mentalnie.
0
Coś czuje ze Bayern dostanie dziś lanie.
0
http://sopcasthd.pl
2
Jak jesteś kibicem Barcy to chyba nie ma się nad czym zastanawiać ?
14
Pewnie gdyby wszystkie mecze były na darmowym TVP 1 to i tak ludzie by się pytali gdzie obejrzeć mecz :D
0
sopcasthd.pl
Przy dobrym łączu nawet Gran Derbi działało bardzo dobrze :)
0
Aż sprawdziłem z ciekawości i niestety masz rację...
http://www.uefa.com/memberassociations/uefarankings/
0
Gdyby Leo trafił prawdopodobnie obronilibyśmy LM, tamten Bayern w Finale nie miał by szans.
0
Może Messi pokona w końcu Cecha.
0
Nie takie kluby miały plan na zatrzymanie nas...
4
Ja jednak postawił bym na dziecko:)
0
Chyba tylko możesz podłączyć laptopa pod TV.
0
A powinien mieć 3 brameczki wczoraj :)
1
Dla mnie to są jakieś jaja.Federacja powinna przed rozpoczęciem rozgrywek wybrać stadion i koniec a nie że kluby się wykręcają i nie pozwalają rozegrać finału. To jest nie poważne.
1
Na San Mames najlepiej :)
5
Jak widzę tego gościa od razu mi się On kojarzy z Nicolas Cage :D
0
Super ale obawiam się że Enrique pójdzie tropem Guardioli i nie będzie chciał być u nas przez wiele lat.
66
Macie spadek formy? Ciężko jest wygrywać mecze?
Jakim trzeba być debilem żeby zadać takie pytanie, wiedząc że Barca 4 dni temu pokonała Valencie 7-0 ?
1
Pewnie trzeba im zostawić na 2-3 dni. Na pewno na miejscu Ci nie zrobią.
2
Spójrz na tabele :)
0
Mimo że w tych 100 meczach lepszy bilans ma Enrique to chyba jednak, Barca Guardioli miała o 1 puchar więcej ?
4
To ciekawe kto zabierze teraz piłkę do domu Messi czy Suárez hehe
1
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,19578904,claudio-bravo-dotknal-poprzeczki-stopa-zobacz.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Widzieliście to ????
3
Jak widzę ten rozbieg Neymara to już wiem że będzie źle.
0
Tu na pewno znajdziesz. http://www.cmrev.com
0
Tak wiem ruskie są bardzo dobre, też korzystam z takich. Jednak chciałbym po polsku :)
0
Wie ktoś może gdzie są jakieś sopcasty z polskim komentarzem ?
0
Sevilla na wyjeździe to dla nas przeciwnik taki sam Jak Real na Bernabeu czy Atletico na Calderon więc raczej nikt nie myślał wtedy o jakimś laniu Sevilli.
0
Obstawiam 4-1 dla nas. Valencia strzeli pierwsza a potem my się obudzimy:)
0
Hej ! Pytanie dla posiadaczy kanału nsport. Czy są tam jakieś ciekawe mecze czy tylko powtórki ? Pytam bo kupiłem sobie telewizję żeby mieć Eleven i do tego mam jeszcze ten kanał.