bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez przesady W Realu też strzelał dużo a właściwie to zdobywał gole więcej niż co drugi mecz 190 spotkań i 107 goli.
0
a co w tym ciekawego ?
1
Nie rozumiem czemu Lucho nie daje szansy Vermalenowi. Przecież to dobry stoper
0
Ogląda ktoś mecz Genoa-Napoli ? Komentatorzy podniecają się jakby komentowali finał MŚ :D
0
Moim zdaniem była słuszna nie powinien dostać żółtej gracz Villareal w końcówce.
15
Ciężko ogląda się Arde niestety. Na skrzydle jest za wolny a w pomocy brakuje mu wizji gry...
0
Haha to mnie rozbawiłeś,też jestem wielkim fanem piłki nożnej i nie wiem co bym zrobił gdybym nie mógł obejrzeć finału LM z udziałem Barcelony ale nie popadajmy w paranoje żeby podczas ustalania terminu wesela brać pod uwagę czy tego dnia jest finał LM :D
0
Arda niestety nic nam nie daje. Co gorsza co mecz praktycznie dostaje żółtą kartkę ale trzeba dać mu czas.
2
Bez przesady, Claudio nie popełnił żadnego błędu.Piłkę sparował na bok tak jak trzeba a przy samobóju Mathieu był bez szans.
0
Prawda jest taka że od dłuższego czasu nie zachwycamy.Gramy trochę ociężale lecz mało kto to zauważył bo wygrywamy prawie wszystko i to jest na plus. Chłopaki muszą złapać trochę świeżości i polotu bo o ile Ligę wygramy grając na pół gwizdka to w LM będzie ciężko. Już w dwu meczu z Arsenalem nie graliśmy rewelacyjnie lecz wynik pokazuje co innego.
16
Będą jaja jak Manchester City nie załapię się do CL i Guardiola będzie walczył w Lidze Europy :D
2
Dajcie spokój Mathieu jak w poprzednim sezonie dał nam gole na wagę mistrzostwa z Realem i Celtą to mówiliście co innego.Błędy się zdarzają każdemu nawet najlepszym.
3
Tak czy siak powiększamy przewagę i wciąż jesteśmy nie pokonani.
0
Co wy chcecie od sędziego? Źle nam sędziuje ?
2
Przecież Neymar ewidentnie przewrócił się o Asenjo więc karny się należał.
0
Właśnie czemu Marcelino na trybunach ? Chyba coś przeoczyłem.
0
Co sami ruszył ;d
1
Roberto na prawej mając Alvesa i Vidala?? Czy któryś z nich jest nie dostępny ??
0
A może lepiej niech zostanie na ławce i wejdzie jeśli nie będzie szło ?
0
jakiśdobry link do lech-legia?
0
za 2 tyg pewnie.
0
Rosłoń i Węgrzyn.Tak samo jak pierwszy mecz.
1
Znowu Ten Rosłoń komentuje.... Moim zdaniem to jeden z najsłabszych komentatorów z C+, powinien zająć się O co Biega? Kaziu jest spoko, będzie śmiesznie :D
0
Na Camp Nou żadna drużyna nie masz szans odrobić wyniku 2-0.
0
Mecz Barcy z Arsenalem na N sport, no i pięknie ! :)
2
Możesz porobić fotki, wrzucić na jakiś serwer i udostępnić link z całym albumem po tych dwóch spotkaniach :)
0
Koledze raczej chodziło czy mecz będzie na kanale n sport a nie czy będzie w nc+. Ostatnio był na n sport ale czy znów się uda i tam go pokażą tego pewnie dowiemy się 2-3 dni przed meczem :)
0
Myślę że mało kogo to interesuje :)
0
Oby dziś Valencia minimum zremisowała z Atletico i będziemy mogli świętować mistrzostwo ! :)
0
United niby tak słabo grają a przy mega pozytywnych wiatrach to nawet i o mistrza mogą się bić.