0

Bez przesady W Realu też strzelał dużo a właściwie to zdobywał gole więcej niż co drugi mecz 190 spotkań i 107 goli.

0

a co w tym ciekawego ?

1

Nie rozumiem czemu Lucho nie daje szansy Vermalenowi. Przecież to dobry stoper

0

Ogląda ktoś mecz Genoa-Napoli ? Komentatorzy podniecają się jakby komentowali finał MŚ :D

0

Moim zdaniem była słuszna nie powinien dostać żółtej gracz Villareal w końcówce.

15

Ciężko ogląda się Arde niestety. Na skrzydle jest za wolny a w pomocy brakuje mu wizji gry...

0

Haha to mnie rozbawiłeś,też jestem wielkim fanem piłki nożnej i nie wiem co bym zrobił gdybym nie mógł obejrzeć finału LM z udziałem Barcelony ale nie popadajmy w paranoje żeby podczas ustalania terminu wesela brać pod uwagę czy tego dnia jest finał LM :D

0

Arda niestety nic nam nie daje. Co gorsza co mecz praktycznie dostaje żółtą kartkę ale trzeba dać mu czas.

2

Bez przesady, Claudio nie popełnił żadnego błędu.Piłkę sparował na bok tak jak trzeba a przy samobóju Mathieu był bez szans.

0

Prawda jest taka że od dłuższego czasu nie zachwycamy.Gramy trochę ociężale lecz mało kto to zauważył bo wygrywamy prawie wszystko i to jest na plus. Chłopaki muszą złapać trochę świeżości i polotu bo o ile Ligę wygramy grając na pół gwizdka to w LM będzie ciężko. Już w dwu meczu z Arsenalem nie graliśmy rewelacyjnie lecz wynik pokazuje co innego.

16

Będą jaja jak Manchester City nie załapię się do CL i Guardiola będzie walczył w Lidze Europy :D

2

Dajcie spokój Mathieu jak w poprzednim sezonie dał nam gole na wagę mistrzostwa z Realem i Celtą to mówiliście co innego.Błędy się zdarzają każdemu nawet najlepszym.

3

Tak czy siak powiększamy przewagę i wciąż jesteśmy nie pokonani.

0

Co wy chcecie od sędziego? Źle nam sędziuje ?

2

Przecież Neymar ewidentnie przewrócił się o Asenjo więc karny się należał.

0

Właśnie czemu Marcelino na trybunach ? Chyba coś przeoczyłem.

0

Co sami ruszył ;d

1

Roberto na prawej mając Alvesa i Vidala?? Czy któryś z nich jest nie dostępny ??

0

A może lepiej niech zostanie na ławce i wejdzie jeśli nie będzie szło ?

0

jakiśdobry link do lech-legia?

0

za 2 tyg pewnie.

0

Rosłoń i Węgrzyn.Tak samo jak pierwszy mecz.

1

Znowu Ten Rosłoń komentuje.... Moim zdaniem to jeden z najsłabszych komentatorów z C+, powinien zająć się O co Biega? Kaziu jest spoko, będzie śmiesznie :D

0

Na Camp Nou żadna drużyna nie masz szans odrobić wyniku 2-0.

0

Mecz Barcy z Arsenalem na N sport, no i pięknie ! :)

2

Możesz porobić fotki, wrzucić na jakiś serwer i udostępnić link z całym albumem po tych dwóch spotkaniach :)

0

Koledze raczej chodziło czy mecz będzie na kanale n sport a nie czy będzie w nc+. Ostatnio był na n sport ale czy znów się uda i tam go pokażą tego pewnie dowiemy się 2-3 dni przed meczem :)

0

Myślę że mało kogo to interesuje :)

0

Oby dziś Valencia minimum zremisowała z Atletico i będziemy mogli świętować mistrzostwo ! :)

0

United niby tak słabo grają a przy mega pozytywnych wiatrach to nawet i o mistrza mogą się bić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?