0

tvpsport.pl

1

Ibra czasem nie zapowiadał że po tym sezonie miał skończyć karierę ?

0

o fuck jakim cudem on mu tej nogi nie złamał ??

0

Leo nie zrezygnuje, powiedział tak w rozpaczy. Nie wierzę że odpuści MŚ w Rosji. Jeśli tam nic nie wygra to wtedy odpuści.

0

Nie wiem jak można zrezygnować z gry dla swojego kraju. Jego reprezentacja to wicemistrz świata. Rezygnacja z występu na MŚ to przecież jak strzał w kolano. Nie wierze że Leo zrezygnuje.

0

Nie martw się o to bo pracuje :) Tylko szkoda bo 150 piechotą nie chodzi.

0

Dziękuje Argentynie za zjebanie humoru od rana na cały dzień. Postawiłem na nich, byli ostatni na kuponie, mogłem wyciągnąć pieniądze i wygrać 150 zł, lecz uwierzyłem, myślałem jak nie teraz to kiedy? I co, SHIT :(

0

Nie ryzykuje nic obstWilem za 30 zl jesli przegram to to mi zwrócą kase bo mam bonus.Ogolnie na kuponie mam jeszcze Anglia-Islandia.Jeśli wejdzie Anglia i Argentyna to wygrywam 580 zl,Chyba ryzykuje.

0

Jak myślicie Argentyna wygra dziś? Śledzi ktoś CA ?Bo mam kupon jak go wycofam wygram 170 zl jeśli nie a Argentyna wygra zgarne ponad 250.

0

Francja, postraszyła mój kupon, na szczęście Niemcy robią swoje, jeszcze Belgia, Argentyna, Anglia i będę bogatszy :)

0

No jest jak jest ale pokazują że mają Europe w dupie.

0

Chłopie niby kto się zachwyca ?

2

Bez sensu że tak późno jest finał CA. Jak już robią o 2 w nocy to mogliby zrobić z soboty na niedziele. W tamtym roku pamiętam że zrobili o 23 albo 24 i było dobrze.

1

0

A coś złego powiedziałem ?

1

Mieszkam w Poznaniu od 2 lat i naprawdę z bliska widać że już trochę stary stadion.

4

Trzeba przyznać że niektóre stadiony na Euro prezentują się dość kameralnie. U nas lepiej to wyglądało. Piękny Gdańsk,Warszawa, Wrocław trochę gorzej w Poznaniu ale też ładnie.

1

Ach dzięki bardzo, tak czułem że to gra która jeszcze nie wyszła :)

1

Pytanie dla graczy. Jakby ktoś mógł poświęcić kilka chwil i powiedzieć mi co to za gra ? Od 48 sekundy .
http://tvgry.pl/?ID=6334

2

Dobrze że w ostatniej chwili odpuściłem typowanie wyniku Chorwacja-Portugalia bo coś czuje że kupon by padł :D

8

Śmiech, przecież Fabian rządził.

1

Trzeba przyznać że super nam się ta drabinka ułożyła. Droga do półfinału naprawdę fajna. Piękne to że o finał możemy zagrać nawet z Walią. Kto by pomyślał. Wiadomo będzie ciężko, bo nawet dziś Szwajcaria przez całą dogrywkę nas niszczyła ale kto wie,

3

Ćwierćfinał gramy w czwartek o 21. Piękna pora, tuż przed weekendem. Zapowiada się pięknie. Chciałbym mimo wszystko trafić na Portugalię. W grze defensywnej zdecydowanie słabsi od Chorwacji.

1

Słabo grają ale raczej Islandię pokonają, potem odpadną. Tak obstawiam

3

moja ostatnia próba z bukmacherką
Do dalszej fazy Euro awansują
Francja,Niemcy,Belgia,Anglia, Cope wygra Argentyna i Kolumbia pokona USA wtedy wygrywam 550 zł za 30 złociszy. Jak to nie wejdzie to już nie gram :D

1

poprawione, nadal rozum nie wierzy :)

8

Nie ma szans, Fabian pokazał klasę.

1

Jedynym minusem tej wygranej polaków jest to że zrobili to po karnych i oczywiście STS mi uznał ten mecz za remis. Udaje się wam w ogóle coś większego tam wygrać ?

1

Chile- Kolumbia ?

0

Od tego momentu już tylko możemy a nie musimy lecz to co boli najbardziej to że mamy zawodników którzy potrafią grać piłką a oddajemy ją jak amatorzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?