0

Co do prawdopodobnego transferu Bravo. Moim zdaniem odchodzi on dlatego że Luis powiedział mu że to ter Stegen będzie numerem 1 i dlatego tak się stało. Innej opcji nie widzę.

0

Kurcze fajnie że mamy tylu zawodników ale obawiam się że paradoksalnie tak szeroka kadra może nam zaszkodzić. Lucho pewnie będzie bardzo rotował co może albo odnieść sukces bo na kluczowe mecze będą siły lub zawodnicy nie osiągną swojej optymalnej, równej formy ponieważ ciągle będą się zmieniać. Oby ta 1 wersja się sprawdziła :)

0

Jak Bravo odejdzie to będzie załamka. Zarząd zrobi wszystko aby MaTS bronił? Oby się jeszcze nie nim przejechali...
PS. Ciekawe czy zarząd będzie taki cwany jak mówił i sprzeda go tylko jeśli zapłacą klauzule. Znając życie odejdzie za 10 ml albo za darmo bo nie będą mu chcieli "utrudniać" kariery.

0

Oby Polacy wygrali. Co do meczu Barcelony to szkoda że Superpuchar jest grany tak wcześnie. Moim zdaniem optymalnie by było gdyby mecz o SPH rozgrywał się za tydzień i był tylko jeden mecz a liga startowała w ostatni weekend sierpnia. Wtedy cała kadra była by zdecydowanie lepiej przygotowana i na pewno byłby lepszy mecz z obu stron, a tak forma nie wiele lepsza niż sparingowa.

2

Było dawno :_

2

Teraz liczy się "opakowanie" a nie to co jest w środku.

0

Cleber.

0

Jak myślicie dlaczego wszyscy podniecają się Premier Leguea ? Na pewno nie z powodów czysto piłkarskich bo jak wiadomo od kilku lat hiszpańskie kluby leją je w rozgrywkach europejskich. Moim zdaniem tak działa marketing. Podobnie wygląda sytuacji a Fifą i PESem. Fifa jest wszędzie reklamowana i ładnie wszystko wygląda więc każdy ją kupi mimo że PES ma lepsze gameplay( wersja na XO i PS4) to mimo tego nie ma takiej reklamy.

0

Kurde założyłem sobie konto na netflix to darmowe na 30 dni i tyle tego jest że nie wiem co oglądać :D Na razie zacząłem Hannibala, fajnie się zaczyna.

1

Nie,przed meczem z Betisem.

1

Do 20 Sierpnia.

2

Ostatnio rozmawiałem z kumplem że za 2-3 lata jak Suarez odejdzie to Dybala będzie grał w FCB. Jak widać bardzo możliwe :)

0

Mourinho to zawsze na kupi najlepszych najlepszych a potem jest The Special One,

1

eleven

0

Np Tutaj.


0

Wyjaśni mi ktoś dlaczego kibice Borussi też śpiewają You'll Never Walk Alone skoro to jest hymn Liverpoolu ?

3

Barca podczas tego okienka popełniła błąd. Sprzedała nie tego obrońcę to Mathieu powinien być po za klubem nie Bartra :)

0

A co Ty chcesz od Bravo do diaska ?

0

Dokładnie. Na PPE dziś czytałem że Microsoft odnowione Xboxy z roczną gwarancją sprzedaje nawet za 850 zł.

0

Na Xboxie nie ma w co grać. Znaczy Exclusive nie ma :)

1

Na Eleven pokazują najładniejsze gole w Ligue 1. Co drugi to piłkarz PSG :D

3

Czy każdy musi wrzucać to samo po sto razy?

3

Polecam dołożyć 3-4 stówki i kupić PS4.

1

A ja dziś od rana grałem w Wieśka 3 i w końcu przed chwilą go ukończyłem :)
70 h mi na to zeszło. Pozdrawiam

0

W nowego nie będę inwestował bo to całkiem dobry laptop jeśli chodzi o takie podstawowe użytkowanie. Do gier mam PS4 :)

0

Raczej obojętnie. Nie powiem że jestem kibicem Legii. Na ten mecz pojechałbym zobaczyć piłkarzy Barcy a wynik obojętnie jaki by był to będę zadowolony.

0

Z tego co wiem to nie sprawdzisz, znaczy jedynie wyjście to rozebrać laptopa i zdjąć procesor ale wtedy i tak musisz pastę wymienić :D Z tego co się orientuje to pastę podobno w niektórych przypadkach nie trzeba zmieniać w ogóle bo tak szybko się nie z używa ale zaleca się mimo wszystko po 2-3 latach to zrobić. A jak najlepiej sprawdzić czy pasta jest ? Pobrać sobie program do pomiaru temperatury i jeśli jest za wysoka na procesorze to znak że trzeba wymienić. W moim przypadku to chyba po prostu już mocno zakurzył się w środku a przy okazji pastę mogą wymienić.

0

Co z tego jak Dani nawet nie było na ME.

1

Oby Legia awansowała i trafiła na Barce to pojedzie się na mecz do Warszawy. Raz już byłem ja grali w Gdańsku. A na wylot do Hiszpanii na razie za mało kasy :)

0

Format już był w przeciągu 3 lat z 3 razy na pewno. Myślę że ostatni jakieś pół roku temu może z 8 miesięcy. Raz już robiłem formata żeby sprawdzić czy coś to da i nic. Czuje że jest mocno gorący z prawej stronie, przy wylocie od wentylatora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?