bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla za słaba w obronie żeby coś ugrać. Prędzej czy później Atleti coś wepchnie.
0
Hardkory ? To co według niebie nie jest "Hardkorem". Postawienie na remis w meczu City ?
0
City, Feyenoord. Wczoraj już na dzień dobry Tottenham. W środę Napoli w 3 tyg temu Bułgaria. Normalnie już nie wierze że coś można wygrać.
0
Kolejny przesrany kupon. Poradził by ktoś jak obstawiać te mecze aby coś w ogóle weszło? Od niedawna się w to bawię i obstawiam małe sumy na raczej zdecydowanych faworytów (niski) kurs lecz cały czas coś wypada. Jakieś porady starych wyjadaczy?
0
Super wygodny.
0
Oby to Feyenoord i City wygrało.
0
Mam PS4 i powiem tak. Wszystko zależy jakie gry ekskluzywne cię interesują. Na PS4 jest więcej i dla mnie są one dużo lepsze od tych które daje Xbox. Poczytaj sobie o grach które wychodzą na te konsole i wtedy wybierz. Jeśli chodzi o sprzęt to One S jest raczej identyczny niż konsola Sony, może minimalnie słabszy ale tego nie zauważysz. Ja jednak i tak bym poczekał te 2 tyg i dołożył te 300-400 stówy do PS Pro.
6
Zdecydowanie
1. Rafinha
2. Suarez
3. Arda
Gomesa kompletnie bym tutaj nawet nie dawał ponieważ on nie ma takiej szybkości i zmysłu do gry na tej pozycji. Andre może grać tylko i wyłącznie na ŚP oraz ewentualnie na DF.
0
uff Celta chyba wejdzie na kuponie :)
0
Jak myślicie czemu piłkarze z Ameryki południowej jak kogoś obrażają to jadę po ich matkach ? Czy obrażenie czyjeś matki to w tych krajach największa obraza czy co ?
0
Dokładnie, kompletnie nie nadaje się do picia :)
0
Hej szukam smrtfona do 800 zł i przejrzałem już masę filmików i stron lecz nadal nie mogę się zdecydować. Zależy mi na dobrym aparacie i aby płynie działał. Czy coś lepszego niż P8 Lite dostanę ?
0
Ostatnio przekonałem się że już w każdym meczu może paść każdy wynik...
0
Co do Realu nie mam wątpliwości bo pewnie wygra. Też boję się o Atletico ale mam przeczucie że jednak wymęczą to zwycięstwo.
0
Panowie będzie coś z tego kuponu :D
http://imageshack.com/a/img923/5336/vvO6i9.jpg
0
Fajnie że Tottenham nie wszedł, przynajmniej to pierwszy mecz już zamyka kupon a nie ostatni...
40
Hej, chciałbym was ostrzec przed użytkownikiem WaszOjciec. Ostatni tu pisałem z problemem a mianowicie nie wiedziałem gdzie wpisać kod na Voucher 20 zł STS.
Z problemem sobie poradziłem lecz wczoraj odczytałem wiadomość że pewien kolega chciał mi "pomóc"...
Screen: http://imagizer.imageshack.us/a/img923/2453/91EvPO.jpg
1
Jak ja kocham te przegrane kupony przez jeden cholerny mecz.Miały być dwie stowy za piataka to jak nie Bulgaria to teraz Napoli...
0
To po co się zapisałeś jak już od początku kombinujesz jak tu tylko najmniej chodzić?
0
Sts, wczoraj mi weszły jeszcze 4 mecze.
0
Co myslicie nad takim zestawieniem mecze dziś wygraja
Atletico
Bayern
Arsenal
Napoli
Benfica
Remis Barcy i Celticu.
Za 5 zł aż 4500 do wygrania.Tak se dla jaj obstawilem a nóż...
0
Real wchodzi, Borussia i Leicester też, tylko aby jeszcze Juve coś strzelilo i połowa kuponu wjedzie.
0
To kto stawiał na 3 gole CR7. Przyznać się
0
Panowanie najlepszy budżetowy, nowy smartphone do 600 zł ?
0
Kiedyś próbowałem i coś nie chciało mnie połączyć.
0
Panowie jakiś pewny sposób aby obejrzeć w dobrej jakości mecz na androidzie ?Awaria laptopa i tylko tablet zostaje.Jakaś strona lub aplikacja.Z góry dziękuję.
1
Mają historię.Na przykład bestialsko wymordowali dziesiątki tysięcy Polaków w Wołyniu.
2
A myślisz że czemu wspomniał o Portugalii a nie o Belgii która tez wysoko wygrała?
2
Tak bo za polecenia dostaje pieniądze.
32
A kogo to wina że maja taką grupę? Widzę duży ból dupy że Ronaldo jest ME a Messi nic nie wygrał.