0

Sevilla za słaba w obronie żeby coś ugrać. Prędzej czy później Atleti coś wepchnie.

0

Hardkory ? To co według niebie nie jest "Hardkorem". Postawienie na remis w meczu City ?

0

City, Feyenoord. Wczoraj już na dzień dobry Tottenham. W środę Napoli w 3 tyg temu Bułgaria. Normalnie już nie wierze że coś można wygrać.

0

Kolejny przesrany kupon. Poradził by ktoś jak obstawiać te mecze aby coś w ogóle weszło? Od niedawna się w to bawię i obstawiam małe sumy na raczej zdecydowanych faworytów (niski) kurs lecz cały czas coś wypada. Jakieś porady starych wyjadaczy?

0

Super wygodny.

0

Oby to Feyenoord i City wygrało.

0

Mam PS4 i powiem tak. Wszystko zależy jakie gry ekskluzywne cię interesują. Na PS4 jest więcej i dla mnie są one dużo lepsze od tych które daje Xbox. Poczytaj sobie o grach które wychodzą na te konsole i wtedy wybierz. Jeśli chodzi o sprzęt to One S jest raczej identyczny niż konsola Sony, może minimalnie słabszy ale tego nie zauważysz. Ja jednak i tak bym poczekał te 2 tyg i dołożył te 300-400 stówy do PS Pro.

6

Zdecydowanie
1. Rafinha
2. Suarez
3. Arda
Gomesa kompletnie bym tutaj nawet nie dawał ponieważ on nie ma takiej szybkości i zmysłu do gry na tej pozycji. Andre może grać tylko i wyłącznie na ŚP oraz ewentualnie na DF.

0

uff Celta chyba wejdzie na kuponie :)

0

Jak myślicie czemu piłkarze z Ameryki południowej jak kogoś obrażają to jadę po ich matkach ? Czy obrażenie czyjeś matki to w tych krajach największa obraza czy co ?

0

Dokładnie, kompletnie nie nadaje się do picia :)

0

Hej szukam smrtfona do 800 zł i przejrzałem już masę filmików i stron lecz nadal nie mogę się zdecydować. Zależy mi na dobrym aparacie i aby płynie działał. Czy coś lepszego niż P8 Lite dostanę ?

0

Ostatnio przekonałem się że już w każdym meczu może paść każdy wynik...

0

Co do Realu nie mam wątpliwości bo pewnie wygra. Też boję się o Atletico ale mam przeczucie że jednak wymęczą to zwycięstwo.

0

Panowie będzie coś z tego kuponu :D
http://imageshack.com/a/img923/5336/vvO6i9.jpg

0

Fajnie że Tottenham nie wszedł, przynajmniej to pierwszy mecz już zamyka kupon a nie ostatni...

40

Hej, chciałbym was ostrzec przed użytkownikiem WaszOjciec. Ostatni tu pisałem z problemem a mianowicie nie wiedziałem gdzie wpisać kod na Voucher 20 zł STS.
Z problemem sobie poradziłem lecz wczoraj odczytałem wiadomość że pewien kolega chciał mi "pomóc"...
Screen: http://imagizer.imageshack.us/a/img923/2453/91EvPO.jpg

1

Jak ja kocham te przegrane kupony przez jeden cholerny mecz.Miały być dwie stowy za piataka to jak nie Bulgaria to teraz Napoli...

0

To po co się zapisałeś jak już od początku kombinujesz jak tu tylko najmniej chodzić?

0

Sts, wczoraj mi weszły jeszcze 4 mecze.

0

Co myslicie nad takim zestawieniem mecze dziś wygraja
Atletico
Bayern
Arsenal
Napoli
Benfica
Remis Barcy i Celticu.
Za 5 zł aż 4500 do wygrania.Tak se dla jaj obstawilem a nóż...

0

Real wchodzi, Borussia i Leicester też, tylko aby jeszcze Juve coś strzelilo i połowa kuponu wjedzie.

0

To kto stawiał na 3 gole CR7. Przyznać się

0

Panowanie najlepszy budżetowy, nowy smartphone do 600 zł ?

0

Kiedyś próbowałem i coś nie chciało mnie połączyć.

0

Panowie jakiś pewny sposób aby obejrzeć w dobrej jakości mecz na androidzie ?Awaria laptopa i tylko tablet zostaje.Jakaś strona lub aplikacja.Z góry dziękuję.

1

Mają historię.Na przykład bestialsko wymordowali dziesiątki tysięcy Polaków w Wołyniu.

2

A myślisz że czemu wspomniał o Portugalii a nie o Belgii która tez wysoko wygrała?

2

Tak bo za polecenia dostaje pieniądze.

32

A kogo to wina że maja taką grupę? Widzę duży ból dupy że Ronaldo jest ME a Messi nic nie wygrał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?