bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na luzie to zrobi. Pogra jeszcze z 3 lata na pewno więc te 3 trofea to nie dużo :_)
4
Też macie taką zajawkę na koszulki Barcelony :D Właśnie zamówiłem 4 koszulki, największe rarytasy to ta z sezonu 2002( wyjazdówka) i 2007 domowa :D
0
Jak tak patrzę i widzę ceny biletów na mecz z Ateltico które zaczynają się na 350 zł a kończą na 1000 zł to po prostu masakra. Jak dla mnie zwykły najtańszy bilet powinien nie kosztować więcej niż 150 zł
0
Czyli co zgodnie z obietnicami dzisiaj powinniśmy poznać ostateczne transfery Barcelony?
0
Liczba mieszkańców stanów zjednoczonych wynosi 318,9 miliona (2014) Więc nie ma co się dziwić.
5
Pewnie dlatego że wygrali 11 razy ligę mistrzów i najwięcej razy Mistrzostwo Hiszpanii. Nasza przewaga jest w Pucharze Króla.
0
Kto pamięta błąd Stegena a kto Bravo ?
0
Dla mnie błąd jest wtedy kiedy kosztuje gola. Czy było coś takiego z udziałem Bravo ?
7
Chłopie nad jaki poziom Bravo nie wyjdzie ? Czy on coś jeszcze musi udowadniać ?
1
Bravo to jest gość 2 sezony bez błędu to jest coś ! Zobaczycie jeśli przyjdzie Diego Alves to wygryzie Stegena. I co odejdzie za rok bo jest za dobry :D ?
0
jakiś sopcast?
0
Będą oryginalne nazwy, stroje i zawodnicy. Zabraknie tylko stadionów.
0
Też lubię ale chciałbym aby dostał szansę na pełne 90 minut Vidal.
2
Lewa.
1
Wobec spokojnego wyniku z 1 meczu chciałbym aby Enrique dał się pokazać nowym piłkarzom i chciałbym zobaczyć taki skład. Bravo, Digne,Pique, Umtiti, Vidal, Gomes, Rakitic, Suarez, Munir, Messi , Suarez. Ale znając Lucho to pewnie wymieni tylko kontuzjowanych Mathiue i Inieste na Albę i Suareza.
1
89.
0
Hej !
Co to za koszulka :D?
http://allegro.pl/koszulka-pilkarska-fc-barcelona-nike-roz-m-i6407709121.html
0
Śmieszy mnie tylko postawa Zarządu. Jak rozmawiali z Bravo i Stegen to byli tacy cwani i mówili że mogą odejść jak se zapłacą klauzule a teraz Bravo ma odejść za połowę tego ?? Czy tak naprawdę to te całe rozmowy to był wymysł gazet ?
2
NIE
0
Siemka może tutaj ktoś mi pomoże bo pisałem już na odpowiednim do tego tematu forum i nikt mi nie odpowiedział.
Mam telefon LG L65 i odwieczny problem z pamięcią. Mam kartę SD 8 gb ale niestety większość aplikacji nie mogę przenieść na kartę pamięci nie mówiąc już o tym aby aplikacje od razu instalowały się na kartę. Próbowałem różnych programów do przenoszenia plików ale nic z tego, wciąż mało pamięci mimo że ograniczyłem ilość aplikacji do minimum. Słyszałem że trzeba zrobić jakiś ROOT ale nic konkretnego nie znalazłem w sieci. Mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak to zrobić na moim telefonie lub podesłać jakiś link? Będę wdzięczny.
0
No chyba nie wiedziałeś.
0
W połowie września to już PES wyjdzie :)
0
już 18 sierpnia.
1
Tu nie chodzi o samą licencję. Bo PES od dawna ma Ligę Włoską, Francuską czy Hiszpańską. Tu chodzi o specjalnie dopracowane twarze, stadiony, przyśpiewki, wstawki filmowe, czy właśnie hymny drużyn które jeszcze chyba nigdy nie pojawiły się ani w Fife ani w PES. Hymny klubowo of course.
3
Tak. I jeszcze hymn będzie.
2
Ciekawa sprawa, Nie dawno PES ogłosił partnerstwo z nami a dziś poddają że będą też współpracować z Liverpoolem.
"BIG NEWS! We're proud to announce an official partnership with Liverpool FC. The Reds will be fully licensed in #PES2017 and (following a free update) the game will also feature the iconic Anfield stadium, including the stirring 'You'll Never Walk Alone' anthem."
0
A co do tego Alvesa to bardzo dobry bramkarz ale czy jest jakieś pewne info co do tego transferu? Bo co nie którzy piszą tak jakby już był zaklepany.
2
Bardzo mi smutno z powodu Bravo bo dawno nie pamiętam aby jakiś bramkarz rozegrał 2 sezony praktycznie bez większego błędu. Teraz większość tutaj na stronie pewnie będzie bardzo zadowolona bo w końcu ter Stegen wygra rywalizację z jakiegoś powodu. Czy tak chciał Lucho ? Do końca nie jestem przekonany.
0
A czemu nie ma szans ? Źle sie wyniki ułożyły czy co ?
0
Jak wygramy 3-0 wyjdziemy z 1 miejsca ?