0

Na luzie to zrobi. Pogra jeszcze z 3 lata na pewno więc te 3 trofea to nie dużo :_)

4

Też macie taką zajawkę na koszulki Barcelony :D Właśnie zamówiłem 4 koszulki, największe rarytasy to ta z sezonu 2002( wyjazdówka) i 2007 domowa :D

0

Jak tak patrzę i widzę ceny biletów na mecz z Ateltico które zaczynają się na 350 zł a kończą na 1000 zł to po prostu masakra. Jak dla mnie zwykły najtańszy bilet powinien nie kosztować więcej niż 150 zł

0

Czyli co zgodnie z obietnicami dzisiaj powinniśmy poznać ostateczne transfery Barcelony?

0

Liczba mieszkańców stanów zjednoczonych wynosi 318,9 miliona (2014) Więc nie ma co się dziwić.

5

Pewnie dlatego że wygrali 11 razy ligę mistrzów i najwięcej razy Mistrzostwo Hiszpanii. Nasza przewaga jest w Pucharze Króla.

0

Kto pamięta błąd Stegena a kto Bravo ?

0

Dla mnie błąd jest wtedy kiedy kosztuje gola. Czy było coś takiego z udziałem Bravo ?

7

Chłopie nad jaki poziom Bravo nie wyjdzie ? Czy on coś jeszcze musi udowadniać ?

1

Bravo to jest gość 2 sezony bez błędu to jest coś ! Zobaczycie jeśli przyjdzie Diego Alves to wygryzie Stegena. I co odejdzie za rok bo jest za dobry :D ?

0

jakiś sopcast?

0

Będą oryginalne nazwy, stroje i zawodnicy. Zabraknie tylko stadionów.

0

Też lubię ale chciałbym aby dostał szansę na pełne 90 minut Vidal.

2

Lewa.

1

Wobec spokojnego wyniku z 1 meczu chciałbym aby Enrique dał się pokazać nowym piłkarzom i chciałbym zobaczyć taki skład. Bravo, Digne,Pique, Umtiti, Vidal, Gomes, Rakitic, Suarez, Munir, Messi , Suarez. Ale znając Lucho to pewnie wymieni tylko kontuzjowanych Mathiue i Inieste na Albę i Suareza.

1

89.

0

0

Śmieszy mnie tylko postawa Zarządu. Jak rozmawiali z Bravo i Stegen to byli tacy cwani i mówili że mogą odejść jak se zapłacą klauzule a teraz Bravo ma odejść za połowę tego ?? Czy tak naprawdę to te całe rozmowy to był wymysł gazet ?

2

NIE

0

Siemka może tutaj ktoś mi pomoże bo pisałem już na odpowiednim do tego tematu forum i nikt mi nie odpowiedział.
Mam telefon LG L65 i odwieczny problem z pamięcią. Mam kartę SD 8 gb ale niestety większość aplikacji nie mogę przenieść na kartę pamięci nie mówiąc już o tym aby aplikacje od razu instalowały się na kartę. Próbowałem różnych programów do przenoszenia plików ale nic z tego, wciąż mało pamięci mimo że ograniczyłem ilość aplikacji do minimum. Słyszałem że trzeba zrobić jakiś ROOT ale nic konkretnego nie znalazłem w sieci. Mógłby mi ktoś krok po kroku wytłumaczyć jak to zrobić na moim telefonie lub podesłać jakiś link? Będę wdzięczny.

0

No chyba nie wiedziałeś.

0

W połowie września to już PES wyjdzie :)

0

już 18 sierpnia.

1

Tu nie chodzi o samą licencję. Bo PES od dawna ma Ligę Włoską, Francuską czy Hiszpańską. Tu chodzi o specjalnie dopracowane twarze, stadiony, przyśpiewki, wstawki filmowe, czy właśnie hymny drużyn które jeszcze chyba nigdy nie pojawiły się ani w Fife ani w PES. Hymny klubowo of course.

3

Tak. I jeszcze hymn będzie.

2

Ciekawa sprawa, Nie dawno PES ogłosił partnerstwo z nami a dziś poddają że będą też współpracować z Liverpoolem.
"BIG NEWS! We're proud to announce an official partnership with Liverpool FC. The Reds will be fully licensed in ‪#‎PES2017‬ and (following a free update) the game will also feature the iconic Anfield stadium, including the stirring 'You'll Never Walk Alone' anthem."

0

A co do tego Alvesa to bardzo dobry bramkarz ale czy jest jakieś pewne info co do tego transferu? Bo co nie którzy piszą tak jakby już był zaklepany.

2

Bardzo mi smutno z powodu Bravo bo dawno nie pamiętam aby jakiś bramkarz rozegrał 2 sezony praktycznie bez większego błędu. Teraz większość tutaj na stronie pewnie będzie bardzo zadowolona bo w końcu ter Stegen wygra rywalizację z jakiegoś powodu. Czy tak chciał Lucho ? Do końca nie jestem przekonany.

0

A czemu nie ma szans ? Źle sie wyniki ułożyły czy co ?

0

Jak wygramy 3-0 wyjdziemy z 1 miejsca ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?