1

Trzeba przyznać że super nam się ta drabinka ułożyła. Droga do półfinału naprawdę fajna. Piękne to że o finał możemy zagrać nawet z Walią. Kto by pomyślał. Wiadomo będzie ciężko, bo nawet dziś Szwajcaria przez całą dogrywkę nas niszczyła ale kto wie,

3

Ćwierćfinał gramy w czwartek o 21. Piękna pora, tuż przed weekendem. Zapowiada się pięknie. Chciałbym mimo wszystko trafić na Portugalię. W grze defensywnej zdecydowanie słabsi od Chorwacji.

1

Słabo grają ale raczej Islandię pokonają, potem odpadną. Tak obstawiam

3

moja ostatnia próba z bukmacherką
Do dalszej fazy Euro awansują
Francja,Niemcy,Belgia,Anglia, Cope wygra Argentyna i Kolumbia pokona USA wtedy wygrywam 550 zł za 30 złociszy. Jak to nie wejdzie to już nie gram :D

1

poprawione, nadal rozum nie wierzy :)

8

Nie ma szans, Fabian pokazał klasę.

1

Jedynym minusem tej wygranej polaków jest to że zrobili to po karnych i oczywiście STS mi uznał ten mecz za remis. Udaje się wam w ogóle coś większego tam wygrać ?

1

Chile- Kolumbia ?

0

Od tego momentu już tylko możemy a nie musimy lecz to co boli najbardziej to że mamy zawodników którzy potrafią grać piłką a oddajemy ją jak amatorzy.

0

Witam, dziś kupiłem sobie używaną Fifę 15 na PS4 i mam taki błąd że gram kariere Barceloną i wszyscy prawie piłkarze mają jakieś dziwne czarno- zielone korki? Co to za błąd ?

0

Postawiłem na wygraną Polaków, Niemców, Walijczyków, Francuzów i Anglików 10 zł. Do wygrania 140 zł. Musi to wejść :D

1

Czyli co, Polska, Niemcy i Włosi to jedyne drużyny które nie straciły gola?

1

Chłopaki trochę optymizmu :D

0

Hejka wczoraj zacząłem się bawić w sts i mam 25 zł bonus. Jak wszystko pójdzie dobrze i Włochy, Belgia, Portugalia, Chile i Polska wygrają swoje najbliższe mecze to za 10 zł mogę wygrać 440 zł :D Jak myślicie jest duża szansa? Można powiedzieć że postawiłem na faworytów według bukmachera.

3

Real tak naprawdę ma tylko nazwiska na ławce co nie zmienia że napastnika, stopera i prawego obrońcę musimy kupić.

0

Siemka, gdzie najlepiej aktualnie obstawiać mecze ? STS czy coś innego ? Dają gdzieś jakąś kasę na start ?

3

Dokładnie z reklam On zarabia pewnie jakieś 20 mln rocznie. Więc ma już wszystko, a trofea nie jest tak łatwo zdobyć, najlepszy przykład Ronaldo. Ile on wygrał z Realem przez te 7 lat? 6 pucharów?

2

Ja w ogólne nie rozumiem tego całego zamieszania z Neymarem, nie wiem czemu ten facet nie powie oficjalnie że zostaje w Barcelonie. Czego On więcej chce ? Zaliczył świetny sezon w Barcelonie, w styczniu, lutym był głównym faworytem do złotej piłki, w Barcelonie ma największe szanse na tytuły i mało ? Kasa ? Ile on zarabia z 12 mln rocznie? Nie licząc ogromnych pieniędzy z reklam. Czy to mu mało? Czy mu na coś brakuje ? Nie sądzę.

0

Czy Pad jest wygodniejszy? Chłopie zobacz jakie gry wydaje Sony a jakie Microsoft. Forza to chyba jedyna gra która przeważa Sony, a jeśli ktoś nie jest zainteresowany wyścigami to co?

3

Chłopie bierz PS4. Fantastyczne exy. Uncharted 4, Killzone SF , God of War 4, Pewnie niedługo też The Last of us 2, do tego nowe super gry które ogłosili na E3. Jeśli chodzi o sprzęt to prawie niczym się nie różnią podobno PS 4 trochę mocniejsze jest. Więc patrz na gry na wyłączność którymi Sony miażdży Microsoft

22

Gracz meczu: Boateng
W 11 kolejki, Pazdan i brak Boatenga. BEKA

0

A Lekarz się nie zna że szukasz opinii na La Rambla? Gdzie nie którzy pewnie nie wiedzą o co ci chodzi.

0

Jakoś nie widzę tego, jeśli mamy 98 mln na transfery to PO musimy wzmocnić.

0

O jakim Rodriguezie mówisz ?

0

Wysokiej klasy prawego obrońce musimy kupić. Jeśli Enrique nie dawał w ogólne szans Vidalowi to co nagle teraz On będzie grał cały czas ?

0

Dobra jak już mamy tego Umtitiego to dawać teraz Bellerina i może być Nolito. Wtedy kadra zamknięta. Co myślicie o tym lewym obrońcy Hectorze który gra dla Niemiec ? Zagrał z Nami świetny mecz, mógłby postraszyć Albę :)

1

Jodłowiec z Mąke, Kapustka za Grosika i Zieliśnki za Milika.

0

Co to ma wspólnego? Jakbyś wygrał 8-0 to też byś miał nadzieje że tyle wygramy ?

2

Tak, jeśli przegramy będziemy mieli tyle punktów co Irlandia ale z nimi wygraliśmy.

0

Kto komentuje na TVP i POlsat? Bo nie wiem gdzie oglądać. Na TVP minus to Żewłakow na Polsacie Hajto. Nie wiem gdzie mniejsze zło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?