bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To są repliki. Zupełnie inny materiał. Po za naklejanym herbem są zrobione z takiego śliskiego materiału te oryginalne są wykonane z takiego jakby bardziej "miękkiego".
0
Dokładnie nowa to koszt 300 zł a te z chin wyglądają praktycznie tak samo. Swoją kupiłem za 130 zł w sezonie 2014 i porównując ją z tą w intersporcie która kosztowała 300 zł nie widziałem żadnej różnicy. Wydaje mi się że te z Chin mogą być oryginalne tylko kosztują tyle bo sklep nie pobiera z tego żadnej kasy oraz żadne pieniądze nie wędrują też do samego klubu.
0
Ja już od dawna nie czytam artykułów tylko patrze komentarze bo to co piszą w nagłówkach to mała głowa.
1
Instagram jes bardzo fajny.Można oglądać zdjęcia z życia prywatnego wielu gwiazd i nie tylko :)
0
Dajmy szanse Vidalowi.
0
Nie wiem czy taką gotową bo dostał drużynę która w drugim sezonie Carlo nic nie wygrała a Bayern przed przyjściem zdobył wszystko.
0
Siemka, czy ma ktoś może jakiegoś pewnego sprzedawce na allegro u którego można zakupić koszulkę Barcelony w cenie około 150 zł ? Chodzi mi o te koszulki które wyglądają prawie jak oryginalne tylko idą z 2 tyg czasu z Chin ?
23
Trzeba docenić Guardiole ale tak naprawdę wygrał to co musiał wygrać i pewnie obojętnie kto by przyszedł to też by to wygrał. Lecz tego co najważniejsze nie wygrał czyli ligi mistrzów. W Barcelonie zrobił coś genialnego, lecz w Bayernie trzeba sobie powiedzieć szczerze dostał gotowy produkt do wygrywania. W Manchesterze będzie miał okazje pokazać klasę.Nawet pomijając fakt że będzie miał nie ograniczony budżet to o mistrzostwo będzie ciężko nie mówiąc o LM.
0
Ok nie wiedziałem że od początku ustalali termin :)
0
Czy też was zastanawia dlaczego finał LM jest dopiero za tydzień skoro ta sobota była wolna i bez problemu mogli by zagrać finał. A ta to 28 finał i zaraz Euro.
1
Darmowe masz tutaj linki do sopcast. Tylko że raczej nie ma polskiego komentarza ale za to jakość bardzo ładna, tylko trzeba mieć dość dobry internet mi przy 15mb/s nieraz przycina.
1
Jak ktoś ma problem z oglądaniem bo nie ma futbol hd to ja polecam http://sopcasthd.pl. Używam ją nie raz jak jest liga mistrzów i oglądałem też Gran Derbi gdy jeszcze nie miałem Eleven. 3 zł za 3 dni. Działa dobrze są też bardzo dobre linki do sopcast.
5
Ja tam lubię Mathieu. Nigdy nie próbuje się wychylać, robi czarną robotę. Trochę tak jak Abidal. Oczywiście wirtuozem nie jest ale jak trzeba to robi to co do niego należy.
1
Mam takie przeczucie że to będzie cholernie ciężki finał. Ta Sevilla naprawdę potrafi grać w finałach. Jedyne co to że będą zmęczeni po środzie ale pewnie też mocno zmotywowani żeby zdobyć dublet.
0
Ale pier***** na tego Martino. Jak wygra Copa America to inaczej będziecie gadać. Przestańcie sugerować się overallem piłkarzy z Fify i zaufajcie trenerowi :)
1
Finał Pucharu króla tylko na canal + ?
0
Jeszcze jednego dziadka jak Toure do obrony i na pewno będzie lepiej,
0
Czemu Krychowiak nie jest już kapitanem?
0
Ta nuta z tego występu rozwala system !
2
Może trzeba iść do pracy ? A nie no przecież kto by robił za 1500.
0
Nie na temat, takie rzeczy wrzucaj na La Rambla :)
2
Chyba najlepszy prawy obrońca w historii :)
0
A mnie znów koszmar nawiedził :D Śniło mi się że przegraliśmy 3-2 i Real został Mistrzem. Krzyczałem jak głupi i się wybudziłem. Tylko nie wiem czemu ale graliśmy z Valencią.
3
Zmień znajomych :D
0
Moim zdaniem te z 2010/11 i 2014/15 są najładniejsze. Szeroki pasy i złote dodatki.
1
Ja jestem za transferem Ben Arfy bo pamiętam że w Anglii też nieźle kręcił ale nie wiem czy taki typ zawodnika potrzebujemy. Moim zdaniem potrzebna jest typowa 9 która potrafi ładować gole i zastąpi Suareza. Czyli silny fizycznie ale też w miarę szybki zawodnik. Ben Arfa to zdecydowanie skrzydłowy który wiele nie strzela. Wikipedia mówi że w całej karierze strzelił tylko 46 goli. Chyba jedynym + w tej kwestii może być jego aktualna forma bo w tym sezonie strzelił 17 goli w Ligue 1 i jest 5 strzelcem tej ligi ze stratą 4 goli do miejsca 2.
0
Z Zelowa jesteś? :D Bo ja też jaki ten świat mały ;d
0
A ja już kilka razy miałem
0
Miałem koszmar.Śniło mi się ze przyszedłem do domu pytam się taty jaki wynik Barcy a on Że 2-2 a ja w krzyk.Normalnie masakra zeby tylko tak nie było.
0
Widzę że niezła panika jest w okół tego meczu. Zupełnie jakby to Espanyol bił się o mistrza a my o utrzymanie.