bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie. Na PPE dziś czytałem że Microsoft odnowione Xboxy z roczną gwarancją sprzedaje nawet za 850 zł.
0
Na Xboxie nie ma w co grać. Znaczy Exclusive nie ma :)
1
Na Eleven pokazują najładniejsze gole w Ligue 1. Co drugi to piłkarz PSG :D
3
Czy każdy musi wrzucać to samo po sto razy?
3
Polecam dołożyć 3-4 stówki i kupić PS4.
1
A ja dziś od rana grałem w Wieśka 3 i w końcu przed chwilą go ukończyłem :)
70 h mi na to zeszło. Pozdrawiam
0
W nowego nie będę inwestował bo to całkiem dobry laptop jeśli chodzi o takie podstawowe użytkowanie. Do gier mam PS4 :)
0
Raczej obojętnie. Nie powiem że jestem kibicem Legii. Na ten mecz pojechałbym zobaczyć piłkarzy Barcy a wynik obojętnie jaki by był to będę zadowolony.
0
Z tego co wiem to nie sprawdzisz, znaczy jedynie wyjście to rozebrać laptopa i zdjąć procesor ale wtedy i tak musisz pastę wymienić :D Z tego co się orientuje to pastę podobno w niektórych przypadkach nie trzeba zmieniać w ogóle bo tak szybko się nie z używa ale zaleca się mimo wszystko po 2-3 latach to zrobić. A jak najlepiej sprawdzić czy pasta jest ? Pobrać sobie program do pomiaru temperatury i jeśli jest za wysoka na procesorze to znak że trzeba wymienić. W moim przypadku to chyba po prostu już mocno zakurzył się w środku a przy okazji pastę mogą wymienić.
0
Co z tego jak Dani nawet nie było na ME.
1
Oby Legia awansowała i trafiła na Barce to pojedzie się na mecz do Warszawy. Raz już byłem ja grali w Gdańsku. A na wylot do Hiszpanii na razie za mało kasy :)
0
Format już był w przeciągu 3 lat z 3 razy na pewno. Myślę że ostatni jakieś pół roku temu może z 8 miesięcy. Raz już robiłem formata żeby sprawdzić czy coś to da i nic. Czuje że jest mocno gorący z prawej stronie, przy wylocie od wentylatora.
0
Siemka mam pytanie dla ludzi znających się na komputerach. Mam 3 letniego laptopa Samsung. Mocno się grzeje i wolno chodzi, zawiesza na kilka sekund. Czy wymiana past i gruntowne przeczyszczenie w serwisie pomoże?
0
Nie me miejsca w drużynie dla dwóch świetnych bramkarzy. Za rok na 100% już obaj nie będą w klubie. Zobaczymy jaką decyzje podejmie Enrique.
3
Chodzi oczywiście o Gabriela Jesusa. Już EDIT zrobiony.
4
No dobra powiedzmy że kupimy Gabriela Jesusa i co dalej? To jest gracz który ma papiery na grę na poziomie Neymara. Pewnie chce iść tam gdzie będzie grał. Przyjdzie do nas i zagra 20 spotkań w całym sezonie i to nie w pełnym wymiarze czasu? Takich piłkarzy musimy kupować gdy będziemy potrzebować albo zawodnika do pierwszego składu. Kupmy kogoś po 30 który będzie miał ten dryg do pakowanie goli i tyle :)
2
Co do Aguero to moim zdaniem On jest trochę przereklamowany. Oczywiście w lidze strzela dużo goli ale w starciu z najlepszymi mało co pokazuję. Wystarczy sobie przypomnieć starcia City z nami czy z Realem. Widział go ktoś na boisku ? To samo można powiedzieć o grze w reprezentacji.
0
A może nie kupujmy napastnika tylko zostawmy Tello? A tak w ogóle to jak wygląda sytuacja z Deulofeu ? On jest wypożyczony czy może mamy prawo do pierwokupu ? Rozwinął się? Bo może warto było by dać mu szanse.
0
Sane w City. Trzeba przyznać że jak na razie Pep spokojne z tymi transferami. Moim zdaniem Oni potrzebują światowej klasy napastnika i stopera.
0
Tak ? To pomyśl Kerrison, Douglas. Z Brazylii opłaca się kupować gwiazdy, takie jak Neymar.
2
Jak dla mnie to każdy transfer napastnika będzie dla nas wzmocnieniem. Mamy 3 najlepszych piłkarzy na świecie w tej formacji a to kogo kupimy to tylko zmienik. Nawet Gignac na zmiennika będzie wzmocnieniem. Jedyne czego bym nie chciał to jakiegoś piłkarza z Brazylii bo jakoś bardzo rzadko Oni się sprawdzają.
0
Tylko Denis zasługuje na 6 :) !
27
Chyba trochę przesadzasz :)
0
Pewnie lekkie i wygodne jak to mercuriale
0
Vidal przypomina Alvesa po pracuję na grą w obronie i będzie dobrze. Roberto ni kij ni w oko mi nie pasuje na tej pozycji. Moim zdaniem patrząc na obecną kadrę to Roberto najlepiej mi pasuję na zmiennika Busquetsa.
0
Siemka czytał ktoś te książki ?
Xavi. Barca moim życiem
Luis Suarez. Przekraczając granice.
Carles Puyol. Kapitan o sercu w kolorze blaugrana.
Zastanawiam się czy sobie kupić taki cały pakiet i powiększyć barcelońską bibliotekę bo na LaBotiga taki zestaw można zgarnąć za niecałe 50 zł.
0
No i wykrakałem :)
6
Ten Martinez to zwrotny jak wóz z węglem :P
0
Jak pięść do nosa :)
0
A co ma powiedzieć ? Jest Rudy od urodzenia a mu pasuje a Leo to nie wiem co mu uderzyło do głowy.