bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli nie będzie mógł zagrać Rakitić i Messi to ja by ustawił to tak:
Bravo-Alba-Pique-Mascherano-Alves-Busquets,Roberto,Iniesta,Neymar,Suarez i Munir.
A wiadomo jeśli Chorwat będzie gotowy to on w miejsce Munira czyli Iniesta na lewe skrzydło.
0
1
Trzeba przyznać że ten sezon jak na razie jest mega dziwny. W niczym nie przypominamy wielkiej Barcelony, drużyny która w czerwcu zdobywała potrójną koronę.Walczymy z każdym o zwycięstwo jak równy z równym i musimy ratować skład zawodnikami - amatorami. Mam nadzieje że w styczniu to się zmieni.
0
To w jakim klubie grałeś? Zobaczę cię na YT :)
2
Tello i Cuenca to był zdecydowanie lepszy duet.
0
Gdyby nie Mathieu to nie bylibyśmy mistrzami Hiszpanii(gole z Realem i Celtą)
0
Oby tylko nie skończyło się jakimś 3-0 i wszystkie siły na CN. Ale prawda taka że Lucho nie ma innego wyjścia, musi wystawić rezerwy bo podstawowi zawodnicy muszą odpocząć.
2
Niestety ale nowotwór płuc to prawie jak wyrok...
0
Paik przyszła gwiazda ;d
1
Znając Lucho i jego eksperymenty to jeśli Leo wróci do treningów na chwilę przed GD to pewnie zacznie na ławce.
0
A ja jestem zaskoczony grą Thiago Motty. Zawsze wydawał mi się drewnem a On piłki rozrzuca prawie jak Xavi.
0
Dobrze że nic poważnego. Musimy przetrwać do stycznia.Zimą musimy kupić minimum dwóch graczy bo Vidal i Turan to trochę mało. Nolito plus jakiś ofensywny pomocnik i możemy walczyć na trzech frontach.
1
W końcu Munir a nie Snadro. Mam nadzieje że chłopak nabierze wiatru w żagle.
0
Pique i Mathieu biegali dziś jakby mieli kij w tyłku !
1
OMG co Mandanda wybronił...
3
Real i Barcelona to jedyne kluby na których kibice po remisie płaczą i przeżywają jak po porażce
0
Navas mówi że trudno gra się z tak zamkniętym rywalem. Atletico murowało bramkę w tym meczu ? Chyba inny mecz oglądałem...
0
Ile tych kontuzji ma Real ? Bo mówicie że szpital a ja tu widzę samych klasowych piłkarzy...
60
Za nim to wszystko się wyjaśni to będzie styczeń...
2
Mogło być gorzej a znając Messiego i do tego pewnie pewnie dostanie najlepszych lekarzy to możliwe że wróci na mecz z Villareal. Najtrudniej będzie zapewne już za tydzień z Sevilla, z która nawet w najwyższej formie tylko zremisowaliśmy w tamtym sezonie na wyjeździe. Pocieszenie to że Sevilla teraz jest w dołku.
1
Mnie najbardziej martwi gra Iniesty, On zawsze był tak genialny że tracił piłkę tylko gdy go sfaulowali. A teraz gra jak zwykły pomocnik w niczym nie przypomina genialnego piłkarza.
6
Nie wiem czemu obwiniacie za wczoraj Ter Stegena ? Przecież przy żadnej bramce nie miał szans, chyba że wymagacie tego aby bronił nie możliwe piłki...
0
Wszystko przeciwko nam ale wiem że damy radę !
0
Jeśli wyjdzie pierwszy skład a myślę że tak będzie bo zawodnicy trochę odpoczęli to o wynik jestem spokojny.
0
Komentarz usunięty
0
Oby teraz wygrać z Celta
11
Komentarz usunięty
1
Tak sobie czytam wasze komentarze o zawodnikach z rezerw którzy mieli okazje wczoraj zagrać i zastanawia mnie jedno. Co Wy widzicie w tym Samperze czego nie widzi Enrique ? Ile razy On zagrał w 1 drużynie że uważacie go za tak dobrego, lepszego od np. Gumbau który chociaż dostał szanse a Samper nawet nie był na ławce to chyba o czymś świadczy. Ja osobiście nie przypominam sobie żadnego spotkania Sampera i nie widzę powodu aby go stawiać wyżej od reszty.
1
Pamiętacie jak we wakacje Bravo powiedział że nie obawia się Ter Stegena ? Wszyscy tu się wściekli i chcieli posadzić Bravo na ławce. Teraz macie odpowiedź czemu Claudio się nie obawiał :)
0
Za dużo kombinacji z tym składem trzeba grać prostą piłkę.