bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A wie ktoś czy Canal Plus ogólnie stracił możliwość pokazywania La Liga czy tylko w Polsce ?
0
Czemu Bilbao 1-0 Barcelona ?
1
Krzyczał bo koleś symulował i chciał wymusić karnego. Bravo nic nie ratował bo był spalony.
5
Ludze co to za pajac komentuje po polsku mecz w tle Realu ?? Na futbolhd?
8
4 min w barwach Evertonu zagrał też Gerard Deulofeu.
0
A wie ktoś co się dzieje z Benzemą że nie ma go nawet na ławce ?
1
Takimi meczami wygrywa się mistrzostwo !
0
Ruski komentator jest dobry, Gumbau nie znajo, Camara nie znajo :D
0
Ale tam jest Cyrk
0
Te Cymbały co chwile krzyczą MADRID czy mi się wydaje ?!
1
Roberto to powinien z One Directon śpiewać :)
5
Od stycznia dodaj Vidala i Arda więc Ławka : Ter Stegen, Arda, Vidal, Rafinha , Bartra i Sandro już wygląda nieźle :)
0
Verma i MAsche na środku :)
0
Obyś miał racje :)
0
Dla mnie sezon zaczyna się dziś:)
0
Komentarz usunięty
0
Neymar akurat nie ma powodu aby odejść. Reus mógł się skusić po fatalnym sezonie w wykonaniu BvB a Ramos też po słabym sezonie Realu i w dodatku nie chcieli mu dać podwyżki a Neymar ma wszystko jak na razie :)
0
A za rok co ? Jak zawalą lige.
0
Chelsea traci 7 goli w 3 meczach to coś słabo ten The Bus. Za chwile mecz Everton- City i Obywatele powalczą o lidera, ciekawy mecz się szykuje :)
0
Tak wiem że dobył mistrza ale sam widzisz co się dzieje.Lubie Skorże i zawsze uważałem go za najlepszego trenera w naszym kraju ale jeszcze trochę a Lech zakończy pierwszą rundę w drugiej 8. Sam mieszkam w Poznaniu od roku i kibicuje Lechowi i jak dla mnie potrzebna jest zmiana. Ci kibice którzy tu są i całymi rodzinami udają się na stadion zasługują na sukces.
0
Jak Lech polegnie to myślę że Skorża powinien zostać zwolniony.
0
Linki będą przed meczem...
0
Bolt to by mógłby się przewrócić, poleżeć, wypić piwo i tak by wygrał. To niesamowite z jakimi predyspozycjami rodzą się niektórzy...
6
Ja bym dawał bany każdemu kto zapyta się gdzie obejrzeć mecz.Lub proponował bym aby admin zrobił newsa i tam napisał co i jak...
0
A jak ktoś chce wykupić konto premium to tutaj polecam :
http://www.sopcasthd.pl
3 zł przelewem na 3 dni i działa doskonale, testowałem kilka razy nawet podczas Gran Derbi.
0
Mi na futbolhd często cieło i był słaby obraz mimo internetu 15 mb/s chyba że premium...
0
Dopiero teraz się zorientowałem że gramy na wyjeździe... Masakra byłem pewny że gramy na CN w takim razie o 3 pkt będzie bardzo ciężko...
1
Komentarz usunięty
1
Widzę że pytania o to gdzie będzie można obejrzeć mecz to jakaś połowa wszystkich komentarzy więc podam wam moim zdaniem sposób dzięki któremu można obejrzeć z najlepszą jakością bo na stronach typu meczyki.pl jakość jest słaba. Pobieramy program Sopcast, następnie wchodzimy na fanpage https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts chwilę przed meczem koleś doda kilka linków do sopcasta. Kopiujemy link i wklejamy do Sopcasta i czekamy chwile aż się naładuje, jeśli link jest uszkodzony to próbujemy następny. Mam nadzieje że skorzystacie z tego i już skończy się ten spam. Pozdrawiam.
0
Jak dla mnie powinien zostać i być drugim zmienikiem dla Iniesty po Rafinhi :)