0

Nasz stadion to Camp Nou i kropka !!

1

Myślę że gdyby zdobyli Mistrzostwo Świata lub Europy to nikt by Borucowi nie miał za złe

28

Jak ja im zazdroszczę takiego życia.. Mają wszystko

0

Trzeba przyznać sobie szczerze że Bravo tak naprawdę przez 37 spotkań nie popełnił poważnego błędu, co na pozycji bramkarza jest prawie nie możliwe. Ter Stegen może grać genialne mecze w LM ale Bravo nie daję nawet pół powodu żeby Claudio usiadł na ławce w lidze;

0

Pamiętam z książki "Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata" że Guardiola po zdobyciu Mistrzostwa kraju w 2010 kazał zawodnikom przez kilka dni ostro zabalować i wrócić dopiero kilka dni przed finałem LM. Ciekawe jakie Lucho będzie miał podejście :D

0

Hej ! Czy wam też się tak wydaje że Lucho jest jakby obok tego wszystkiego ? Nie widać go za bardzo ja piłkarze świętują mistrzostwo. Jak był Guardiola to go podrzucali...

0

Kto tak mówi ?
Bo napewno nie kibice Realu

0

Fajnie jakby Messi strzelił z 2 gole i odskoczył na 3 gole od Ronaldo

0

Myślę że Bayern pykniemy spokojnie 2-0. Ważne żeby nie stracić szybko gola. Trzeba od początku założyć duży pressing, atakować i strzelić gola który definitywnie zamknie ten dwu mecz :)

0

Komentarz usunięty

2

Zauważyłem że od pewnego czasu pod główny newsem można dowiedzieć się wszystkiego oprócz tego czego dotyczy news...

3

Można śmiało już powiedzieć że ten sezon już na ten moment jest super udany. Mistrzostwo już pewne,Puchar Króla też raczej wygramy, tym bardziej że gramy na CN to już w ogóle a w LM też mamy duże szanse a jeśli Juve by awansowało to już potrójna korona prawie pewna. Dzięki LUCho !

0

Ma ktoś skrót z komentarzem PL ?

1

A ja od dawna czuje 3-0 :)

0

Wybiera się ktoś do multikina na mecz ? Ja dziś idę Multikino 51 Poznań. Jestem ciekawy na maxa jak to w kinie jest. Ciekawe czy będzie trochę kibiców! Vamos !

0

Moim zdaniem Xavi powinien od 1 min wyjść a nie Rakitić. Bayern jest mega osłabiony i trzeba to wykorzystać na maxa.

0

Na CN musimy zrobić dobrą zaliczkę.2 gole przewagi to minimum bo u nich będzie ciężko chociaż mam przeczucie że wygramy 3-0 w tej dyspozycji jestesmy to zrobić.

0

Jak dlugo masz telefon ?Od kiedy masz takie problemy?Przywróć ustawienia fabryczne, jesli to nie pomoże to pewnie jakieś uszkodzenie fizyczne.

0

300 od razu :):):)

0

Jakoś te paski na rękawkach mi by do Barcelony nie pasowały.

2

Hej ! oglądał ktoś kiedyś mecz LM w kinie ? Bo zastanawiam się czy iść na mecz do Multikina i chciałbym poznać jakieś opinie. Jaka jakość, fajnie się ogląda?

0


Tak szczerze mówiąc to Bayern musi zrobić wszystko żeby Robert zagrał bo jeśli nie to kim oni mają postraszyć Barcelone w ataku bez Riberiego,Robbena i Lewego ? Tylko z drugiej strony jeśli Robert zagra a będzie czuł się fatalnie to nie wiem czy to jest sens. Na szczęście to nie nasze problemy. Gramy tak że każdy skład Bayernu, nawet ten najlepszy możemy ograć. Z Cordobą najlepiej jakby strzelić 3 gole do przerwy i MSN out :)

0

I tak był spalony więc sprawiedliwie to wszystko się skończyło.

0

Boże co w z tym Hudsonem... Chyba już setna osoba się pyta. Gdzieś na dole jest link.

0

Nie patrzeć na skład Bayernu. Na CN cele jest jeden. Strzelić minimum 2 gole i najważniejsze to nie stracić gola. Nawet remis 0-0 ale żeby tylko nie stracić gola u siebie.

0

Ja bym chciał z polskim . Masz ?

0

Jak wygramy wszystko do końca znów osiągniemy magiczne 100 PKT !!

0

Tylko POPRAWNIE niestety jak zawsze

0

Jeszcze jakby Thiago nie zagrał to było by super

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?