bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam nadzieje że im strzelimy szybko i mecz się skończy. Wkurza mnie to ich gadanie że będą walczyć na śmierć i życie jakby to przegrany musiał oddać życie a to tylko mecz...
0
Wiecie kto będzie komentował mecz na TVP 1 ?
2
NA ten moment to nasz najlepszy skład.
0
Kto komentuje mecz na TVP ?
0
Czemu na Pique mówią PIQUENBAUER?
0
6 goli i brak skuteczności ?
0
Powiem tak- Jeśli Suarez wejdzie na swój poziom oraz będziemy mieli trochę więcej jakości w środku pola to nikt nas nie zatrzyma
0
ma ktoś link do tego faulu na neymarze ?
0
Mam nadzieje ze za tydzien w meczu na wyjeździe wkoncu wygramy...
0
Atletico jest doskonalym przykladem jak wazny w druzynie jest trener bo mają przecietny sklad napewno nie lepszy od nas a są Mistrzem i prawie wygrali LM.To jest znak ze trzeba pozbyć sie LE i ratowac ten sezon
1
Nie wiem co lepszy czy wygrana dzisiaj z Atletico czy porazka i zwolnienie Enrique
0
Dobrze to powiedz mi ile trofeów wygrał Tito i Martino ?
1
Niech przestaną za przeproszeniem pierd*** * tylko niech wezmą się do gry bo można mówić różne rzeczy że Enrique zły, że Zubi to czy tamto ale takie mecze jak z RSSS czy Getafe to powinny być wygrane i to do tego nie potrzeba najlepszego trenera na świecie.Skoro trzeci trener z rzędu nie potrafi nic zrobić to może trzeba się zastanowić że może to w zawodnikach jest problem ?
1
Niech przestaną za przeproszeniem pierd*** * tylko niech wezmą się do gry bo można mówić różne rzeczy że Enrique zły, że Zubi to czy tamto ale takie mecze jak z RSSS czy Getafe to powinny być wygrane i to do tego nie potrzeba najlepszego trenera na świecie
0
Jak Messi odejdzie to już chyba będzie koniec tej Barcelony
0
i tak nie możemy robić transferów :)
1
FC Kaiserslautern :)
0
Czyli teraz czekamy na porażkę z Atletico i mam nadzieje że Enrique poleci wraz z Bartomeu i cały ten burdel się zakończy.
7
Nie wiem jak wy ale ja scenariusz na ten mecz już znam.Gramy u siebie więc wygramy wysoko,Messi strzeli 3 gole i wszyscy będą znów cudowni i wspaniali. Następnie pojedziemy do Sociedad i tam stracimy punkty i wszyscy będą do sprzedania. TRUE
0
Jak Reus przejdzie do Realu to już po nas kompletnie
1
Ten klub jest niszczony od dwóch lat. Wszystko zaczeło się gdy odszedł Guardiola następnie sprzedaż Thiago i Abidala a następnie Sprzedaż Sancheza,Fabregasa.
Z roku na rok dzieje się coraz gorzej jakieś dziwne akcje z banem na transfery, jakieś zamieszanie z transferem Neymarem, wałek na wałku w tym klubie niestety.
2
Chodzi o Puchar Króla
0
A co w tym dziwnego jakby dobyli mistrza ? To najbardziej utytułowany klub w Anglii więc to żadna niespodzianka a że mieli słabszy okres to nic nie znaczy.
0
W następnej rundzie już gramy z Realem ?
0
Tak wiem wygrywamy wszystkie mecze a real raz remisuje.Mozna tak ?
0
To tylko 4 pkt
0
A ja bym nie miał pretensji do nikogo.Szczerze muszę przyznać że naprawdę mamy skład słaby,niestety.Real wygra Ligę i my nie mamy szans,do póki nie kupimy prawego obrońcy i środkowego obrońcy oraz wysokiej klasy środkowego pomocnika to nic nie zrobimy,przykre to jest ale w tej chwili wicemistrzostwo Hiszpanii oraz półfinał LM to moim zdaniem max co możemy zrobić w tym sezonie.
0
Szpakowski czy nie ważne że każdy może za darmo obejrzeć :)
0
Mecz na TVP1 jakby ktoś nie wiedział :)
0
Boże co On bierze...