3

Mam nadzieje że im strzelimy szybko i mecz się skończy. Wkurza mnie to ich gadanie że będą walczyć na śmierć i życie jakby to przegrany musiał oddać życie a to tylko mecz...

0

Wiecie kto będzie komentował mecz na TVP 1 ?

2

NA ten moment to nasz najlepszy skład.

0

Kto komentuje mecz na TVP ?

0

Czemu na Pique mówią PIQUENBAUER?

0

6 goli i brak skuteczności ?

0

Powiem tak- Jeśli Suarez wejdzie na swój poziom oraz będziemy mieli trochę więcej jakości w środku pola to nikt nas nie zatrzyma

0

ma ktoś link do tego faulu na neymarze ?

0

Mam nadzieje ze za tydzien w meczu na wyjeździe wkoncu wygramy...

0

Atletico jest doskonalym przykladem jak wazny w druzynie jest trener bo mają przecietny sklad napewno nie lepszy od nas a są Mistrzem i prawie wygrali LM.To jest znak ze trzeba pozbyć sie LE i ratowac ten sezon

1

Nie wiem co lepszy czy wygrana dzisiaj z Atletico czy porazka i zwolnienie Enrique

0

Dobrze to powiedz mi ile trofeów wygrał Tito i Martino ?

1


Niech przestaną za przeproszeniem pierd*** * tylko niech wezmą się do gry bo można mówić różne rzeczy że Enrique zły, że Zubi to czy tamto ale takie mecze jak z RSSS czy Getafe to powinny być wygrane i to do tego nie potrzeba najlepszego trenera na świecie.Skoro trzeci trener z rzędu nie potrafi nic zrobić to może trzeba się zastanowić że może to w zawodnikach jest problem ?

1

Niech przestaną za przeproszeniem pierd*** * tylko niech wezmą się do gry bo można mówić różne rzeczy że Enrique zły, że Zubi to czy tamto ale takie mecze jak z RSSS czy Getafe to powinny być wygrane i to do tego nie potrzeba najlepszego trenera na świecie

0

Jak Messi odejdzie to już chyba będzie koniec tej Barcelony

0

i tak nie możemy robić transferów :)

1

FC Kaiserslautern :)

0

Czyli teraz czekamy na porażkę z Atletico i mam nadzieje że Enrique poleci wraz z Bartomeu i cały ten burdel się zakończy.

7

Nie wiem jak wy ale ja scenariusz na ten mecz już znam.Gramy u siebie więc wygramy wysoko,Messi strzeli 3 gole i wszyscy będą znów cudowni i wspaniali. Następnie pojedziemy do Sociedad i tam stracimy punkty i wszyscy będą do sprzedania. TRUE

0

Jak Reus przejdzie do Realu to już po nas kompletnie

1

Ten klub jest niszczony od dwóch lat. Wszystko zaczeło się gdy odszedł Guardiola następnie sprzedaż Thiago i Abidala a następnie Sprzedaż Sancheza,Fabregasa.
Z roku na rok dzieje się coraz gorzej jakieś dziwne akcje z banem na transfery, jakieś zamieszanie z transferem Neymarem, wałek na wałku w tym klubie niestety.

2

Chodzi o Puchar Króla

0

A co w tym dziwnego jakby dobyli mistrza ? To najbardziej utytułowany klub w Anglii więc to żadna niespodzianka a że mieli słabszy okres to nic nie znaczy.

0

W następnej rundzie już gramy z Realem ?

0

Tak wiem wygrywamy wszystkie mecze a real raz remisuje.Mozna tak ?

0

To tylko 4 pkt

0

A ja bym nie miał pretensji do nikogo.Szczerze muszę przyznać że naprawdę mamy skład słaby,niestety.Real wygra Ligę i my nie mamy szans,do póki nie kupimy prawego obrońcy i środkowego obrońcy oraz wysokiej klasy środkowego pomocnika to nic nie zrobimy,przykre to jest ale w tej chwili wicemistrzostwo Hiszpanii oraz półfinał LM to moim zdaniem max co możemy zrobić w tym sezonie.

0

Szpakowski czy nie ważne że każdy może za darmo obejrzeć :)

0

Mecz na TVP1 jakby ktoś nie wiedział :)

0

Boże co On bierze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?