bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Dla wszystkich którzy gadają że Argentyna nic nie wygra i że Iran był lepszy.Ludzie na mundialu nie ma słabych drużyn.Jak słusznie zauważyliście Iran zagrał super mecz,świetnie się bronili i nie było łatwo Argentynie.Ale właśnie w takich momentach jak gol Messiego wychodzi kto jest lepszy.Argentyna może nie będzie zachwycała ale zajdą daleko bo Leo ich będzie ciągnął i jego gole ich zaprowadzą daleko.
0
Nie rozumiem ?
1
Tylko czy lepsza...
0
Przed meczem z BiH wszyscy byli pewni 3-4 goli dla Leo a okazało się że atak warty z 300 mln nic nie pokazał.
0
Robot to był potrzebny 3 lata temu teraz to wystarczy byle obrońca z BiH.
14
Dzięki Xavi.Teraz czas sprowadzić Koke i przyspieszyć grę !
0
Arsenal
0
Pamiętam jak ten bandzior Marcelo wykosił Cesca w jego debiucie z Realem w Superpucharze a Mourinho świrował przy ławce i włożył palec w oko Tito. CHAM
0
Jak sądzicie,transfer Suareza jest możliwy?
0
Jak myślicie,ten transfer Suareza naprawdę jest możliwy ?
0
Aurier zdecydowanie tak :)
0
Liczą się gole.
0
Praktycznie mają pierwsze miejsce chyba że wysoko przegrają z Anglią w co wątpię.
0
W tym roku nie wiele im zabrakło...
0
Mam nadzieje że on nie trafi do Realu bo wtedy to oni już w ogóle zdominują najbliższe lata tak jak Barcelona od 2008-2012
0
On będzie numerem 1 :)
9
Jeśli to prawda to oznacza że nasz zarząd i Enrique to debile. Niech dadzą za Benatie 55 milionów.
1
Bravo jest lepszy mimo wszystko :) Jedyne co to że On jest za darmo :)
0
Co jak co ale Higuain bramek strzela dużo.
River Plate 35m-13goli
SSC Napoli 32 m -17 goli
Real-190m-107 goli
Praktycznie 0,5 bramki na mecz.
0
A ja mam takie dziwne przeczucie że mimo wszystko to Hiszpania i tak zostanie Mistrzem Świata.
3
Zobaczcie jak zachowują się napastnicy Argentyny kiedy stracą piłkę.Messi,Aguero,Di Maria sobie spacerują...
0
Wysoki od 190 cm.Potrzebujemy napastnika typu Ibra :)
0
184 cm
0
Higuain to dobry napastnik ale powinien ale powinniśmy poszukać kogoś zupełnie przeciwnego do Messiego czyli kogoś silnego i wysokiego.
0
Ludzie darujcie sobie te kłótnie czy drewno czy nie,przecież i tak Higuain do nas nie przyjdzie.
1
hahaah
0
To teraz Rakitić będzie rozgrywał w środku polu,super.Do tego pewnie Xavi pójdzie za darmo.
0
Wiadomo kto będzie komentował mecz Argentyny ?
0
Ja postawiłem 2-1 dla Ekwadoru.Mam nadzieję że tak właśnie będzie.
0
Chodzi o to że powinien go zastąpić a Alves out.