13

Dla wszystkich którzy gadają że Argentyna nic nie wygra i że Iran był lepszy.Ludzie na mundialu nie ma słabych drużyn.Jak słusznie zauważyliście Iran zagrał super mecz,świetnie się bronili i nie było łatwo Argentynie.Ale właśnie w takich momentach jak gol Messiego wychodzi kto jest lepszy.Argentyna może nie będzie zachwycała ale zajdą daleko bo Leo ich będzie ciągnął i jego gole ich zaprowadzą daleko.

0

Nie rozumiem ?

1

Tylko czy lepsza...

0

Przed meczem z BiH wszyscy byli pewni 3-4 goli dla Leo a okazało się że atak warty z 300 mln nic nie pokazał.

0

Robot to był potrzebny 3 lata temu teraz to wystarczy byle obrońca z BiH.

14

Dzięki Xavi.Teraz czas sprowadzić Koke i przyspieszyć grę !

0

Arsenal

0

Pamiętam jak ten bandzior Marcelo wykosił Cesca w jego debiucie z Realem w Superpucharze a Mourinho świrował przy ławce i włożył palec w oko Tito. CHAM

0

Jak sądzicie,transfer Suareza jest możliwy?

0

Jak myślicie,ten transfer Suareza naprawdę jest możliwy ?

0

Aurier zdecydowanie tak :)

0

Liczą się gole.

0

Praktycznie mają pierwsze miejsce chyba że wysoko przegrają z Anglią w co wątpię.

0

W tym roku nie wiele im zabrakło...

0

Mam nadzieje że on nie trafi do Realu bo wtedy to oni już w ogóle zdominują najbliższe lata tak jak Barcelona od 2008-2012

0

On będzie numerem 1 :)

9

Jeśli to prawda to oznacza że nasz zarząd i Enrique to debile. Niech dadzą za Benatie 55 milionów.

1

Bravo jest lepszy mimo wszystko :) Jedyne co to że On jest za darmo :)

0

Co jak co ale Higuain bramek strzela dużo.
River Plate 35m-13goli
SSC Napoli 32 m -17 goli
Real-190m-107 goli
Praktycznie 0,5 bramki na mecz.

0

A ja mam takie dziwne przeczucie że mimo wszystko to Hiszpania i tak zostanie Mistrzem Świata.

3

Zobaczcie jak zachowują się napastnicy Argentyny kiedy stracą piłkę.Messi,Aguero,Di Maria sobie spacerują...

0

Wysoki od 190 cm.Potrzebujemy napastnika typu Ibra :)

0

184 cm

0

Higuain to dobry napastnik ale powinien ale powinniśmy poszukać kogoś zupełnie przeciwnego do Messiego czyli kogoś silnego i wysokiego.

0

Ludzie darujcie sobie te kłótnie czy drewno czy nie,przecież i tak Higuain do nas nie przyjdzie.

1

hahaah

0

To teraz Rakitić będzie rozgrywał w środku polu,super.Do tego pewnie Xavi pójdzie za darmo.

0

Wiadomo kto będzie komentował mecz Argentyny ?

0

Ja postawiłem 2-1 dla Ekwadoru.Mam nadzieję że tak właśnie będzie.

0

Chodzi o to że powinien go zastąpić a Alves out.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?