3

Bardzo dobry bramkarz lecz trochę żałuję że nie kupiliśmy Guillermo Ochoa.Wczoraj oglądałem podsumowanie Ligue 1 na C+ i był wybrany kilka razy do interwencji kolejki.To co bronił z PSG to niewiarygodne.

0

ESPN oznajmia, że Cesc Fabregas podpisał już czteroletni kontrakt z Chelsea gwarantujący mu ponad 150 tys. funtów na tydzień.

9

Fabregas:" Zabijcie mnie jeśli kiedyś zagram w Chelsea" To słowa wypowiedziane chyba jak jeszcze grał w Arsenalu. Ciekawe czy mają jakieś dla niego znaczenie.

6

41 milionów ? Tylko czekać aż za 4-5 lat kwoty na zawodników na poziomie 150 mln będą drobnymi.

0

Dlaczego nie możemy kupić jakiegoś zajebistego stopera?To już jest denerwujące jak patrze że takie kluby bez historii sobie kupują kogo chcą np.PSG,Monaco czy Chelsea a my Wielka Barcelona nie możemy sprowadzić jakiegoś stopera...

2

Lucho może podkręcić śrubę ale to będzie zależało do Messiego czy mu się chcę na trenować.

0

A czego więcej potrzebujemy w środku pola ?Xavi ma coś czego nie ma Fabregas ?

6

"Argentyńczyk może odczuć, iż jego władza w zespole nie jest już taka sama, a to z pewnością mu się nie spodoba." Jaka władza do cholery? Messi jest tutaj piłkarzem czyli tak jakby pracownikiem i dostaje za to wynagrodzenie (20mln) i jego zadaniem jest gra a nie rządzenie.Władze to ma Prezes i trener a nie Messi do cholery.

0

Catalunya Radio potwierdziło, że transfer Cesca Fabregasa do Chelsea jest pewny. Hiszpan ma kosztować 33 miliony euro + zmienne. Jak zapamiętacie trzy lata Fabregasa w Barcelonie?

0

Tylko trzeba chcieć na niej pracować.

0

Wierzysz w te negocjacje ? Moim zdaniem to Barca negocjuje w tym tej chwili tylko z Marquinhosem a reszta to tylko wymysł gazet.

1

Ciekawe jak się rozwinie sprawa z Piszczkiem. Niedawno powiedział że będzie wierny Borussii ale jak wpłynie oficjalna oferta to wątpię że nie przeszedł by bo to jego ostatnia szansa.Więc wszystko w rękach Barcy.

1

W takim razie potrzebujemy jeszcze jednego stopera.Mam nadzieje że Piszczek do nas przyjdzie.A drugi stoper może....Adil Rami ? Jego kontrakt kończy się 30 czerwca.Wartość rynkowa 8 mln.

0

Ale zobacz jak zbudowany jest Ramos.

0

Tak sobie oglądałem filmiki jak gra MARQUINHOS i jak dla mnie to on jest za niski.Będzie to kolejny obrońca podobny do Mascherano. Dlaczego nie kupimy Hummelsa skoro cena to tylko 26 mln?

0

Jesteście żałośni potraficie krytykować Lewego a sami pewnie nawet w okręgówce nigdy nie zagraliście :)

0

Moim zdaniem tak.Tylko musi grać regularnie.

0

Nie rozumiem jak można pozwolić mu odejść kiedy możliwe jest odejście także Xaviego? Rakitić moim zdaniem to nie jest zawodnik którego stać na to aby być mózgiem drużyny. Więc jeśli sprzedamy Cesca to kto w jego miejsce ?

0

A jak Alexis ma do wyboru strzał na bramkę w dobrej sytuacji a podaje do Messiego który jest gorzej ustawiony to też jest asysta ?

0

Dokładnie, masz rację.Wątpię że Messi widząc w jakim stanie jest Tito mówiłby takie rzeczy że odchodzi...

1

Bez przesady.Widzę że wierzycie we wszystko co tylko ktoś powie...

0

A co myślicie na temat tego zawodnika ? http://www.transfermarkt.co.uk/bernard/profil/spieler/175169
Bardzo młody super szybki z dobrą techniką.Myślę że byłby super alternatywą dla Iniesty i to jest wielki talent.

15

Moim zdaniem Sanchez i Neymar nie wykorzystują swoich umiejętności w 100 % ponieważ cały czas szukają Messiego.

0

Według TVE, mikrofony "wyłapały" rozmowę Piqué z Del Bosque na temat Cesca: "Powiedział mi, że wszystko jest gotowe, 33 miliony (euro)".

Źródło: @AdriaAlbets
Czyli nasz zarząd robi se jaja.

0

Według TVE, mikrofony "wyłapały" rozmowę Piqué z Del Bosque na temat Cesca: "Powiedział mi, że wszystko jest gotowe, 33 miliony (euro)".

Źródło: @AdriaAlbets

0

Właśnie o to chodzi że to chyba nie jest cel drugorzędny...

0

Napastnik nam zupełnie nie jest potrzebny. Nie wiem po co w ogóle się interesujemy Aguero czy Reusem.Potrzebujemy dwóch dobrych stoperów i prawego obrońcy nic więcej.

0

Moim zdaniem to i tak Hiszpania obroni tytuł.A dlaczego tak będzie? Hiszpanie mimo że nie zachwycają potrafią wygrywać i nawet jak nie idzie to i tak wygrywają.Wystarczy popatrzeć na Euro 2012.Hiszpanie grali słabo ale potrafili wygrać teraz też tak będzie.Chciałbym aby Argentyna wygrała ale niestety mają za słabą obronę.W finale myślę że będzie Brazylia która wydaje się być prawie tak samo mocna jak ta z 2002 roku.

8

Ja bym z Cuadrado zrezygnował i ściągnął kogoś bardziej defensywnego.

5

A dlaczego za Pogbe czy Vidala trzeba płacić 60 mln a za jednego z najlepszych pomocników na świecie i mistrza świata i europy pół tego? Ja się pytam,dlaczego !?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?