bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te 4 transfery + Klopp na trenera i znów będziemy wielcy.Przydałby się jeszcze PO ale myślę że czas dać szanse Montoyi.Transfer Reusa byłby super bo nie mamy naturalnego zmiennika dla Iniesty.
0
Powiedz to kibicom
0
Jeżdżą sobie wypasionymi i wszystko im lata koło....
0
Przykre jest to że Oni biorą grube pieniądze za grę i wszystko maja w dupie.Wygramy czy nie co tam przecież mamy full kasy i nikt nam nie podskoczy-tak to wygląda.
0
Bardzo dobrze ! To dzięki kibicom piłkarze mają z czego żyć a Oni robią sobie takie jaja.Kompletny brak szacunku dla kibiców którzy przyjeżdżają na ich mecze tak jak wczoraj prawie 900 km,płacą składki chociaż pewnie im się nie przelewa a Oni lekceważą to i po raz kolejny dają dupy! Jak jest źle to trzeba o ty mówić ! Wcale się im nie dziwie !
0
Po takim występie z Atletico ja bym płakał.
0
Messi się cieszy,ciekawe z czego ...
0
Jeśli zdobędziemy mistrzostwo i PK to sezon będzie udany w innym wypadku klęska totalna,
0
Naprawdę....?
0
"Wczoraj u kilku zawodników było widać chęć zwycięstwa za wszelką cenę"
tak? u których bo nie zauważyłem ?
0
Moim zdaniem winni są tylko i wyłącznie piłkarze.Zero ale to zero determinacji,chęci do gry. Wyglądali Oni tak jakby ostatnie dwa tygodnie pracowali w kamieniołomach i nie spal ze trzy dni.Po prostu nie dało się na to patrzeć.Dreptali po boisku jakby z przekonaniem że pierwszym mecz wygraliśmy 5-0.Messi chodził jak na spacerze,po prostu nie mogłem na niego patrzeć.Niech mi ktoś powie jak w tak ważnym meczu można dreptać i dłubać sobie w nosie? Tak właśnie robił Leo a Dani z uporem maniaka wrzucał piłki w pole karne na dwumetrowych obrońców.Na co liczył? Nie wiem co jest przyczyną tak kompletnego braku motywacji.TRAGEDIA
0
Niestety mylisz się.Jeżeli ludzie przestaną kupować FIFĘ to straci na tym EA która jest producentem tej gry.
0
To teraz naskładamy z 250 mln.
0
Dziwi mnie jedynie coś że tak z dnia na dzień dostajemy tak ogromną karę.
0
Z Pryma Aprillis to nie ma nic wspólnego bo w Hiszpanii jest w Grudniu o ile się nie mylę.
0
To jakiś żart ?
0
Najważniejsze nie stracić gola i najlepiej strzelić dwie bramki.Będzie dobrze ! :)
0
Multikino,tylko że drogo cena jak za bilet na film koło 20 zł :)
0
Ciekawe co on powiedział.Chciałbym zobaczyć tłumaczenie może dziennikarze przetłumaczą to :)
0
Myślę że warto mieć szacunek u każdego człowieka a jeśli się go traci to coś to znaczy i nie ważne czy jestem szarym człowiekiem czy gwiazdą.Pozdro :)
0
Kluczowa będzie teraz wygrana z Espanyolem.To trudny teren ale jeśli zagramy na swoim poziomie to wygramy to i do tego gramy o 16 a to pora która nam nie leży,będzie ciężko.Atletico jedzie do Bilbao i coś czuje że tam stracą punkty.Więc jest duża szansa że wrócimy na tron ! VAMOS !:)
0
Taki jest już futbol szkoda chłopa ale cóż.Jakby w tej sytuacji zdecydował się podpisać kontrakt to by stracił szacunek w moich oczach.
0
Ale nie na CN :)
0
Mecz oglądać ? Pff po co to komu,przecież my tu rozmawiamy o gospodarce rolnej w 21 wieku :)
0
A więc dzisiaj super piłkarski wieczór się szykuje.20-Barca z Celtą o 22 Sevilla-Real M,będzie co oglądać.Jak dobrze że istnieje taki coś jak NC + :)
0
Jednak na oficjalnej stronie BBVA,Atletico jest liderem.
0
A ja mam pytanie odnośnie tego kto jest liderem.Mówi się że Atletico bo ma lepszy bilans ale wszędzie pierwszy w tabeli jest Real,
jak to jest?
0
Jest duża szansa że jeszcze dziś zostaniemy liderem.
0
Niesamowite będzie jak Leo będzie najlepszym strzelcem mimo tego że niegrał prawie 3miechy.Do Ronaldo traci już tylko 5 goli.
0
Wniosek po tym meczu jest jeden.Potrzebujemy dwóch transferów.Dwóch wybitnej klasy obrońców,stopera i prawego obrońce za Alvesa.Nic więcej nam nie potrzeba.