0

Te 4 transfery + Klopp na trenera i znów będziemy wielcy.Przydałby się jeszcze PO ale myślę że czas dać szanse Montoyi.Transfer Reusa byłby super bo nie mamy naturalnego zmiennika dla Iniesty.

0

Powiedz to kibicom

0

Jeżdżą sobie wypasionymi i wszystko im lata koło....

0

Przykre jest to że Oni biorą grube pieniądze za grę i wszystko maja w dupie.Wygramy czy nie co tam przecież mamy full kasy i nikt nam nie podskoczy-tak to wygląda.

0

Bardzo dobrze ! To dzięki kibicom piłkarze mają z czego żyć a Oni robią sobie takie jaja.Kompletny brak szacunku dla kibiców którzy przyjeżdżają na ich mecze tak jak wczoraj prawie 900 km,płacą składki chociaż pewnie im się nie przelewa a Oni lekceważą to i po raz kolejny dają dupy! Jak jest źle to trzeba o ty mówić ! Wcale się im nie dziwie !

0

Po takim występie z Atletico ja bym płakał.

0

Messi się cieszy,ciekawe z czego ...

0

Jeśli zdobędziemy mistrzostwo i PK to sezon będzie udany w innym wypadku klęska totalna,

0

Naprawdę....?

0

"Wczoraj u kilku zawodników było widać chęć zwycięstwa za wszelką cenę"
tak? u których bo nie zauważyłem ?

0

Moim zdaniem winni są tylko i wyłącznie piłkarze.Zero ale to zero determinacji,chęci do gry. Wyglądali Oni tak jakby ostatnie dwa tygodnie pracowali w kamieniołomach i nie spal ze trzy dni.Po prostu nie dało się na to patrzeć.Dreptali po boisku jakby z przekonaniem że pierwszym mecz wygraliśmy 5-0.Messi chodził jak na spacerze,po prostu nie mogłem na niego patrzeć.Niech mi ktoś powie jak w tak ważnym meczu można dreptać i dłubać sobie w nosie? Tak właśnie robił Leo a Dani z uporem maniaka wrzucał piłki w pole karne na dwumetrowych obrońców.Na co liczył? Nie wiem co jest przyczyną tak kompletnego braku motywacji.TRAGEDIA

0

Niestety mylisz się.Jeżeli ludzie przestaną kupować FIFĘ to straci na tym EA która jest producentem tej gry.

0

To teraz naskładamy z 250 mln.

0

Dziwi mnie jedynie coś że tak z dnia na dzień dostajemy tak ogromną karę.

0

Z Pryma Aprillis to nie ma nic wspólnego bo w Hiszpanii jest w Grudniu o ile się nie mylę.

0

To jakiś żart ?

0

Najważniejsze nie stracić gola i najlepiej strzelić dwie bramki.Będzie dobrze ! :)

0

Multikino,tylko że drogo cena jak za bilet na film koło 20 zł :)

0

Ciekawe co on powiedział.Chciałbym zobaczyć tłumaczenie może dziennikarze przetłumaczą to :)

0

Myślę że warto mieć szacunek u każdego człowieka a jeśli się go traci to coś to znaczy i nie ważne czy jestem szarym człowiekiem czy gwiazdą.Pozdro :)

0

Kluczowa będzie teraz wygrana z Espanyolem.To trudny teren ale jeśli zagramy na swoim poziomie to wygramy to i do tego gramy o 16 a to pora która nam nie leży,będzie ciężko.Atletico jedzie do Bilbao i coś czuje że tam stracą punkty.Więc jest duża szansa że wrócimy na tron ! VAMOS !:)

0

Taki jest już futbol szkoda chłopa ale cóż.Jakby w tej sytuacji zdecydował się podpisać kontrakt to by stracił szacunek w moich oczach.

0

Ale nie na CN :)

0

Mecz oglądać ? Pff po co to komu,przecież my tu rozmawiamy o gospodarce rolnej w 21 wieku :)

0

A więc dzisiaj super piłkarski wieczór się szykuje.20-Barca z Celtą o 22 Sevilla-Real M,będzie co oglądać.Jak dobrze że istnieje taki coś jak NC + :)

0

Jednak na oficjalnej stronie BBVA,Atletico jest liderem.

0

A ja mam pytanie odnośnie tego kto jest liderem.Mówi się że Atletico bo ma lepszy bilans ale wszędzie pierwszy w tabeli jest Real,
jak to jest?

0

Jest duża szansa że jeszcze dziś zostaniemy liderem.

0

Niesamowite będzie jak Leo będzie najlepszym strzelcem mimo tego że niegrał prawie 3miechy.Do Ronaldo traci już tylko 5 goli.

0

Wniosek po tym meczu jest jeden.Potrzebujemy dwóch transferów.Dwóch wybitnej klasy obrońców,stopera i prawego obrońce za Alvesa.Nic więcej nam nie potrzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?