0

O co Ci chodzi ?

9

Jeśli wierzysz w to że Suarez przez 4 miesiące nie będzie trenował to gratulacje dla Ciebie .

0

Powiedz szczerze czy gdy byłeś wkurzony przyszło Ci do głowy aby kogoś ugryźć a nie uderzyć ?

1

Moim zdaniem kara odpowiednia.Jak można kogoś ugryźć ? Rozumiem uderzyć czy kopnąć ale ugryźć i to wtedy gdy patrzą na ciebie miliony ludzi ? Takie rzeczy nie mogą się dziać.

0

Ludzie nie rozumiem waszego zdenerwowania faktem że odszedł Alexis.Sprawa wygląda prosto aby mógł przyjść Suarez potrzebna jest kasa i musi odejść Sanchez.Czy taka wymiana to wielki błąd? Moim zdaniem nie bo Suarez to po Messim i Ronaldo najlepszy piłkarz na świecie.A Alexis? Zawsze był wielkie nadzieje z nim związane a moim zdaniem to on sprawdził się w 70 %.

4

Będą jaja jak się okaże że jednak Sueraz do nas nie przejdzie i zostaniemy z Pedro.

3

Akexisa to zostawcie w spokoju.Jeśli chcemy sprowadzić Suareza to musimy pozbyć się Pedro i tello

1

2x Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo świata w przeciągu 6 lat to 5 min ?

0

Na 3 lata starczy.

0

Kto powiedział ? Źródło

0

I tak Messi będzie grał na środku.

0

Moim zdaniem transfer Suareza jest tak samo prawdopodobny jak to że Hiszpania wyjdzie z grupy na MŚ.Za kilka dni pewnie sam Suerez powie że nigdzie się nie rusza i tyle będzie z tego.

0

Było trzeba dać te 50 milionów z Luiza i byłby spokój albo zrobić wymianę za Cesca

2

Ale się uśmiałem...

1

Jak już się na niego się uparli to niech kupią ale do tego jeszcze potrzebujemy jednego stopera o klasę lepszego od niego. Dlaczego nie interesujemy się Mirandą?

3

Nie ma dla ciebie miejsca w Barcelonie po takim zachowaniu.

0

Gago strasznie słabo.

0

Jeśli zagra :)

0

Jedyne czego może się Argentyna obawiać to gra w obronie bo to wygląda fatalnie. Był ostatnio news że Barca interesuje się Rojo? Moim zdaniem to drugi mecz w którym ten piłkarz jest najsłabszy na boisku.

2

Klepanie jest skuteczne jeśli jest robione na pełnej prędkości.Pamiętaj że Barcelona gra w Lidze Hiszpańskiej gdzie 80 % drużyn gra całą drużyną na swojej połowie w meczach z Barcą.W jaki sposób mamy wtedy grać z kontry?

0

Nikt nie robi z nich potęgi piłkarskiej.Myślę ze sam jako kibic Barcelony doskonale wiesz jak trudno się gra gdy drużyna przeciwna gra w 10 na swojej połowie.

13

Dla wszystkich którzy gadają że Argentyna nic nie wygra i że Iran był lepszy.Ludzie na mundialu nie ma słabych drużyn.Jak słusznie zauważyliście Iran zagrał super mecz,świetnie się bronili i nie było łatwo Argentynie.Ale właśnie w takich momentach jak gol Messiego wychodzi kto jest lepszy.Argentyna może nie będzie zachwycała ale zajdą daleko bo Leo ich będzie ciągnął i jego gole ich zaprowadzą daleko.

0

Nie rozumiem ?

1

Tylko czy lepsza...

0

Przed meczem z BiH wszyscy byli pewni 3-4 goli dla Leo a okazało się że atak warty z 300 mln nic nie pokazał.

0

Robot to był potrzebny 3 lata temu teraz to wystarczy byle obrońca z BiH.

14

Dzięki Xavi.Teraz czas sprowadzić Koke i przyspieszyć grę !

0

Arsenal

0

Pamiętam jak ten bandzior Marcelo wykosił Cesca w jego debiucie z Realem w Superpucharze a Mourinho świrował przy ławce i włożył palec w oko Tito. CHAM

0

Jak sądzicie,transfer Suareza jest możliwy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?