bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale wy pier*olicie za przeproszeniem. Najpierw jeździcie po Pique a jak MOU go chce to nagle Pique jest super.Dla mnie on jest skończonym drewnem.
9
Naszym głównym błędem było to że po fatalnym poprzednim sezonie zamiast poprawić skład to my go osłabiliśmy,sprzedając Fabregasa i Sancheza. Powinno być inaczej. Oni powinni zostać a Rakitić i Suarez powinni przyjść do tego Mathieu i jakiś konkretny stoper.
1
Real nakupił gwiazd i teraz grają :)
0
Spokojnie wiele może się zmienić.
1
Było trzeba nie sprzedawać Thiago i Fabregasa i wszystko było by okej.Nie rozumiem w ogóle dlaczego Fabregas odszedł ?
4
Nigdy Mourinho,trzeba się szanować.
8
Boże co wy chcecie od tego Messiego.Mało co by strzelił by dwa gole i byłby najlepszym strzelcem,legendą La liga a miał pecha i już jedziecie po nim.Wielu rzeczy bym się spodziewał ale nigdy że nawet na Messiego będziecie jechać.Cieszcie się że mamy 3 pkt.
6
A ja wam powiem że zagraliśmy jeden z najgorszych meczów w tym sezonie.W pierwszej połowie Ajax ganiał nas jak jakiś juniorów. Paradoksalnie to mecz z Celtą był najlepszy tylko brakło szczęścia.
0
Ludzie a ile goli strzeliła Barca głową za Guardioli ?
0
Według niego nic nie podlega dyskusji. Najlepiej nic nie robić i patrzeć jak Barca stacza się na DNO.
0
Czy zdarzyło się kiedyś że Ronaldo nie było na pierwszej stronie Marci lub Asa?
0
To że zrobiliśmy nie oznacza że mamy dobrych obrońców.
1
Ludzie przestańcie tak płakać gdyby Messi strzelił setkę to pewnie by to wyglądało zupełnie inaczej. Ja bym Luisa nie krytykował moim zdaniem po prostu mamy za słabych zawodników w obronie i tyle.
0
A z Douglasem co się stało ? Przecież zagrał jak narazie tylko raz...
1
Moim zdaniem ten mecz pokazał kto powinien zagrać z Realem.Bravo,Alba,Mathieu,Bartra,Alves,Mascherano,Iniesta,Xavi,Neymar,Messi, Suarez
0
Wie ktoś co się stało że żaden sopcast nie działa ?
5
Sprzedać go od lat pajacuje tyko.
0
Allegro.........
0
My nie straciliśmy gola w żadnym meczu a Real w każdym strzelał przynajmniej jednego.To będzie najlepszy sprawdzian dla naszej obrony.
36
Xavi wrócił do Formy i to On powinien zagrać z Realem.
0
Skład Mundo super.Tylko Montoya za Alvesa (wiem nie możliwe)
0
To nie Ronaldo
0
Obawiam się że Suarez nie zagra z Realem.
0
Tylko Atletico coś odstaje
0
To że pozbyliśmy się Thiago to nadal głupota i to że On ma teraz problemy z kontuzjami nie oznacza że gdyby grał u nas miałby ten sam problem.
2
Ronaldo się kocha lub nienawidzi taka jest prawda.Ja należę do tych pierwszych ale trzeba przyznać że to ile On goli strzela jest niewiarygodne ze względu na to że jest skrzydłowym. Powiedzcie mi który skrzydłowy w jakieś silnej lidze strzelił chociaż 20 goli ?
0
Alba na prawą stronę,Mathieu na lewą i Pique z Bartą lub Vermalenem w środku,Dani na ławe
47
Bardzo fajnie wyglądał Mathieu na tej lewej obronie. Trochę przypominał mi Abidala.
0
Szkoda że PEdro tak stracił formę.Przecież grał tak super.
0
Spoko,mamy Douglasa :)