0

Wygląda na to że Ramos odejdzie z Realu. Super w końcu nie będzie tego chama w GD/

0

Zachciało mu się odchodzić to teraz ma za swoje. Gdyby został to teraz świętował by po raz drugi Tryplet. Wydaje mi się że Valdes po prostu podobnie jak Guardiola uznał że ta Barca się wypaliła i nic już tu nie wygra.

0

Czy poddałem jakieś transfery rodem z science-fiction?

1

http://www.iss-sport.pl/shop,show,14300
Proszę bardzo. 14/15 cena 280 i 15/16 cena 300 a nie jakieś absurdalne 480 zł

0

Di Maria + Pogba i jazda ! :)

3

Tylko że na mecz koszykówki takich koszulek potrzeba 8 tysięcy a na Camp Nou 100 tyś :) Koszt ogromny :)

1

Argentyna gra dziś w nocy z Urugwajem ? 1:30 ?

0

Max 50 mln z Pogbe :)

14

http://www.maratonczyk.pl/content/view/2874/147/
http://www.maratonczyk.pl/content/view/2915/147/
Tutaj dwa świetne artykuły o tym jaki niesamowity twardy charakter ma Luis. Wspaniały Maratończyk i Triatlonista.

0

Jakby ktoś chciał na na profilu Rac1 FB jest do pobrania finał Ligi mistrzów w full hd z ich komentarzem. Niecałe 7 gb :)

0

Moim zdaniem sztab powinien zdecydować czy Douglas nadaje się czy nie bo oni widzą jak trenuje i czy coś z niego będzie a jeśli nie to sprzedać już teraz. Co do Martina to jeśli Douglas zostanie sprzedany to zostawić go bo do stycznia na PO będziemy mieć tylko Alvesa.

3

Ja się boje trochę tych wyborów.Wiadomo że jak Laporta wystartuje to wygra i kto wie czy nie będzie chciał zrobić rewolucji która jest nam nie potrzebna. Ja bym chciał żeby Bartomeu został. Wszystko świetnie się układa i zmiany nam nie potrzebne. Czego więcej wymagać od prezesa ?

0

Ciekawy jestem jak będzie wyglądał następy sezon. Stara gwardia wygrała wszystko po raz kolejny a nowi którzy nic jeszcze za bardzo nie wygrali czyli - Bravo,Ter Stegen, Mathieu, Rakitić, Neymar i Suarez już w pierwszym sezonie po za Neymarem wygrali wszystko i mam nadzieje że nie braknie motywacji!

0

A gdzie mu będzie lepiej ? Narobił cyrku teraz wygrali wszystko to zostanie.

0

W Lipcu lub Sierpniu :)

1

Moim zdaniem medale powinni dostać wszyscy którzy zostali zgłoszeni do rozgrywek Ligi Mistrzów.

1

Rakitić o ile się nie mylę to nic takiego nie obiecywał tylko koledzy z zespołu chcieli go ogolić. Prawda czy może coś przegapiłem ?

1

Kartony zawsze są zwinięte w rulon i przyczepione do krzesełka.

0

Pomalowali krzesełka czy o co chodzi ?

0

Berlinie nie będzie strefy.

36

Pięknie było by gdyby w finale każdy z naszej Trójcy strzelił minimum po 1 golu jak niegdyś zrobili to Pedro,Villa i Messi. Było by to najlepsze podsumowanie tego niesamowitego ataku

0

Piękne tło, świetny zegar. W ogóle trzeba przyznać że strona stoi na najwyższym poziomie. Pięknie to wszystko wygląda.

0

A ty byś go zabił jakbyś miał taką możliwość....?

10

Komentarz usunięty

0

0

Już nie mogę się doczekać tych dwóch spotkań ! Jeśli je wygramy to można powiedzieć że mamy autostradę do 6 pucharów. W SP Hiszpanii raczej spokojnie pykniemy Athletic tym bardziej że to dwumecz, potem pewnie Sevilla w SP Europy będzie trudniej ale raczej damy radę a w KMŚ to jak wiadomo że nie będzie problemów ! :)

4

Siać taki ferment w takim momencie sezonu to trzeba być nie poważnym. Chce odejść to nara jakoś Valdes czy Xavi takiego cyrku nie robili. A Alves nie dość że zachowuje się jak idiota to jeszcze robi łaskę i każe sobie czekać na decyzje bóg wie ile, zwodząc każdego za nos. Po co była ta konferencja skoro znów nie ogłosił decyzji ?

4

A mnie się podobają :)

2

Ma ktoś jakieś fajne foty zebrane w jedno miejsce z dzisiejszej fety po meczu?

0

Link do sopcasta. Jeśli macie w miarę neta to super transmisja tylko RUS :)
sop://broker.sopcast.com:3912/151888

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?