bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obyś miał racje :)
0
Dla mnie sezon zaczyna się dziś:)
0
Komentarz usunięty
0
Neymar akurat nie ma powodu aby odejść. Reus mógł się skusić po fatalnym sezonie w wykonaniu BvB a Ramos też po słabym sezonie Realu i w dodatku nie chcieli mu dać podwyżki a Neymar ma wszystko jak na razie :)
0
A za rok co ? Jak zawalą lige.
0
Chelsea traci 7 goli w 3 meczach to coś słabo ten The Bus. Za chwile mecz Everton- City i Obywatele powalczą o lidera, ciekawy mecz się szykuje :)
0
Tak wiem że dobył mistrza ale sam widzisz co się dzieje.Lubie Skorże i zawsze uważałem go za najlepszego trenera w naszym kraju ale jeszcze trochę a Lech zakończy pierwszą rundę w drugiej 8. Sam mieszkam w Poznaniu od roku i kibicuje Lechowi i jak dla mnie potrzebna jest zmiana. Ci kibice którzy tu są i całymi rodzinami udają się na stadion zasługują na sukces.
0
Jak Lech polegnie to myślę że Skorża powinien zostać zwolniony.
0
Linki będą przed meczem...
0
Bolt to by mógłby się przewrócić, poleżeć, wypić piwo i tak by wygrał. To niesamowite z jakimi predyspozycjami rodzą się niektórzy...
6
Ja bym dawał bany każdemu kto zapyta się gdzie obejrzeć mecz.Lub proponował bym aby admin zrobił newsa i tam napisał co i jak...
0
A jak ktoś chce wykupić konto premium to tutaj polecam :
http://www.sopcasthd.pl
3 zł przelewem na 3 dni i działa doskonale, testowałem kilka razy nawet podczas Gran Derbi.
0
Mi na futbolhd często cieło i był słaby obraz mimo internetu 15 mb/s chyba że premium...
0
Dopiero teraz się zorientowałem że gramy na wyjeździe... Masakra byłem pewny że gramy na CN w takim razie o 3 pkt będzie bardzo ciężko...
1
Komentarz usunięty
1
Widzę że pytania o to gdzie będzie można obejrzeć mecz to jakaś połowa wszystkich komentarzy więc podam wam moim zdaniem sposób dzięki któremu można obejrzeć z najlepszą jakością bo na stronach typu meczyki.pl jakość jest słaba. Pobieramy program Sopcast, następnie wchodzimy na fanpage https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts chwilę przed meczem koleś doda kilka linków do sopcasta. Kopiujemy link i wklejamy do Sopcasta i czekamy chwile aż się naładuje, jeśli link jest uszkodzony to próbujemy następny. Mam nadzieje że skorzystacie z tego i już skończy się ten spam. Pozdrawiam.
0
Jak dla mnie powinien zostać i być drugim zmienikiem dla Iniesty po Rafinhi :)
0
A jeszcze w weekend wszyscy się podniecali Borussia że niby tak rewelacyjne zagrali w pierwszej kolejce :D
0
Przed chwilą przeczytałem że Halilović ma trafić do Gijon, oby to nie była prawda..
0
Tylko zauważ że tego typu strony zawsze miały transmisje z canal plus więc teraz nie wiadomo jak to będzie.
0
https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts
Wchodzisz na ten fanpage, kopiujesz link z meczem, wklejasz go do sopcasta i oglądasz w super jakości o ile masz dobry net :)
0
Ludzie a Canal Plus już nie ma Ligi Europy ??
2
https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts
Jeśli ktoś jeszcze nie zna tego gościa to macie namiar.Koleś daje dobre linki na sopcasta.
0
https://www.facebook.com/SopCastHD?fref=ts
0
Tylko że Coutinho to jak Messi dla Barcy, Ronaldo dla Realu czy Hazard dla Chelsea więc bez szans na transfer.
0
SOPCAST
0
To bardzo proste.Pobierasz program i do niego tylko wklejasz link z meczem i juz masz.
0
Ja tam odkąd wyprowadzilem sie z domu na studia nie mam NC+ to cały sezon Barcy ogladam na sopcascie.Komentarz wprawdzie najczesciej RUS ale za to jakość jest super.Linki podaje taki koleś co ma fanpage na Facebooku.Tylko neta trzeba miec w miare dobrego.
3
Lewa obrona Maxwell i środek obrony Czyhrynski, i Atak Bojan warto o nich pamiętać :)
0
Też to robiliśmy na obozie. Polecam super zabawa :DD