1

Leo jaki zjarany :D

2

10 zł za mecz ?? To wychodzi 40-50 zł miesięcznie za tyle to możesz mieć cały pakiet w Netii i sporo innych kanałów.

0

Jeśli nic się zmieni to tak ale raczej długo to nie potrwa myślę że druga kolejka to max co możemy za darmo obejrzeć.

0

Wie ktoś czy może da się oglądać ten eleven w aplikacji tvn player? Bo na playstation mam taką aplikacje ale tego programu nie mogę znaleźć.

1

Cieszycie się co najmniej tak jakby to 5 drużyn z Ekstraklasy polskiej grało :)

0

No i mamy 5 drużyn z La Liga i myślę że cała 5 z dużymi szansami na wyjście z grupy no może Valencia z problemami.

0

Martial i Lemar nieźle chodzą w tym Monaco.

1

haha /jest monaco ! Bedą emocje !

0

Coś czuje że Monaco jeszcze powalczy.

0

Komentarz usunięty

0

Sprawdź sobie terminarz z tamtego sezonu i po kolei wpisuj mecze w YT .

0

Mam nadzieje że dziś Monaco trochę namiesza i obejrzymy fajny mecz mimo wszystko z końcowym sukcesem Valencii, może po karnych ?

6

To nie możliwe jak ludzie tych czasach się nie samodzielni. Co wy zrobicie gdy przyjdzie czas pójść do pracy??

0

W ogóle nie wiem jak można negocjować tydzień przed końcem praw do transmisji, to już pół roku temu powinna być sprawa wyjaśniona.

0

Dlatego że zapłacili grube miliony do tych praw.

12

Jakoś TVP potrafiła transmitować MŚ w Brazylii "charytatywnie"...

17

Nie wiem czemu jesteście tacy pewni że ten program pojawi się w Cyfrowym Polsacie. Jak dla mnie to po tym jakie polsat odwalił jaja z MŚ w Siatkówce w Polsce to ta stacja kojarzy mi się tylko z frajerstwem.

2

Pewnie jak NC+ lub Polsat nie wykupią te kanały to już nie będzie darmowy bo przecież wtedy nic nie zarobią.

0

I jeszcze napisz coś w stylu: " Szanujcie ten piękny polski język".
Szybko pisałem może się zdarzyć to nie dyktando....

0

Narazie to możesz oglądać nplayer.pl na kanałach Eleven. Tam masz najlepszą jakość i nie zacina. Tylko konto załóż na playerze lub zaloguj się przez fejsa.

0

Wie ktoś jaki jest całkowity koszt założenia TV z netii? Antena,montaż i dekoder ?

2

Tak teraz zauważyłem. To i tak lepiej niż 70 w NC+ :)

7

Mnie najbardziej śmieszą Ci wszyscy którzy mówią że wszystko jest w necie i po tam kupować NC czy coś innego. Czy Wy nie rozumiecie że nie nic lepszego niż usiąść sobie przed TV, 5 min przed meczem włączyć i oglądać sobie na dużym ekranie bez żadnych problemów? Sam od kiedy na studiach jestem muszę oglądać na laptopie i nikt mi nie wmówi że są takie transmisje że można podłączyć pod telewizor i będzie jakość jak na C , chociażbyście wykupili super-hiper premium na futbolhd czy gdzie kolwiek oglądanie jest jedynie znośnie, nie mówiąc już o wcześniejszym szukaniu transmisji i częstych problemach technicznych.

1

Z tego Co widzę to W Netii aby mieć te dwa kanały Eleven wystarczy miesięcznie zapłacić 30 zł. Ciekawe czy niedługo ta cena nie wzroście bo przecież w C+ było tak drogo.

0

Jeszcze nie wiadomo czy Eleven będzie w CP i nie wiadomo też w jakim pakiecie można będzie go mieć, czy w takim za 30 zł czy za 80+

2

Chłopie C+ nie miał kasy aby w ogóle wygrać ten przetarg a Eleven miało by ten kanał dać za free do naziemnej ?? Módlmy się żeby nie było takiej sytuacji że żeby mieć te kanały w jakiejś TV nie było trzeba płacić 100 zł, bo to że zaraz Eleven przestanie być darmowy to jest pewne. Ciekawe czy w ogóle za tydzień jeszcze za darmo obejrzymy mecz z Malagą.

2

Szkoda że takich zawodników jak David Silva, Coutinho, Isco czy Aguero nie udało nam się sprowadzić gdy zaczynali pokazywać swój potencjał bo teraz każdy z nich kosztuje powyżej 50 mln.

1

Fajnie jakby ten eleven był cały czas darmowy i można by było oglądać na playerze. Odpalę sobie player.pl na PlayStation i mogę oglądać hd na tv :)

0

Czyli co na ten moment można La Ligę oglądać z darmo na tym Eleven na playerze.pl ? Kto komentuje ?

0

Czyli to chyba Canal + przegrał tylko NC + nie zapłaciło francuzom

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?