bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Leo jaki zjarany :D
2
10 zł za mecz ?? To wychodzi 40-50 zł miesięcznie za tyle to możesz mieć cały pakiet w Netii i sporo innych kanałów.
0
Jeśli nic się zmieni to tak ale raczej długo to nie potrwa myślę że druga kolejka to max co możemy za darmo obejrzeć.
0
Wie ktoś czy może da się oglądać ten eleven w aplikacji tvn player? Bo na playstation mam taką aplikacje ale tego programu nie mogę znaleźć.
1
Cieszycie się co najmniej tak jakby to 5 drużyn z Ekstraklasy polskiej grało :)
0
No i mamy 5 drużyn z La Liga i myślę że cała 5 z dużymi szansami na wyjście z grupy no może Valencia z problemami.
0
Martial i Lemar nieźle chodzą w tym Monaco.
1
haha /jest monaco ! Bedą emocje !
0
Coś czuje że Monaco jeszcze powalczy.
0
Komentarz usunięty
0
Sprawdź sobie terminarz z tamtego sezonu i po kolei wpisuj mecze w YT .
0
Mam nadzieje że dziś Monaco trochę namiesza i obejrzymy fajny mecz mimo wszystko z końcowym sukcesem Valencii, może po karnych ?
6
To nie możliwe jak ludzie tych czasach się nie samodzielni. Co wy zrobicie gdy przyjdzie czas pójść do pracy??
0
W ogóle nie wiem jak można negocjować tydzień przed końcem praw do transmisji, to już pół roku temu powinna być sprawa wyjaśniona.
0
Dlatego że zapłacili grube miliony do tych praw.
12
Jakoś TVP potrafiła transmitować MŚ w Brazylii "charytatywnie"...
17
Nie wiem czemu jesteście tacy pewni że ten program pojawi się w Cyfrowym Polsacie. Jak dla mnie to po tym jakie polsat odwalił jaja z MŚ w Siatkówce w Polsce to ta stacja kojarzy mi się tylko z frajerstwem.
2
Pewnie jak NC+ lub Polsat nie wykupią te kanały to już nie będzie darmowy bo przecież wtedy nic nie zarobią.
0
I jeszcze napisz coś w stylu: " Szanujcie ten piękny polski język".
Szybko pisałem może się zdarzyć to nie dyktando....
0
Narazie to możesz oglądać nplayer.pl na kanałach Eleven. Tam masz najlepszą jakość i nie zacina. Tylko konto załóż na playerze lub zaloguj się przez fejsa.
0
Wie ktoś jaki jest całkowity koszt założenia TV z netii? Antena,montaż i dekoder ?
2
Tak teraz zauważyłem. To i tak lepiej niż 70 w NC+ :)
7
Mnie najbardziej śmieszą Ci wszyscy którzy mówią że wszystko jest w necie i po tam kupować NC czy coś innego. Czy Wy nie rozumiecie że nie nic lepszego niż usiąść sobie przed TV, 5 min przed meczem włączyć i oglądać sobie na dużym ekranie bez żadnych problemów? Sam od kiedy na studiach jestem muszę oglądać na laptopie i nikt mi nie wmówi że są takie transmisje że można podłączyć pod telewizor i będzie jakość jak na C , chociażbyście wykupili super-hiper premium na futbolhd czy gdzie kolwiek oglądanie jest jedynie znośnie, nie mówiąc już o wcześniejszym szukaniu transmisji i częstych problemach technicznych.
1
Z tego Co widzę to W Netii aby mieć te dwa kanały Eleven wystarczy miesięcznie zapłacić 30 zł. Ciekawe czy niedługo ta cena nie wzroście bo przecież w C+ było tak drogo.
0
Jeszcze nie wiadomo czy Eleven będzie w CP i nie wiadomo też w jakim pakiecie można będzie go mieć, czy w takim za 30 zł czy za 80+
2
Chłopie C+ nie miał kasy aby w ogóle wygrać ten przetarg a Eleven miało by ten kanał dać za free do naziemnej ?? Módlmy się żeby nie było takiej sytuacji że żeby mieć te kanały w jakiejś TV nie było trzeba płacić 100 zł, bo to że zaraz Eleven przestanie być darmowy to jest pewne. Ciekawe czy w ogóle za tydzień jeszcze za darmo obejrzymy mecz z Malagą.
2
Szkoda że takich zawodników jak David Silva, Coutinho, Isco czy Aguero nie udało nam się sprowadzić gdy zaczynali pokazywać swój potencjał bo teraz każdy z nich kosztuje powyżej 50 mln.
1
Fajnie jakby ten eleven był cały czas darmowy i można by było oglądać na playerze. Odpalę sobie player.pl na PlayStation i mogę oglądać hd na tv :)
0
Czyli co na ten moment można La Ligę oglądać z darmo na tym Eleven na playerze.pl ? Kto komentuje ?
0
Czyli to chyba Canal + przegrał tylko NC + nie zapłaciło francuzom