0

Cesc wraca do swojej formy
AGAIN

0

Cesc wraca do swojej formy

0

Dopóki Ossasuna się nie zmęczy będzie ciężko.

0

Ja bym wystawił najsilniejszy skład bo w Ossasunie jest zawsze ciężko a odpocząć dałbym w meczu z Milanem bo w LM i tak już mamy prawie że zapewnione wyjście z grupy a w Lidze każdy stracony punkt to jednak duży problem.Taka moja,może lekko kontrowersyjna opinia.

0

A ja mimo wszystko strasznie się obawiam tego GD.Nie wiem dlaczego może to przez te ostatnie słabe mecze z nimi? Nie mam pojęcie ale jeśli wygramy to ogromny spadnie mi kamień z serca.

0

Było trzeba kupić Sakho.Ja też liczę na Mangale.

0

Co ty gadasz mecz na Canal plus Family :)

0

Mi się marzy Thibaut Courtois ale nawet w Fifie 13 nie dało rady go wyciągnąć z Atletico ;/

0

Czekamy Puyol!! Największy kapitanie na świecie !!! Mam nadzieje że pokażesz Pique jak się walczy i gra w obronie. Tarzan come back !

0

My z atletico gramy chyba w przed ostatniej kolejce tej rundy.Ciekawe czy do tego momentu nadal będą tak grać.Szczerze wątpie.

0

ech i znów costa

0

Mówisz tak po 2 miesiącach ?

0

Podniecacie się tak Atletico a na tablicy wyników 0-0 ;)

0

Czemu nie działa kariera?

0

A ja ci powiem że frajda.Mam Fifę 13 na PS3 i gram tylko w karierę jakoś do trybu online nie mogę się przekonać.Fife 14 kupię jak ceną zejdzie do 60-80 zł:)

0

Kup oryginał :)

0

Trzeba przyznać że 8 wygranych na 8 możliwych to robi ogromne wrażenie.Teraz najważniejsze jest aby zdobyć 3 pkt na wyjeździe z Ossasuną i podejść do spotkania z Realem z kompletem punktów.Mimo tak fantastycznej passy Barcelony trudno mi powiedzieć coś o tym na ile tytułów nas będzie stać bo nie graliśmy z żadną naprawdę silną ekipą.Jeśli w dobrym stylu pokonamy Milan i Real to będzie oznaczało że naprawdę Martino zrobił kawał dobrej roboty i będziemy faworytami w walce o każdy tytuł.

0

Oj coś czuje że zaraz będzie jakiś konflikt z Leo

0

Villa za tą radość ma u mnie wielki minus zachował się jak zwykły najemnik.

0

Co do gry Neymara w pierwszym składzie to nie byłbym taki pewny.Po wczorajszym meczu nie ma najmniejszych powodów aby posadzić na ławce Pedro czy tym bardziej Alexisa.

0

Thank You Very Much :))

0

Why,Why Tata why? :(

0

Where is Iniesta,Ney and Alba : >

0

Chodzi mi o konkretną stronę która była tutaj podana gdy grali z Santosem.Trudno to zrozumieć?

0

Dzięki.Ale mi chodzi o tą konkretną stronkę na której był ten mecz ponieważ tam mi działał bardzo dobrze bez zacinki.

0

Witam ! Pamięta ktoś na jakiej stronie pokazywany był mecz z Santosem? Chodzi mi o tą stronę co była podana na stronie fcbarca.com. Proszę o link :)

0

No to super bez stopera ;/ To prawda że są ludzie którzy mogą grać na obronie i nawet jest ich sporo tylko trzeba zadać sobie pytanie czy oni są wstanie grać na wysokim poziomie? Moim zdaniem na ten moment nie mamy na środku obrony ani jednego klasowego zawodnika.

0


"Skoro zaszedłeś już tak daleko, dlaczego biegasz do każdej piłki jak opętany?"Chyba ten dziennikarz nie oglądał jego gry w ostatnim sezonie.

0

Klub płaci ogromne pieniądze za zawodnika więc normalne jest że piłkarz jest ich własnością.

0

http://www.aukcjoner.pl/gallery/014025518-4.html#I4
Co myślicie i tych koszulkach ? Wiem że repliki ale wyglądają dość ciekawie jak na swoją cenę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?