bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajne ale mimo wszystko te z 2010-11 były najlepsze !
0
A co jeśli nie daj Boże znów wróci choroba Tito ? Roura będzie nas prowadził?Mimo wszystko powinniśmy się pożegnać z Tito ;/
0
9e0r9e
Oni zatrudnili Guardiole bo Jupp odchodzi na emeryturę i tylko dlatego. Nie pisz głupot.
0
"Nie zdziwiło mnie zdecydowane zwycięstwo Bayernu"Dokładnie to samo powiedziałem po końcowym gwizdku.
0
Ma ktoś skrót z tego meczu?
0
kibicbarsyod2012
Słaby mecz można grać z Mallorcą czy Ossasuną a nie na Boga 3x z Realem Madryt(odpadnięcie z PK) i w półfinale LM !
0
Fajnie jakby Leo był namalowany na pudełku od H&S i można by było kupić w Polsce ;d
0
kibicbarsyod2012
A ty pewnie jesteś poważnym człowiekiem po studiach prawniczych który uważa że nie potrzeba żadnych zmian?
0
Największym błędem było to że pozwolili odejść Guardioli.Mówiło się że Guardiola dał warunek że zostanie ale chce sprzedać zawodników którzy się nie starają między innymi Fabregasa,Alves.Rossel obawiał się reakcji kibiców i nie pozwolił na to i w ten sposób stracił człowieka który był gwarantem sukcesów i pięknej gry.A teraz Bayern nas leje 4-0.Pytam się jak można na tak wyrównanym poziomie tyle przegrać?? Wie może kiedy ostatnio jakaś drużyna w półfinale przegrała mecz 4-0? Jeśli tak proszę o napisanie tego.
0
Potrzebujemy trenera z prawdziwego zdarzenia !
Marzy mi się Jurgen Klopp !
0
A i do tego dochodzi chyba na pół zdrowy Leo który sobie chodził jak na spacerze.Tito mówi że Leo robi strach przeciwnikom samom obecnością na boisku. A jak się okazało Bayern nie wiele sobie z tego zrobił.
0
Wczoraj nic nie pisałem bo był taki tłok że ciężko było się dopchać więc powiem teraz.Po pierwsze brak trenera.Tito nie jest człowiekiem który potrafi prowadzić tak wielką drużynę.Stoi bezradnie przy ławce i wygląda jakby był tam z przymusu,zero jakiejkolwiek reakcji i charyzmy ale dajmy mu jeszcze rok po wiemy że był chory i nie mógł całego roku przepracować.Po drugie za mało ludzi w ofensywie wczoraj były sytuacje gdzie graliśmy 3 na 6.Xavi mocno cofnięty,Leo się wraca do środkowego koła i nie ma kim grać w przodzie.Po trzeci fatalna gra skrzydłowych.Zobaczcie jak gra prawdziwy skrzydłowy Robben.Wchodzi szybko kiwa ludzi i strzela gola.A u nas Pedro,Alexis nie potrafią wygrać pojedynku tylko wrzucają górne piłki na Leo który jest niższy o 25 cm od stoperów.Po 4 obrona.Tutaj nie ma co dużo gadać potrzebujemy dwóch nowych solidnych stoperów i tyle.Co do rewanżu to mimo wszystko wierze w awans bo nigdy w tą drużynę nie zwątpię.Vamos!
0
Wiecie co jest najdziwniejsze? To że ten wynik mnie zupełnie nie dziwi.Pierwszy raz w życiu odszedłem od TV podczas meczu Barcelony.
0
Lucas92
Z całego serca chciałbym abyś miał racje.Ale patrząc na mecz z Mallorcą 5-0 bez Leo i mecz z PSG bez Messiego widać jednak różnice poziomu i że w lidze dajemy rade a w LM kompletnie nie.
0
LeB
Dobrze wiesz jak nasza gra wygląda bez Leo :)
0
obaster
Przecież to nie jest koszulka piłkarska ;x
0
Pique weź się w garść !
0
Jeśli Leo nie będzie gotowy na 100 % to nie najmniejszych szans i możemy tylko liczyć na najmniejszy wymiar kary.Myślę że zgodzą się zemną nawet Najwierniejsi kibice i optymiści.
0
Było by pięknie świętować mistrzostwo już za tydzień ;)
0
Przemek7128
Piłka to jest taki sport gdzie każdy ma szanse wygrać z każdym przy różnych okolicznościach (nie licząc naszej reprezentacji) więc to że drużyna numer 1 przegra z drużyną 100 to nie jest coś niesamowitego.
0
A Bayern wczoraj wygrał 6:1 ;/ Ogląda ktoś regularnie ich mecze ?? Naprawdę oni tak wszystkich leją ?
0
kibicbarcy678
Wiara matką głupich.Ja zdecydowanie wole obiektywne ocenianie naszych szans.
0
Jak to Messi może nie zagrać w Monachium? Przecież już był prawie gotowy na PSG a teraz minął ponad tydzień i Leo nadal nie jest gotowy? ;x
Jeżeli nie zagra 90 min w pełni zdrowy to nie będzie nas na Wembley.Myślę że nikt w tym momencie nie powie mi że bez Leo jesteśmy wstanie wygrać z kimś po za Mallorca,Leveante...
0
Alexis out Neymar in.A jeżeli nie tak to Neymar nie przychodzi a Alexis zostaje.Nie możemy sobie pozwolić żeby mieć aż tylu napastników w razie przyjścia Neymara (Pedro,Messi ,Villa,Tello,Neymar)
0
Mam nadzieje że utrą im i tym wszystkim marnym dziennikarzom który podniecają się tym Bayernem jakby od 5 lat wygrywali co roku LM. Visca el Barca y Visca Catalunya !
0
Mnie najbardziej denerwuje Pique po prostu drewno w najlepszej postaci.Te jego ruchy jakby ważył 150 kg i braki techniczne denerwują mnie na maxa już nie mogę na niego patrzeć.I do tego jak coś odwali to odrazu sobie pociąga skarpety pod same uda jakoby miało mu to pomóc w grze.
0
barneyos
Tylko że Juve w pierwszym meczu dostało bramki po błędach Buffona a przy drugiej do tego był chyba spalony.
0
Do czego to doszło że kibice Bayernu mówią że Barca to najlepszy możliwy rywal.Gramy aż tak słabo?
0
kacek211
Nie wiem jak ty ale ja lubię pieski :)
0
Xavi - 96 podań.W książce Barca za Kulisami najlepszej Drużyny na świecie był jego cytat że jak w meczu nie zaliczy przynajmniej 100 podań to jest wściekły i jest gotów pozabijać wszystkich w szatni.Chyba coś w tym jest po po końcowym gwizdku nerwowo kręcił głową.Współczuje chłopakom w szatni.