bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i co panowie co nam dał villa ?
0
nie myślałem że kiedyś to powiem ale carles wielki kapitanie odpusc sobie :-(:-(
0
christo
Doczytałem książkę dokładnie i Pep nakazał aby piłkarze solidnie uczcili sukces.Może później wrzucę fragment z książki.I do tego nie polecieli zaraz po libacji na finał z MU tylko było to jakieś 2 tyg przed finałem. ;) :)
0
Jak dla mnie jest to wielce prawdopodobne.Ale czy to źle że PEP chciał ich kontrolować? Na takim poziomie takie akcje Pique nie powinny mieć miejsca lecz jak wiadomo każdy jest człowiekiem.A co ciekawe czytałem książkę "Barça. Za kulisami najlepszej drużyny świata" i ktoś tam opowiadał że po ostatnim meczu ligowy po zdobyciu mistrzostwa Hiszpanii sezon 2010/11 przed finałem LM z MU Pep wręcz nakazał przez 2 dni balować piłkarzom i lać alkohol strumieniami.
0
Te stroje to były zajebiste...
0
I do tego jeszcze dochodzi jeden aspekt gdy obrona przez większość meczów przez 80 % tylko sobie "stoi" bo my mamy piłkę to gdy już zaatakują to wtedy tracimy gole z "dupy'' bo obronna jest nie przygotowana.
0
Jak już kiedyś pisałem tracimy gole bo co mecz gramy innymi obrońcami.Obrona to najtrudniejsza formacja do zgrania a u nas co mecz to inna.I jeszcze jeden czynnik który sprawia że tak się dzieje.W sezonie 2010-2011 gdy traciliśmy mało goli po lewej grał Abidal który mało się włączał do przodu i doskonale czyścił a teraz mamy dwóch ofensywnych bocznych i często się tak dzieje że zapominają wrócić do obrony.
0
Valdes,Alba,Puyol,Pique,Alves,Busquets,Iniesta,Xavi,Tello,Villa,Pedro
Taki bym widział skład na Milan.Potrzeba nam szybkości na skrzydłach dlatego Iniesta na środek a Tello na na bok Cesc na ławkę.Taki skład bym chciał zobaczyć na Real.Lecz pewnie zobaczymy identyczny skład jak z Milanem ;/
0
poeticus1/2
Trenera na miesiąc ? Chyba nawet trener z 2 polskiej ligi na taki kontrakt by nie przystał.
0
Może następnym razem redaktorzy tej strony pomyślą dwa razy zanim będą coś pisać.Ja doskonale pamiętam jak na początku stycznia było kilka newsów jak to szybko Tito wrócił do futbolu a tu nagle wypada na 3 miechy.Po co były tamte informacje ?
0
Humory dopisują bo czemu by nie ?Przegrali mecz nie po raz pierwszy i nie ostatni.A tak po za tym mają kupę kasy i wszystkiego w brud więc mogą się tylko cieszyć.Nawet gdy przechodzą ciężkie kontuzje to co chwile wysyłają fotki z i ucieszoną facjatą. A to wszystko dzięki kasie.Moja trochę kontrowersyjna wypowiedź ale takie jest moje zdanie w tym temacie.
0
Co by tu nie mówić jestem więcej niż pewny że strzelimy te 3 gole tylko to co jest najgorsze boje się że stracimy a o 4 gole nie będzie łatwo.Główny cel to 2-0 do przerwy.W ostatnim meczu na CN potrafiliśmy strzelić 3 gole i do tego dość szybko więc myślę że teraz też powinno być OKEY. Visca el Barca !
Teraz trzeba utrzeć nosa RM w CDR i pokonać Seville. Naprzód Barcelono !
0
Wczoraj za brakło skrzydeł.Nie miał kto rozciągać gry.Tak jak mówiłem Iniesta na skrzydle to połowy Iniesty ze środka.
0
Najgorszy mecz Barcelony od jakiś 5 lat.Czy ktoś pamięta mecz w którym Barca nie oddała ani jednego poważnego strzału na Bramkę ? Brak zaangażowania to główny powód.Widzieliście jak Milan dzisiaj biegał ? A my ? Na co oni do cholery czekają? Kiedy wraca Tito? Przed rewanżem jesteśmy w sytuacji do dupy.Musimy strzelić 3 bramki i nie stracić a nie jednej.Do tego mecze na zero mamy raz na 10 spotkań. Ciężko to widzę.
0
Hech to w Ekstraklasie u nas nawet nie raz nie ma tylu kibiców na "domowym stadionie" ;d
0
Skład idealny lecz jest jedno ALE.Jest jeden problem Iniesta radzi sobie dobrze na lewej stronie ale więcej daje w środku.Prawda jest taka że Skrzydłowy w formie np Villa czy Alexis więcej by nam dał na tej pozycji.Pamiętamy jak grało MVP.Tylko jest jeszcze jedna rzecz Cesc Fabregas. Jeżeli Iniesta miałby grać w środku to Cesc na ławkę a trzymać takiego zawodnika na ławce to grzech. Więc się teraz zastanówmy po co nam Neymar? Jeśli by przyszedł to gdzie będzie Fabregas ? Na ławce ?
0
Tak na bokach obrony nie ma miejsca bo mamy Albe,Adriano,Alvesa i Montoye.Ale pamiętacie jakie wspaniałe mecze grał Abidal na środku obrony? Wręcz było odkryciem Pepa na tej pozycji.
0
A jeśli Bojan po tym sezonie do nas wróci to będzie miał ilu letni kontrakt z nami ?
0
MsScarlettkLove
Nudniejszy nie oznacza gorszy ;)
0
Ach czujecie już te emocje przed meczem?! Ja już nie mogę się doczekać ! :)
0
Już dajcie spokój z Villa.Trener zdecydował że David nie jest gotowy na pierwszy skład i koniec dyskusji.
0
Jakoś Guaita mnie nie przekonuje zdecydowanie wolałbym Courtoisa zobaczyć u nas lub tego ter Stegena.
0
I jeszcze trzeba dodać że to pokazuje jak wielkich piłkarzy ma Barcelona że taki Villa nie mieści się w składzie.
0
No cóż tak bywa.Trochę szkoda ale jeśli chcemy sprowadzić Neymara to jest to konieczność. Będziemy pamiętać te 2 gole z Realem (5-0) i ten cudowny gol z MU :)
0
I znowu rotacje w obronie dlaczego nie może być Puyol?
0
szkoda tej porażki z realem s perspektywa przewagi 21 punktów nad madrytem była by wspaniala
0
ak donosi Mundo Deportivo, Zubizarreta poinformował dziennikarzy gazety, że Vilanova zostanie w USA nie do końca lutego, a do KOŃCA MARCA!
0
zagrali tak jakby nie chcieli wygrać i do tego te sety xaviego i pedro jak oni tego nie wpakowali ? A i panie szpakowski pakuj się bo wstyd.
0
qwqw
Gdyby kibice byli tak wielcy chociaż w 1/4 jak ten klub.
0
Pieprzyć wszystkich bezmózgów z Madrytu ! Największa Barca w historii da lekcje pokory białym ! Visca el Barca !