0

Pieprzyć wszystkich bezmózgów z Madrytu ! Największa Barca w historii da lekcje pokory białym ! Visca el Barca !

0

Już kiedyś mówiłem żeby admini wzięli jakieś 2-3 osoby do tego aby banowali bezmózgów ale oczywiście nikt na to uwagi nie zwrócił i robi się jeden wielki burdel.

0

A Dariusz Szpakowski sam komentuje ?

0

Kur** śmiech Valdesa mnie zabija ;D Jak mu nie żal rozstawać się z taką ekipą.

0

Song u nas to zupełnie inny piłkarz.Zdecydowanie defensywny pomocnik nie to co w Arsenalu gdzie potrafił dograć piłkę prawie jak Xavi. Zawiodłem się trochę.

0

No i zapomniałem że Pinto gra więc on za Valdesa

0

Valdes Alba Pique Puyol Alves Busquets Xavi Fabregas Iniesta Messi Pedro
Tak powinien wyglądać skład ewentualnie Villa za Fabsa a reszta bez zmian !

0

Ja się tylko modle żeby w obronie zagrali solidnie bo to co się teraz dzieje to mała głowa. Alba-Puyol-Pique-Alves to powinna wyglądać nasza obrona !
Nie wiem czemu Tito robi ciągłe rotacje a to Adriano a to Masche.Obrona to najtrudniejsza formacja a ciągłe zmiany dają zły efekt.Drużyna powinna grać jedną obroną przez 20-25 meczy i po takiej ilości można dać odpocząć jednemu z zawodników.A nie co mecz jest zmiana Masche za Puyola czy za Pique. Czemu się tak dzieje ?? Puyol nie ma siły żeby zagrać kilka meczów pod rząd ?

0

Wenger: Nie będzie transferu Villi lub Beckhama
transfery.info

0

Ale niektórzy pier****.Nie za dużo tej pokory ? Real gra bez 5 kluczowych piłkarzy a wy mówicie że to i tak Real?Gdyby przyjechał tutaj Real C też byście mówili że to Real i to oni są faworytami ? Nie ma co się oszukiwać Real jest osłabiony na maxa i jeśli nie wygramy chociaż dwoma golami to będzie porażka.

0

TRANSMISJA ONLINE NA TVPSPORT.PL!
Najlepsze jakość,nie tnie.

0

Eric wróci szybciej niż Kubica do F1. Eric powodzenia i wszystkiego co najlepsze ! :)

0

Jeśli ktoś szuka dobrej transmisji to polecam tą na stronie TVP Sport.

0

Dziwne że taki rzeczy akurat przed meczem z Barcą...

0

Zakończenie kariery Puyola to będzie bardzo smutna chwila ;/

0

Ma racje ale miejmy nadzieję że Barca do tego nie dopuści ! :)

0

A tu Barca wszystkich zaskoczy i postawi na wychowanka tak jak było w przypadku Guardioli.Każdy pisał jakiego to Barca nie zatrudni trenera a tu został Tito i całe szczęście ;)

0

Może rzeczywiście chce iść za Guardiolą do Monachium.Wydaje się to nie możliwe bo przecież tam jest bardzo dobry Neuer ale tak sobie przypomniałem że kibice Bayernu chyba go bardzo nie lubą (chyba za gre dla Schalke ? Ale nie jestem pewien) i tu być może Pep będzie się chciał go pozbyć i postawić na swojego zaufanego człowieka ? Kto wie ale jeśli jest inny powód to nie mam pojęcia jaki to może być.Przecież on tu jest wychowankiem gra tyle lat i nigdzie indziej nie będzie miał takiej szansy na tytuły.Bardzo dziwna sprawa.

0

Co mu strzeliło do tego łba !?

0

Czyli latem trzeba wydać sporo kasy na nowego bramkarza.Ja bym widział De Gea

0

Kurde ale mi się smutno zrobiło ;(
Mimo że Victor bronił różnie bronił to go uwielbiałem ;/ Tyle czasu tu spędził że szkoda że odchodzi.Może chce iść za Guardiolą do Monachium może się dogadali ?? Chociaż to wydaje się nie możliwe bo tam jest wspaniały Neuer.Nie wiem co mu odwaliło ! Gdzie będzie miał lepiej !!??

0

Ja bym go widział w city.Tam jest wszystko żeby zbudować wielki klub a czy to ważne czy pieniądze są od szejkow czy od pana bogdana z pod sklepu ?Widzę że wszyscy chcą go do Arsenalu a tam jest taki zarząd że nic się nie wygra.Wenger też jest świetnym trenerem i nic nie daje rady wygrać.Chcecie żeby Pep poszedł jego droga ??

0

duch toma joad
Nie zrozumiałeś mojego pytania.
Pytam się czy będzie można ten mecz oglądać na ich oficjalnej stronie bo nie mam TVP Sport.

0

Tak patrząc to Baines,Fellaini,Toure,Zabaleta i Vertonghen są dużo słabsi od ich odpowiedników z La Liga PL nie ma szans.

0

Trochę nie na temat ale mam pytanie.Wiecie może czy można na oficjalnej stornie TVP Sport oglądać mecze na żywo,to znaczy dzisiejszy mecz Barcy ?Bo nie mam TVP Sport a pamiętam że jak była Copa America to na ich stronie można było oglądać czy teraz jest podobnie ?

0

Zauważyłem że jak ktoś wypowie dobrze na temat Barcy lub jakiegoś naszego piłkarza to jest od razu super piłkarzem/człowiekiem.Ciekawe jakby Grzesiek Rasiak napisał że uwielbia Barce to czy też byście chcieli go ujrzeć w naszych barwach ?? :D A tak ogólnie lubię Sergio i szkoda że nie trafił do nas wcześniej ;)

0

Leo ma tyle kasy że może sobie kupić wszystko.Więc wielka pensja nie jest go w stanie przekonać bo po co mu więcej ?

0

Co do Guardioli to wszystko zależy od tego jak długo Tito będzie musiał odpocząć.Jeżeli to będzie krótszy okres czasu niż 6 miesięcy to nie wierze że Pep do nas przyjdzie np. na 2 czy 3 miesiące ;)

0

Ludzie piłkarze i trenerzy rywalizują na boisku ! Jestem pewien że Mou i cała reszta zachowuje się jak się zachowuje na na boisku a po za nim każdy życzy sobie zdrowia i sport schodzi na daleki plan ! :)

0

Xavi6
Bez talentu od Boga to nawet La Masia by nic nie pomogła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?