0

Ciekawe czy dokleją Songa do tego tunelu;D

0

Jednak bez Puyola ? ;>

0

Od razu poczułem się pewniej.

0

Najważniejszych się nauczył

0

Mamy masche i pique nie widzę problemu.

0

marek1078
Gdybym tylko miał okazje to bym mu powiedział ! :)

0

Gaspar
Nie potrafię mieć szacunku dla człowieka który nie ma do nas i nie tylko ani trochę szacunku.

0

slawmm
Też nie rozumiem ale widocznie niektórzy chcą pod publiczkę pokazać współczucie

0

"Jestem ciekawy co by zrobili gdyby przeczytał to np . Pepe i podszedł do takiego cwaniaczka :DD gdyby oczywiście zrozumiał ."...Mówiłeś coś o dzieciakach....?

0

MichasMichas
Przed GD 2 lata temu gdy było 5-0 też raczej nikt nie przypuszczał że tak się skończy a jednak zlaliśmy Real więc proszę cię poczekaj do meczu i zobaczymy jaki będzie wynik a nie obrażasz ludzi.

0

Mi się osobiście marzy 6-2 tak jak to zrobił Pep podczas swojego pierwszego GD pięknie by było gdyby Tito dokonał tego samego

0


Ma ktoś jakieś wątpliwości co do stanu jego mózgu ?

0

Przepraszam że będę chamski ale w jaki sposób ten człowiek mógłby sobie uszkodzić mózg?

0

Ja zacząłem kibicować Barcie od sezonu kiedy przegraliśmy dwu mecz Chelsea to był chyba rok 2004.

0

Myślę że przy swoim wzroście Messi gra fantastycznie głową.

0

A co do sprawy Pepe to i tak do końca nie wierze.A po za tym my musimy zagrać swoje i tyle ale nie ma co ukrywać że Leo będzie mógł sobie ostro po jeździć po Albiolu.

0

Nie wiem czym wy się przejmujecie grała Barca B z drużyną która gra w Seria A i walczyli jak równy z równym więc myślę że było OK :)

0

nowy19pl
Co ty gadasz wczoraj grali mecz ligowy i dzisiaj optymalny skład ?Wiesz że w czwartek gramy z Realem??Villa powinien zagrać sporo reszta to rezerwa.

0

Biała koszula ?

0

Mnie tylko dziwi dlaczego (oczywiście dobrze dla nas)Arsenal dał go nam co tu dużo mówić za grosze?

0

A co do meczu z Realem myślę że będzie dobrze.Najważniejsze żeby nie stracić bramki i być może Pepe u nich ale wątpię nawet gdyby miał zagrać z chełmem na głowie to będzie grać

0

Al FCB
Może i tak ale jest wiele takich drużyn w Lidze gidze Tello będzie sobie radził i dzięki temu da odpocząć któremuś ze skrzydłowych.A tak po za tym to mamy potężną kadrę i jeszcze jak dołączy Song to ławką będzie baardzo mocna : Thiago,Fabregas,Song,Villa/Pedro,Tello,Adriano,Masche/Puyol ahhh

0

Myślę że Tello zamknął wszystkim buzie.Dobry mecz dobranoc !!:)

0

miki998877
Coś ci się pomyliło od kiedy Abi gra na PO ?

0

kandale1
A przed transferem mówi że te najlepszy DM na świcie

0

Song pilkarzem FCB !!!

0

I Bardzo dobrze.

0

Na kanonierach już kila osób napisało że Song dzisiaj przejdzie testy medyczne u nas??Wie ktoś coś na ten temat?

0

Songa nie ma w składzie oraz na ławce rezerwowych na mecz z Sunderlandem wygląda na to że na 99% będzie u nas!!uff

0

mesi8191
Hulk to moje małe marzenie szkoda że w tym okienku u nas się nie zjawił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?