bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wróci Eric wróci
0
Tito kiedyś się uśmiechnie ?? Cały czas kamienna twarz ;D
0
LucasParis
To konto co napisał że Barca kupuje Neymara jest fałszywe też to widziałem.Na tym koncie wstawiane są czasem zdjęcia CR więc myślę że Cesc takich rzeczy nie robi :D
0
whitew
Nie sądzę żeby Ozil,Alonso, czy Ramos byli lepsi od Messiego i Andresa nie mówiąc już o Casillasie bo to zupełnie inna bajka.
0
misiek112
Nie mówię że nic nie robią ale wiadomo że ktoś z trójki Ronaldo,Messi i Iniesta dostaną złotą piłke ;)
0
Co z tego że jest 7 z Realu jak tylko Ronaldo się u nich liczy.A u nas może i 4 ale za to Messi i Iniesta się liczą
0
Co tak właściwie jest Cuence i Thiago ??
0
Szkoda że nie zagramy z Juve zawsze im sympatyzowałem.Fajnie że wrócili na tron w Seria A i może zmierzymy się z nimi w LM fajnie by było.
0
milker
Jego matka
0
niewazne
Darzył ją wielkim szacunkiem ponieważ zaprowadziła go na trening i o ile się nie mylę namówiła trenera żeby Leo mógł trenować ze starszymi.Chyba tak było w biografii ale już dokładnie nie pamiętam
0
To już na Martineza nie mamy szans ?? Jak nie to może spróbujmy odzyskać Oriola Romeu?
0
Hahahaa nie mogę z Pinto ale poza pod prześcieradłem :D:D
0
Droga Redakcjo czemu 80Ronaldinho90 nie został jeszcze zbanowany !? Może przydało by się przyjąć kogoś kto zajął by się banowaniem ;> ?
0
Ci którzy nie przekonają Tito powinni zostać wypożyczeni i wrócili by ograni.
0
Dinio
Akurat ta piosenka jest zajebista ! :D
0
Nie rozumiem tego wielkiego "buuummm" na Neymara.
0
czarnyt2309
A mi się wydaje że udajesz "wielce dorosłego i mądrego" a tak na prawdę chodzisz do gimnazjum ;)
0
czarnyt2309
Tobie zalecam to samo
0
Misiowaty98
Z całym szacunkiem ale zmień dilera
0
Widać że Leo się zmienił już nie jest tak nie śmiały.Czytałem w tej jego biografii że Leo podobno gdy był młody zachowywał się jak dziecko z Autyzmem (bardzo nie śmiały) ale jak widać nie przeszkodziło mu to w zostanie najlepszym piłkarzem w historii !:)
0
Zobaczymy w jakiej formie Villa będzie w tym sezonie jeśli wróci do swojej formie to Neymar nam nie potrzebny ale jeśli nie to za rok strać się o Brazylijczyka.
0
Droga Redakcjo wiadomo coś jak stoi sprawa z transferem Martineza?
0
Mamy w poniedziałek 16 lipca a Villa jeszcze nie jest na 100% zdrowy???
0
Santana10
Chciałbym mieć ale jak patrze na ich zachowanie to nie potrafię i jeszcze jak sobie przypomnę ja JM ciekał jak poier****** po CN jak Inter nas wywalił z LM to szlag mnie trafia
0
DamianWST
Pokory mam wystarczająca dużo ale nie dla "Królewskich" Jak to powiedział Christo Stoiczkow :"Szybko zrozumiałem na czym polega rywalizacja Katalonia – Madryt. Trzeba wybrać, albo jesteś z nimi albo z nami. Jeśli trzymasz z Barçą, Real to Twój wróg. Ja wybrałem Barcelonę!"
0
Myślę że się zgodzi.Podoba mi się ta polityka kupowania Hiszpanów !
0
sanchezalexis
http://allegro.pl/nike-polo-fc-barcelona-419900-451-w-roz-s-hit-i2458046786.html takie coś jest ;)
0
SvRandom
Sanchis 34
Za dużo Respektu ! :) Pamiętajcie my jesteśmy Barca !
0
sanchezalexis, 0
Są takie ale niebieskich nie widziałem tylko szare i żółte ! :)
0
OOO taaak ale zajebiście i to na CN Ołlł jeee Vamos !