0

Wróci Eric wróci

0

Tito kiedyś się uśmiechnie ?? Cały czas kamienna twarz ;D

0

LucasParis
To konto co napisał że Barca kupuje Neymara jest fałszywe też to widziałem.Na tym koncie wstawiane są czasem zdjęcia CR więc myślę że Cesc takich rzeczy nie robi :D

0

whitew
Nie sądzę żeby Ozil,Alonso, czy Ramos byli lepsi od Messiego i Andresa nie mówiąc już o Casillasie bo to zupełnie inna bajka.

0

misiek112
Nie mówię że nic nie robią ale wiadomo że ktoś z trójki Ronaldo,Messi i Iniesta dostaną złotą piłke ;)

0

Co z tego że jest 7 z Realu jak tylko Ronaldo się u nich liczy.A u nas może i 4 ale za to Messi i Iniesta się liczą

0

Co tak właściwie jest Cuence i Thiago ??

0

Szkoda że nie zagramy z Juve zawsze im sympatyzowałem.Fajnie że wrócili na tron w Seria A i może zmierzymy się z nimi w LM fajnie by było.

0

milker
Jego matka

0

niewazne
Darzył ją wielkim szacunkiem ponieważ zaprowadziła go na trening i o ile się nie mylę namówiła trenera żeby Leo mógł trenować ze starszymi.Chyba tak było w biografii ale już dokładnie nie pamiętam

0

To już na Martineza nie mamy szans ?? Jak nie to może spróbujmy odzyskać Oriola Romeu?

0

Hahahaa nie mogę z Pinto ale poza pod prześcieradłem :D:D

0


Droga Redakcjo czemu 80Ronaldinho90 nie został jeszcze zbanowany !? Może przydało by się przyjąć kogoś kto zajął by się banowaniem ;> ?

0

Ci którzy nie przekonają Tito powinni zostać wypożyczeni i wrócili by ograni.

0

Dinio
Akurat ta piosenka jest zajebista ! :D

0

Nie rozumiem tego wielkiego "buuummm" na Neymara.

0

czarnyt2309
A mi się wydaje że udajesz "wielce dorosłego i mądrego" a tak na prawdę chodzisz do gimnazjum ;)

0

czarnyt2309
Tobie zalecam to samo

0

Misiowaty98
Z całym szacunkiem ale zmień dilera

0

Widać że Leo się zmienił już nie jest tak nie śmiały.Czytałem w tej jego biografii że Leo podobno gdy był młody zachowywał się jak dziecko z Autyzmem (bardzo nie śmiały) ale jak widać nie przeszkodziło mu to w zostanie najlepszym piłkarzem w historii !:)

0

Zobaczymy w jakiej formie Villa będzie w tym sezonie jeśli wróci do swojej formie to Neymar nam nie potrzebny ale jeśli nie to za rok strać się o Brazylijczyka.

0

Droga Redakcjo wiadomo coś jak stoi sprawa z transferem Martineza?

0

Mamy w poniedziałek 16 lipca a Villa jeszcze nie jest na 100% zdrowy???

0

Santana10
Chciałbym mieć ale jak patrze na ich zachowanie to nie potrafię i jeszcze jak sobie przypomnę ja JM ciekał jak poier****** po CN jak Inter nas wywalił z LM to szlag mnie trafia

0

DamianWST
Pokory mam wystarczająca dużo ale nie dla "Królewskich" Jak to powiedział Christo Stoiczkow :"Szybko zrozumiałem na czym polega rywalizacja Katalonia – Madryt. Trzeba wybrać, albo jesteś z nimi albo z nami. Jeśli trzymasz z Barçą, Real to Twój wróg. Ja wybrałem Barcelonę!"

0

Myślę że się zgodzi.Podoba mi się ta polityka kupowania Hiszpanów !

0

0

SvRandom
Sanchis 34
Za dużo Respektu ! :) Pamiętajcie my jesteśmy Barca !

0

sanchezalexis, 0
Są takie ale niebieskich nie widziałem tylko szare i żółte ! :)

0

OOO taaak ale zajebiście i to na CN Ołlł jeee Vamos !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?