0

Coś mi się wydaje że ten nasz Pep powędruje do tej "Czelsi" :(

0

JimMorrisonFCB
''Okej, dopiero teraz doczytałem, że tam były hiszpańskie dzieci, to trochę tłumaczy sytuację.''
Jesteś żałosny życie każdego człowieka jest warte tyle samo i nie ważne czy jest czarny/biały,biedny/bogaty,czy wykształcony czy nie...oraz nie ważne czy jest Polakiem,Hiszpanem czy Rumunem.Zastanów się co ty mówisz....

0

Tu nie chodzi o tytuły...Wszyscy trenerzy i eksperci którzy wybierają najlepszego piłkarza wiedzą że Leo jest najlepszy i że miał pecha trochę z tymi tytułami.Wydaje mi się że znów będzie wybrany bo zasługuje na to i życzę mu tego z całego serca ! :)

0

ShawnC
Cele dla Barcy? Jak zwykle wszystkie tytuły ! Visca el Barca !

0

Alba+ Jakiś obrońca środkowy(marzy mi się T.Siliva) i do tego Jakiś szybki,silny napastnik pokroju Hulka i mamy mega kadrę !

0

Unique
Tak to jest trudne to przyjęcia ale te stwarzane sytuacje pokazują że jesteśmy nadal ten krok przed największymi zespołami tylko brakło szczęścia.Gorzej by było gdyby chłopaki byli bezradni bo to by oznaczało że coś się kończy ale na szczęście było inaczej.Zawsze da się wyciągnąć jakieś plusy.Visca el Barca !

0

Barça przekaże 200 tysięcy od COPE
Més que un club

0

luq11
Podawałem skład trzeba czytać komentarze ;)

Iraizoz,Iraola,Amorebieta,Aurtenetxe,Ander,Iturraspe,De Marcos,Susaeta,Lorente,Muniain Skład AB

0

Iraizoz,Iraola,Amorebieta,Aurtenetxe,Ander,Iturraspe,De Marcos,Susaeta,Lorente,Muniain Skład AB

0

Najlepsza z możliwych na ten moment ;)

0

Nie wiem wogóle skąd ostatnio jakieś takie dziwne doniesienia o sprzedaży Daniego.W każdym klubie są piłkarze nie do ruszenia a unas jednym z wielu jest Alves.Więc nie rozumiem tych plotek...

0

Sprzedać najlepszego obrońce świata ?? WTF?

0

damianoo84-Niebiesko-Szkarłatni

0

Marne pocieszenie !Wolałbym żeby po sezonie zostało 1$ a tytuły były nasze.

0

Panowie w tym finale grał Pep ?? Bo zauważyłem że z numerem 4 grał Koeman i coś mi tu nie pasuje ???

0

Też bym chciał żeby został bardzo go lubię.A tak w ogóle to chciałbym żeby wszyscy zostali i dołączyli Alba,Thiago Silva i Hulk ;)

0

Podobno jego występ w PK nie jest wykluczony.

0

Ile się leczy taki obojczyk ?

0

Są ważniejsze wartości w życiu niż lewa obrona...Zdrowiej Abi!

0

"Mam nadzieję, że będzie tu pracował przez długi czas" Czy to oznacza że Pep nie ma zamiaru wracać?

0

Czy to oznacza że będą pokazywane dwa mecze wtorek i środa na TVN i TVP a nie tylko jeden w środę tak jak to było na Polsacie ?

0

27 lat na środkowego obrońce to idealny wiek !

0

Do tych siedmiu można doliczyć jeszcze :Pedro,Alexis,Thiago,Adriano,Ibi,Cesc ,Villa;)

0

Gdybym mógł teraz zadać jedno pytanie Pepowi było by ono następujące :"Pep wrócisz do Barcy?"

0

Jak się nazywa ta piosenka co jest w tym filmiku co podał NeMeK19 ???!!

0

Viva la Vida tytuł ?

0

To jakim człowiekiem jest Pep jest niesamowite !Ideał trenera czy można sobie wyobrazić kogoś kto byłby lepszy od niego?Ktoś to napisał "Jak kocha to wróci" Pep wczoraj gdy schodził pokazał kibica gesty które świadczą o tym że kocha.Jednak ktoś kiedyś powiedział "Jak kocha to nie odejdzie"ja jednak wierze że już za rok Pep wróci na ławkę trenerską i zdobędzie koleje puchary ! :)

0

Valdes>Pinto.

0

Masche :D:D:D

0

Sprzedać Alvesa ?? Chyba nie ma głupszego pomysłu.Co z tego że dostaniemy +30 mln skoro będzie trzeba kupić kogoś za niego?? Beznadziejny pomysł :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?